Můj účet

Ozvučení Audison do BMW X6 (E71) se základním audio systémem

ozvučení Audison do BMW X6 (E71) se základním BMW ozvučením
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Ozvučení Audison do BMW X6 (E71) se základním audio systémem
-3 %

Ozvučení Audison do BMW X6 (E71) se základním audio systémem

Set obsahující ozvučení do vozidla BMW X6 (E71), rok výroby 2007 až 2014. Tento set reproduktorů se vyznačuje totožným tvarem i velikostí jako mají tovární reproduktory BMW, proto je jejich instalace bez jakéhokoliv zásahu do interiéru nebo elektroinstalace vozidla. Reproduktory disponují špičkovým zvukem, zpracováním i citlivostí a jsou vhodné pro zapojení na tovární hlavní jednotku. Součástí tohoto setu jsou následující produkty:

Hlavní vlastnosti

 • Špičkové reproduktory renomovaného italského výrobce Audison.
 • Výrazné zlepšení zvuku i výkonu oproti původnímu továrnímu ozvučení.  
 • Stejný tvar, uchycení i konektory jako u továrních reproduktorů, není potřeba žádné příslušenství.
 • Jednoduchá montáž a zachování původního vzhledu interiéru bez jakýchkoliv úprav.
 • Reproduktory i subwoofery jsou díky vysoké citlivosti vhodné pro zapojení na tovární hlavní jednotku.
 • Úplná integrace na tovární systém a žádný zásah do původní elektroinstalace vozidla.
 • Neriskujete ztrátu záruky nového vozu, nic se nepájí a nestříhá, možnost kdykoliv systém demontovat.
 • Možnost instalace špičkového zesilovače s DSP procesorem Audison bez zásahu do elektroinstalace vozu.

Set obsahuje

 • 2 ks výškových reproduktorů do A sloupku.
 • 2 ks středových reproduktorů do předních dveří.
 • 2 ks koaxiálních reproduktorů do zadních dveří.
 • 2 ks subwooferů pod přední sedačky.

Původní BMW ozvučení

 • Tento set je vhodný pro vozidla se základním BMW ozvučením.
 • Je nutné zakoupit u vašeho prodejce BMW originální mřížky reproduktorů.
 • Nevíte jaká je výbava ve vašem voze? V našem článku vám poradíme.

Důležité upozornění

Tento set je určený pro vozidla se základním BMW ozvučením. Tato výbava však postrádá výškové reproduktory a je nutné zakoupit u vašeho prodejce BMW originální mřížky do A sloupku, které jsou obsaženy automaticky ve vyšších stupních výbavy vozidla. V případě továrního ozvučení Hi-Fi Sound System (S676A) zvolte prosím alternativní set z naší nabídky. Po zapojení reproduktorů ihned poznáte výrazně vyšší kvalitu zvuku, vyšší výkon i celkovou dynamiku ozvučení díky špičkové kvalitě a nadstandardní citlivosti reproduktorů. Přesto pro maximální využití zejména subwooferů doporučujeme instalaci odpovídajícího zesilovače. 

Instalace reproduktorů do vozidel BMW

Audison nenabízí pouze reproduktory a subwoofery vyrobené speciálně do vozidel BMW, ale i špičkové digitální zesilovače s DSP procesorem, které posunou ozvučení vozidel BMW na zcela jinou úroveň. Audison jako jediný výrobce na světě nabízí kompletní integraci na stávající systém BMW všech stupňů výbav (včetně základního ozvučení) bez jakéhokoliv zásahu do původní elektroinstalace vozu. Díky speciálním kabelům a Plug & Play konektorům je montáž rychlá, snadná a bez nutnosti pájení, stříhání nebo jiných úprav. Instalace je bez rizika ztráty záruky nového vozu a všechny instalované produkty můžete kdykoliv demontovat a instalovat například do jiného vozu. V našem článku "jak na špičkové ozvučení BMW" se dozvíte jaké výhody a možnosti nabízí instalace ozvučení Audison, které zvukově i výkonově výrazně předčí příplatkový systém od Harman Kardon. Podívejte se i na naše montáže do BMW z naší brněnské montážní dílny, ve kterých najdete produkty z tohoto setu do většiny moderních vozidel značky BMW. V případě jakéhokoliv dotazu nebo zájmu o montáž nás kontaktujte.

Proč zvolit ozvučení právě od Audison?

Italský renomovaný výrobce Audison je součástí společnosti Elettromedia, do které spadají i další populární italské značky Hertz a Connection. Audison byl založen v roce 1979 a od té doby rychle získal na oblibě zejména díky svým legendárním zesilovačům. I dnes patří zesilovače Audison, které jsou mimochodem ručně vyráběny v Itálii, k těm nejlepším na světě, získávají každoročně ocenění EISA a v nabídce najdete i nejdražší zesilovač na světě HV Venti. Audison ale nejsou pouze zesilovače a high-endové DSP procesory, ale i špičkové reproduktory, subwoofery a zejména unikátní řešení ozvučení nejen do vozidel BMW, které je bez jakéhokoliv zásahu do elektroinstalace vozu a zvukově vyladěné na maximum díky digitálnímu zesilovači s DSP procesorem. Audison je synonymem nejvyšší možné kvality zvuku, perfektního zpracování, designu a spolehlivosti. Nejen z toho důvodu, ale i na základě mnohaletých zkušeností s montážemi do vozidel BMW jsme pro naše reproduktorové sety a montáže zvolili právě Audison. Během posledních let jsme postupně na naší dílně vyzkoušeli specifické reproduktory do BMW od značek Gladen, Match, Steg nebo Rockford Fosgate a zvuk reproduktorů Audison je jednoznačně nejvyspělejší. Nejen zvuk, ale i zpracování a spolehlivost reproduktorů Audison je na špičkové úrovni a výrazně převyšuje produkty ostatních výrobců. Proto věříme, že budete s ozvučením Audison maximálně spokojeni.
Katalogové čísloREPROSET1070
ZnačkaAudison
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.