Můj účet

Autorádio Pioneer SPH-DA250DAB

2DIN, bezmechanikové, USB vstup, Bluetooth, Apple CarPlay a Android Auto, DAB+, Waze
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Autorádio Pioneer SPH-DA250DAB
-12 %

Autorádio Pioneer SPH-DA250DAB

2DIN autorádio Pioneer SPH-DA250DAB vám umožní připojit se ke kompatibilnímu telefonu iPhone nebo Android pomocí jediného kabelu USB, který vám umožní ovládat Apple CarPlay, Android Auto, WebLink a Waze (prostřednictvím Android Auto nebo Apple CarPlay) z palubní desky pohodlným a bezpečným způsobem. Přehrává digitální rádio DAB / DAB+, audio / video obsah ze zařízení USB. Kromě toho má tento AV přehrávač do auta funkci Bluetooth, která vám umožňuje streamovat hudbu nebo volat hands-free přes bezdrátové připojení. Upgradujte svou hudbu pomocí kvalitních zvukových funkcí: 13pásmový grafický ekvalizér, automatický ekvalizér a časové vyrovnání vám umožní přizpůsobit nastavení zvuku vašim vlastním preferencím.

Hlavní vlastnosti

 • Apple CarPlay - moderní, bezpečný a zábavný způsob, jak používat váš iPhone v autě. Apple CarPlay nabízí uživatelům iPhone neuvěřitelný intuitivní způsob telefonování, navigování, poslechu hudby a přístupu ke zprávám pouze jedním slovem nebo dotykem. Vyžaduje iPhone 5 nebo novější s nejnovější verzí iOS.
 • Android Auto - rozšiřuje platformu Android do auta způsobem, který je určen k řízení vozidla a automaticky vám přináší užitečné informace a organizuje je do jednoduchých karet, které se objeví právě tehdy, když je potřebujete. Je navržen tak, aby minimalizoval rozptýlení, takže se můžete soustředit na cestu před vámi. Je kompatibilní se zařízeními se systémem Android 5.0 (Lollipop) nebo novějším. Aplikace Android Auto nemusí být dostupná na všech zařízeních a není dostupná ve všech zemích nebo regionech.
 • Waze - GPS navigační software s komunitním principem sociálních sítí, který nabízí mapu, přehled o aktuální dopravní situaci a různé další informace, které budou k dispozici na velkém displeji kompatibilní multimediální jednotky Pioneer.
 • Weblink - nová aplikace Weblink spojuje zábavu v autě s úžasným světem aplikací. Vychutnejte si hudbu, videa a další multimediální obsah z vašeho telefonu a cloudu.
 • DAB+ - vychutnejte si pohodlí poslechu vašich oblíbených rozhlasových stanic v křišťálově čisté, digitální kvalitě díky zabudovanému digitálnímu tuneru.
 • Digital Radio Tick Mark Approved - výrobci musí splňovat minimální specifikace ověřené nezávislým testováním. Všechny produkty značky Pioneer, které používají tuto značku digitálního rádia, byly nezávisle testovány a schváleny, takže si je můžete s důvěrou koupit.
 • Bluetooth - dodržujte zákony a dopravní předpisy a používejte vestavěné Bluetooth pro hands-free telefonování, bezdrátové streamování hudby (A2DP) s vyhledáváním interpretů, alb a skladeb, jednoduché párování a ovládání zvuku (AVRCP). Bezdrátová technologie Bluetooth dělá jízdu v autě bezpečnější a pohodlnější.
 • 6,8" kapacitní dotykový displej - pro snadné a rychlé dotykové ovládání.
 • Mechafree - bez DVD / CD mechaniky, tento produkt je určen pro moderní formáty digitální hudby.
 • Vyrobeno pro iPod / iPhone - nabíjejte, ovládejte váš iPod / iPhone přímo z palubní desky vozidla nebo přehrávejte hudbu a video, všechny důležité informace budou zobrazeny na dotykovém displeji autorádia.
 • Android kompatibilní - připojte a poslouchejte hudbu z vašeho Android zařízení bez nutnosti další aplikace.
 • USB vstup - připojte libovolné zařízení prostřednictvím USB kabelu, a vychutnejte si multimediální sbírku nebo si nabíjejte váš mobilní telefon.
 • Duální vstup na kameru - umožňuje připojit přední a zadní parkovací kameru pro jednodušší parkování.
 • Spotify - pomocí aplikace Spotify jednoduše připojte svůj smartphone a můžete pohodlně procházet své oblíbené seznamy skladeb, alba, skladby a interprety pomocí ovládacích prvků hlavní jednotky.
 • FLAC - poslouchejte bezdrátové audio soubory FLAC v CD kvalitě bez nutnosti konvertování i ve vašem autě.
 • 13pásmový grafický ekvalizér - upravte si ekvalizační křivku do nejmenších detailů přesně podle vašich preferencí a poznejte tak skutečný hudební zážitek.
 • Multibarevné podsvícení - přizpůsobte si podsvícení displeje a tlačítek autorádia podsvícení interiéru vašeho vozidla, k dispozici je nekonečné množství barevných kombinací.

O značce

Pioneer je velmi populární japonský výrobce elektroniky s dlouholetou tradicí. Produkuje kvalitní autorádia a autohifi komponenty, jako jsou reproduktory do auta, subwoofery nebo zesilovače. Autorádia Pioneer jsou v posledních letech více a více populární a patří k tomu nejlepšímu, co se dá dnes pořídit. Veškeré zboží této značky, které nabízíme v našem obchodu, pochází z oficiální distribuce, čímž získáte plnou záruku a bezproblémové vyřešení případné reklamace.
Katalogové čísloSPH-DA250DAB
ZnačkaPioneer
OdkazyOficiální webová prezentace
Velikost autorádiaAutorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.

Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.

2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm.
2DIN
Výkon autorádiaVýkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál. 4x 50 W
Podporované formáty přes USB vstupSeznam všech podporovaných formátů (MP3, AAC, Flac, DivX atd.), které autorádio umí přehrát přes USB vstup. MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, H.264, MKV, FLV,, MPEG4, Mpeg2, DivX, JPEG
USB vstupUSB vstup autorádia se používá na připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu. Dnes je přehrávání hudby přes USB nejpopulárnější formou poslechu hudby v autě. USB vstup může být přední (na čelním panelu autorádia) nebo zadní (zezadu na kabelu). Ano
CD mechanikaAutorádia s CD mechanikou. Autorádia, která mají vstupní štěrbinu pro vložení CD. Ne
Vstup na SD kartuModerní značková autorádia umí přehrávat SDHC SD karty o velikosti do 32 GB, někdy i 64 GB. Slot na SD kartu je u většiny autorádií za čelním panelem. Ne
DVD mechanikaDVD („Digital Versatile Disc“ nebo „Digital Video Disc“) je formát digitálního optického datového nosiče, který může obsahovat filmy nebo různé jiné údaje.

Autorádia s DVD mechanikou umí přehrávat i klasické CD disky a na autorádiu je vždy šterbina jen na jeden disk, CD mechanika a DVD mechanika jsou vždy v jednom.
Ne
Integrované BluetoothBluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP. Ano
Audio Streaming přes BluetoothA2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP. Ano
Maximální počet registrovaných telefonů v autorádiuAutorádia umožňující registraci více mobilních telefonů. Mezi zaregistrovanými telefony je pak možno si vybírat. 5
Počet mobilních telefonů připojených současněMožnost připojení x telefonů na 1 autorádio současně. Obvykle je dnes možné připojit 2 mobilní telefony přes Bluetooth současně. 2
Externí mikrofon součástí baleníExterní mikrofon se zapojuje ze zadní strany autorádia do vstupu označeného "MIC". Externí mikrofon pro ideální kvalitu zvuku při telefonním hovoru doporučujeme umístit na levý sloupek „A“ v místě, kde na sebe navazuje „A“ sloupek a stropnice. Velmi dobrá pozice k umístění externího mikrofonu je také u centrálního zpětného zrcátka. Ano
Počet RCA výstupůRCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).

Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
3 páry
Výstupní úroveň na RCADůležitý parametr, pokud budete instalovat externí zesilovač. Pokud pořizujete autorádio se základní hodnotou čili 2V výstupy, pak budou kladeny větší nároky na výkon zesilovače. S rostoucí hodnotou, např. 4V nebo 5V pak výrazným způsobem roste výkon externího zesilovače, laicky řečeno.

Autorádio se silnými výstupy má tedy výhodu, že tolik výkon netaháte přes zesilovač a tím pádem docílíte lepšího zvuku, jelikož externí zesilovače při vyšším zatížení ztrácí kontrolu.
4 V
Made for Apple iPod & iPhonePři propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce. Ano
Apple CarPlayApple CarPlay je zcela nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Apple CarPlay. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Na obrazovce autorádia kliknete na ikonku Apple CarPlay a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a Siri. Ano
Spolupracuje s OS AndroidPo připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádiem. Ano
Android AutoAndroid Auto od Google je úplně nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Android Auto. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Požadavek na OS Android je minimálně verze 5.0. Na obrazovce autorádia kliknete na ikonku Android Auto a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a signál GPS. Ano
Podsvícení tlačítekMožnosti barev podsvícení tlačítek autorádia. Variabilní
DisplejDoplňující informace o displeji. Segmentový, LCD, kolika-řádkový atd. 6,8" kapacitní dotykový displej
Dimmer (ztlumení svítivosti)Funkce Dimmer slouží k automatickému snížení jasu po setmění. Dimmer se dá většinou nastavit i ručně v několika krocích. Ano
Ekvalizér / DSP procesorZákladní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.

Pomocí DSP procesoru si můžete nastavovat časovou korekci, zapojit reproduktory aktivně (aktiv): bez výhybek, nastavovat umístění reproduktorů a určit digitálně i jejich velikost.
Ano / Ano
Zabudovaný DAB+ tunerIntegrovaný DAB+ (Digital Audio Broadcasting) digitální FM tuner pro příjem digitálního plošného vysílání FM rádiového signálu. Před koupí autorádia s DAB+ tunerem doporučujeme ověřit, jestli je v balení DAB+ anténa, bez které nelze digitální vysílání přijímat. Tato informace je obvykle uvedena na oficiálním webu výrobce. Ano (nutno dokoupit CA-AN-DAB.001)
Přímé ovládání subwooferuNastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer. Ano
Odnímatelný čelní panelMožnost odejmout postraním tlačítkem celý čelní panel autorádia. Velmi účinná zbraň proti odcizení autorádia. Doporučujeme panel neschovávat ve vozidle, ale brát si ho s sebou. Případně panel umístit na skryté místo do kufru, ale nikoliv při odchodu z auta, ale ještě před zaparkováním. Nikdy nevíte, kdy se na vás zloděj může dívat. Ne
Dálkové ovládání v baleníKartové IR dálkové ovládání autorádia, díky kterému lze určité funkce autorádia vč. hlasitosti ovládat z ruky, na dálku. Ne
Možnost přikoupit bezdrátové dálkové ovládáníAutorádia vybavená snímačem pro IR dálkové ovládání. Obvykle se dálkový ovladač nemusí párovat, ani nastavovat, funguje automaticky. Pokud vám dálkové ovládání nefunguje, doporučujeme zkontrolovat baterii v dálkovém ovladači. Ano (CD-R33)
Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantuAutorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia. Ano
Kabel s ISO koncovkou součástí baleníZezadu na samotném těle autorádia se obvykle nachází specifický 12 - 18 pinový konektor, do kterého se zapojuje redukce na standartní ISO. Tento kabel je vždy součástí balení u značkového aftermarket autorádia a má délku 8 - 15 cm. Ano

Komentáře k produktu

60|Radek , 05.03.2024, 18:56
Dobrý den, nyní jsem pořídil bazarovou Hondu Crv z roku 2008 kde je toto rádio, dle dokumentů je i adaptér na ovládání na volantu. Bohužel v nastavení nevidim možnost Steering wheel control. Na volatu funguje jedno tlačítko (hlasitost + která ale přepne stanici). Prosím kde může být chyba? Díky
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 06.03.2024 08:26
Dobrý den Vážený zákazníku. Takto přes počítač nelze závadu diagnostikovat. Může být špatný adaptér , špatné zapojené, porucha přímo ovládání na volantu,... Možností je mnoho.
59|Ondřej Šemík , 20.01.2024, 00:49
Dobrý den vejde se toto rádio místo původního do Ford Tournero Custom 2013? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 22.01.2024 16:58
Dobrý den Vážený zákazníku. Rádio lze do vašeho vozu osadit. K instalaci je nutné použít redukční rámeček , ISO konektor a anténní konektor
58|Chlebovský Martin , 13.11.2023, 09:06
Dobrý den, mohu poprosit o informaci v čem se liší typ rádia SPH-DA250 a SPH-DA360 (montáž do škoda octavia 1 l&k). Děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 13.11.2023 13:20
Dobrý den Vážený zákazníku. DA360 má bezdrátové Apple car a Android auto. DA250 pak kvalitnější příjem FM signálu. 
57|Lukáš Bíca , 08.11.2023, 19:31
Dobrý den. Mám Ford Kuga mk1 2010. Je toto rádio vhodné? A bude fungovat ovládání na volantu?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 09.11.2023 10:21
Dobrý den Vážený zákazníku. Rádio lze do vašeho vozu osadit. Pro montáž je nutné použít redukční rámček, adaptér ovládání na volantu, propojovací kabel podle výrobce nového rádia a anténní redukci
56|Jan Zsemberi , 04.11.2023, 18:48
Dobrý den potřeboval bych vědět jestli tohle radio: Autorádio Pioneer SPH-DA250DAB půjde do Octavie 1Po face dekuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 06.11.2023 12:21
Dobrý den Vážený zákazníku. Rádio lze do vašeho vozu osadit. Pro montáž je nutné použít anténní napáječ.
55|Lukáš K , 16.09.2023, 23:37
Dobrý den, chci se zeptat. Mám Kia ProCeed 2014 + ovládání na volantu. Co vše je potřeba pro, a zda je možno do tohoto vozu, instalaci do tohoto auta. Jedná se mi jen o výměnu stávajícího rádia + zachování veškerého ovládání na volantu. A poslední dotaz je, jestli je ovládán i v češtině a kolik by byla cca výsledná cena s montáží autorádia u Vás na pobočce. Díky za odpověď.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 20.09.2023 09:17
Dobrý den Vážený zákazníku. Prosím, pošlete nám foto palubní desky. Ověříme možnost instalace. 
54|Jan , 24.08.2023, 16:53
Zdravím mám Škoda octavia 2 r.v. 2005 a mám problém že z originální zapojnice mi vedou 2x stálý proud a ne 1x stálý a 1x spínaný tím pádem mi rádio běží stále a nebo vůbec a potřeboval bych ten problém nějak vyřešit.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 25.08.2023 13:59
Dobrý den Vážený zákazníku. Pro instalaci rádia je nutné použít ISO redukci a červený kabel zapojit na spínané plus. 
53|Petr Placatka , 13.06.2023, 10:13
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké další propojovací kabely jsou třeba k ovládání rádia přes volant, jedná se o Toyotu Auris FL 2019 (E18). Na volantu je též hlasové ovládání, nevíte zda toto tlačítko půjde použít k hlasovému ovládání Pioneer rádia? Pak dotaz k couvací kameře, která je v autě již od výroby. Budou vidět vodící čáry, které se zobrazují na dipleyi? A ještě mám dotaz, na střeše auta je anténa v podobě žraločí ploutve, je možné dovnitř dát anténu na chytání DAB+? Moc děkuji za odpovědi.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 16.06.2023 17:46
Dobrý den Vážený zákazníku, adaptér, který by tyto funkce řešil jsem pro tento typ vozidla bohužel v našem sortimentu nedohledal, omlouvám se. 
52|Zbyněk Váhala , 14.01.2023, 09:17
Dobrý den ano moje auto má ovládání na volantu .Děkuju předem za odpověď.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 17.01.2023 09:43
Dobrý den Vážený zákazníku, kontaktujte nás na mail dotazy@ahifi.cz , kde Vám rádi poradíme jaké komponenty je nutné použít v případě, že chcete ovládání na volantu ve Vašem vozidle zachovat, stačí uvést o jaké vozidlo se jedná a jaký je rok výroby. 
51|Zbyněk , 12.01.2023, 22:13
Dobrý den,prosím vás co všechno budu potřebovat k instalaci do vozu honda civic 8g.Předem děkuju.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 13.01.2023 10:49
Dobrý den Vážený zákazníku. Má vaše vozidlo ovládání na volantu?
50|Daniel Makula , 10.12.2022, 07:34
Dobrý den, co je vše za potřebí k zapojeni do Škoda Octavia II 2007 . Děkuji
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 12.12.2022 15:34
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci Vámi vybraného autorádia budete potřebovat : redukční rámeček , ISO redukci , anténnní napáječ
49|Adam , 29.11.2022, 21:09
Dobrý den, co vše budu potřebovat na instalaci do vozu Subaru STI 2012?Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 02.12.2022 09:50
Dobrý den Vážený zákazníku. Prosím pošlete nám foto palubní desky. Má vaše vozidlo funkci ovládání rádia na volantu? 
48|Václav , 21.10.2022, 15:22
Dobrý den, šlo by dát toto autorádio do vozu Mercedec ML 320 r.v.2008? Pokud ano, tak jestli bych k tomu ještě něco potřeboval zakoupit. Děkuji za odpověď Václav
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 21.10.2022 16:51
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci Vámi vybraného autorádia budete potřebovat : redukční rámeček, adaptér pro zachování mutlifunkce na volantu + propojovací kabel , anténní adaptér
47|Vild , 21.07.2022, 20:40
Dobry den jak je resen internetove pripojeni u tohoto rádia dase tam strcit sim?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.07.2022 08:01
Dobrý den Vážený zákazníku, nikoliv, možnost vložení SIM autorádio nemá, využívá se aplikace Apple CarPlay a AndroiAuto, tedy propojení s mobilním telefonem a jeho připojení na internet. Více se dočtete ZDE.
46|Martin , 08.07.2022, 08:02
Dobrý den, rád bych zakoupil toto rádio, ale rád bych se zeptal jestli ho budu moci použít ve svém autě. Autorádio bych instaloval do vozu Dodge Grand Caravan r.v. 2017. Pokud jsem vše pochopil správně budu potřebovat Connects2 CTSCH00C a Connects2 CTPIONEERLEAD.2, je to tak? Případně budu potřebovat ještě něco jiného? Moc děkuji za odpověď.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 08.07.2022 14:53
Dobrý den Vážený zákazníku. Prosím, pošlete nám foto palubní desky. Ověříme možnost instalace. 
45|Jakub , 16.06.2022, 13:49
Dobry den, chtel bych se zeptat, jake jsou treba redukce pro Superb II. r.v. 2010 Elegance - aktualni radio Isudar MNS710? Zobrazuje radio take parkovaci senzory pri zarazene zpatecce? Dekuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 21.06.2022 07:28
Dobrý den Vážený zákazníku. Vše potřebné k instalaci rádia do vašeho vozu naleznete v našem článku , parkovací senzory rádio nezobrazuje.
44|Martin , 03.05.2022, 20:37
Dobrý den, bude toto rádio fungovat s Fiat Stilo 2002? Jde mi hlavně o ovládání na volantu. Děkuji
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 04.05.2022 15:07
Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít a pro instalaci pak budete potřebovat : redukční rámeček , redukci na anténu
43|Pavel , 21.04.2022, 17:48
Dobrý den jaký je potřeba adaptér aby fungovala multifunkce na volantu VW T5,1 rok 2013? A ještě mám problém s příjmem telefonu volaný mě slyší já ho ne.Díky Pavel
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 26.04.2022 16:26
Dobrý den Vážený zákazníku, pro zachování multifunkce na volantu je nutné použít : adaptér + propojovací kabel .  Pokud neslyšíte volajícího doporučuji smazat veškeré uložené telefony, uvést rádio do továrního nastavení, poté vše znovu spárovat . 
42|Josef Novák , 14.11.2021, 19:14
Dobrý den, kdy bude cca autorádio skladem? A co bude potřeba k instalaci do Ford Focus 1? Redukční rámeček už mám (https://www.ahifi.cz/ramecek-autoradia-ford-focus-7.html)Děkuji za odpověď.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 16.11.2021 15:07
Dobrý den Vážený zákazníku. Pro instalaci je dále nutné použít ISO redukci a anténní redukci.
41|Jakub , 31.10.2021, 11:28
Dobrý den, bude prosím toto radio fungovat se sound systémem v škoda superb 2 před face? Popř. co vše potřebuji aby mi fungoval multifunční volant, radio sedlo do auta a kdy by mělo být radio skladem? děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.11.2021 14:24
Dobrý den Vážený zákazníku, poprosím o informaci (případně fotku) jaké že autorádio bylo ve voze osazeno původně, dle toho se i liší potřebné redukce.
40|Marek H , 08.09.2021, 17:45
Dobrý den, bude mi pasovat toto rádio do Superb 1 Ř.v 2007? Nebo jsou nutné nějaké úpravy ? Děkuji :)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.09.2021 13:34
Dobrý den Vážený zákazníku, autorádio bude pasovat do Superbu první generace bez úprav, pouze bude třeba použít anténní napaječ.
39|Miroslav Svoboda , 07.09.2021, 14:11
Dobrý den,je možné osadit rádio do Volva XC60 předFL, tzn. starší středová konzole? Mám OEM displej - umí ovšem jen couvací kameru.Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.09.2021 16:06
Dobrý den Vážený zákazníku, je mi líto, ale nedohledal jsem v naší nabídce žádné příslušenství, které by umožnilo do Vašeho vozu instalovat neoriginální autorádio.
38|Lukáš K. , 22.07.2021, 19:18
Dobrý den, vybral jsem si tento panel jako moderní náhradu do mého vozu Mazda MX-5 NC1, r.v.2008. Rád bych se zeptal, zda je v balení i mikrofon na provádění hovorů nebo zda je potřeba ho dokoupit - máte ho případně k dispozici? A rovnou bych se rád zeptal, zda máte v nabídce nebo doporučujete zadní parkovací kameru, která bude s tímto panelem spolupracovat? Předem děkuji a přeji hezký den.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 27.07.2021 14:27
Dobrý den Vážený zákazníku. Mikrofon je vždy součástí balení nového autorádia. Kameru mohu doporučit Kenwood CMOS-230.
37|Jarda , 24.06.2021, 12:33
Zdravím. V popisu rádia se píše : vstup pro druhou kameru. Jakým způsobem a kam ji připojit. Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.06.2021 12:48
Dobrý den Vážený zákazníku, vše je popsáno v manuálu k autorádiu.
36|Jarda , 24.06.2021, 07:38
Dobrý den. Do kterého vstupu (jaké ozn.) připojit cinch od parkovací kamery? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.06.2021 09:08
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se o vstup s označením RC IN.
35|Vlastimil , 16.06.2021, 01:07
Dobrý den,mám dotaz ohledně Autorádia Pioneer SPH-DA230DAB , jestli jde do rádia dostat wifi a případně jak, a co bych potřeboval. Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.06.2021 09:33
Dobrý den Vážený zákazníku, do autorádia bohužel nejde dostat wifi.
34|Ricardo , 07.06.2021, 11:40
Dobrý den, mám dotaz na prodloužení USB ze zadní strany autoradia podobně jako Katalogové číslo: 248897 (USB / AUX konektor pro VW Polo VIII.) ale s 2x USB plastovým konektorem namísto 1xUSB a 1xAux? Mám VW Polo 6R a rozložení otvorů je shodné jako pro 8gen (viz. obrázek s řadicí pákou). Případně existuje jiná alternativa? Předem děkuji.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 08.06.2021 16:54
Dobrý den Vážený zákazníku, tento typ prodloužení nemáme v nabídce . 
33|Jan , 06.06.2021, 21:23
Dobrý den, umí toto rádio pracovat(zobrazit) s parkovacími senzory stejně jako origo rádio Škoda Amundsen v Octavii 2 Face 2012? Díky
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 08.06.2021 15:50
Dobrý den Vážený zákazníku, tuto funkci bohužel nepodporuje žádné autorádio z naší nabídky. 
32|René Chrobok , 01.05.2021, 13:10
Dobrý den , mám civic 9G exec. a v něm rádio premium (+subwoofer) tzn. mezi repro a rádiem je ještě zesilovač a ani nevím jak je řešený vstup ( LINE-HIGH ) a zda to bude fungovat se všemi redukcemi , poraďte děkuji.https://www.facebook.com/groups/216904868762657/permalink/1162742234178911/?comment_id=1162744670845334&reply_comment_id=1170404480079353
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.05.2021 15:51
Dobrý den Vážený zákazníku, pro osazení autorádia bude třeba použít redukční rámeček Honda, adaptér ovládání a aktivního systému Honda, propojovací kabel Pioneer a anténní adaptér.
31|Martin , 23.03.2021, 10:48
Dobrý den, je rádio stále dostupné? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.03.2021 14:15
Dobrý den, ohledně dostupnosti zboží prosím pište na email objednavky@ahifi.cz a kolegyně Vám odpoví, jakmile zjistí jeho dostupnost. Po dobu pandemie covid-19 bohužel dochází k dlouhotrvajícím výpadkům zboží u některých výrobců a autorádia do této kategorie díky nedostatku čipů spadají. Omlouváme se Vám.
30|David Ševčík , 11.03.2021, 11:44
Dobrý den, zakoupil jsem si u vás autorádio Pioneer SPH-DA250DAB včetně rámečku. Dále pak SET Subwoofer ROCKFORD FOSGATE R1L-1X10 + Zesilovač R150-2 + Sada REN10KIT a k tomu bych potřeboval redukci. Jedná se o vůz Audi TT 2012. Vůz je samozřejmě vybaven ovládáním na volantu, tak bych to rád zachoval. Poradíte mi prosím jakou zakoupit? Díky, Ševčík
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 11.03.2021 12:34
Dobrý den Vážený zákazníku. Potřebný bude adaptér ovládání na volantu a propojovací kabel. Pro zapojení antény je nutné použít anténní napáječ.
29|MILAN , 07.03.2021, 07:31
DOBRÝ DEN,LZE TOTO RADIO INSTALOVAT DO VOZU MITSUBISHI ASX 2017 A EVENTUELNE CO JE POPTŘEBA JEŠTĚV PŘIKOUPIT.DEKUJIO
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.03.2021 09:44
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, autorádio lze osadit, pro jeho instalaci bude potřebný redukční rámeček ASX. Dále bude třeba redukce na připojení, zde bych Vás poprosil o informaci, zda je vůz vybaven ovládáním na volantu a budeto chtít tuto funkci zachovat a také zda je vůz vybaven aktivním sound systémem Rockford Fosgate, dle toho zvolíme potřebné redukce.
28|Štěpán Chovanec , 06.03.2021, 23:21
Zdravím bude pasovat na mondeo mk3 rv 2006?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.03.2021 08:34
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, autorádio lze osadit. Pro montáž bude potřebný redukční rámeček Ford, ISO adaptér Ford a anténní adaptér ISO-DIN.
27|Tomas Knizek , 04.03.2021, 23:31
Dobrý den, pasuje rádio do Vw bora ? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.03.2021 08:18
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, autorádio lze osadit, pro montáž bude potřebný anténní napaječ ISO-DIN.
26|Pavel , 27.02.2021, 16:55
Dobrý den,Zvažují koupě tohoto rádia a chtěl bych se zeptat zda toto rádio lze instalovat do Audi A4 B8 s MMI High. Případně bych prosím o alternativu tak abych mohl používat všechny funkce tohoto rádia.Předem děkuji ta odpověď
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 02.03.2021 09:10
Dobrý den Vážený zákazníku. Pošlete nám prosím foto palubní desky. Ověříme možnosti, ale s největší pravděpodobností, bude rádio napojené přes optické kabely. V tomto případě by byla výměna nereálná. 
25|Miroslav Křenek , 25.02.2021, 14:59
Dobrý den , chtěl jsem se zeptat na rozměry děkuji za odpověď .
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 25.02.2021 15:07
Dobrý den Vážený zákazníku. Vnitřní rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry 2DIN autorádia jsou 189 x 119 mm.
24|Martin Priban , 20.02.2021, 19:26
Dobrý den, lze toto autoradio instalovat do Mercedes E Cabrio, rv 2012 jako náhradu za stavající display a propojit se stavajícím zesilovačem v autě??Děkuji Martin
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 22.02.2021 16:50
Dobrý den Vážený zákazníku. Bohužel u tohoto vozu nelze vyměnit autorádio.
23|Jan Novak , 06.02.2021, 22:48
Dobry denJe mozne toto autoradio pouzit do vozu Toyota yaris III r.v. 2017 ? Jake dalsi komponenty budu potrebovat, aby fungovalo ovladani na volantu ?Je nejaka moznost zachovani funkci trip computeru z originalniho toyota touch 2 ? Dekuji za informaci.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.02.2021 16:23
Dobrý den Vážený zákazníku, pro osazení rádia bude potřebný redukční rámeček Toyota, adaptér ovládání na volantu Toyota, propojovací kabel Pioneer a anténní adaptér. Pokud se některé funkce ovládájí přes originální autorádio, o tuto možnost bohužel příjdeme.
22|Jurda , 31.01.2021, 17:49
Dobrý den , chtel bych se zeptat zda by rádio šlo namontovat do Peugeota 2008 rok vyroby 2017. Pokud ano co by bylo potřeba. Děkuji za odpověď
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 02.02.2021 10:51
Dobrý den Vážený zákazníku. Prosím , pošlete nám na email foto palubní desky. Ověříme možnost instalace.
21|Michal F. , 06.01.2021, 18:51
Dobry den, chtel bych se zeptat zda a za jakych podminek lze toto radio namontovat do fabie prvni generace. Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.01.2021 10:07
Dobrý den Vážený zákazníku, autorádio lze instalovat, potřebný bude redukční rámeček Škoda a anténní napaječ ISO-DIN.
20|alexandru , 24.11.2020, 11:58
Dobrý den , chtel bych se zeptat co bych potrřeboval abych namontoval toto radio do Škoda octavia 2
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 24.11.2020 13:39
Dobrý den Vážený zákazníku. Rádio lze do vašeho vozu osadit. Vše potřebné pro instalaci naleznete v našem článku.
19|Otakar Bárta , 25.10.2020, 22:11
Dobrý den, chci se zeptat, jaké příslušenství zvolit pro montáž do vozidla PEUGEOT 307sw r.v.2008? děkuji
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 26.10.2020 16:23
Dobrý den Vážený zákazníku. Pro instalaci rádia budete potřebovat redukční rámeček a anténní redukci.
18|H.A , 24.10.2020, 20:58
Dobrý den půjde toto rádio do toyota yaris 2006 ?
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 26.10.2020 16:21
Dobrý den Vážený zákazníku, mohu Vás poprosit o zaslání fotografie Vaší palubní desky na mail,  pro upřesnění jaký rámeček pro tuto montáž zvolit. 
17|Ondřej Lang , 29.09.2020, 11:41
Dobrý den,co vše bude potřeba pro instalaci do Mercedes Viano, rok 2009, s továrním rádiem Sound 5 a ovládáním na volantu?Děkuji
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 29.09.2020 14:41
Dobrý den Vůžený zákazníku. Prosím pošlete nám na email foto palubní desky. Ověříme možnost instalace.
16|Antonín , 03.09.2020, 08:57
Dobrý den, půjde toto autorádio namontovat do VW Passat B7 2011 a co vše budu k montáži potřebovat?Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.09.2020 11:00
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci autorádia bude potřebný redukční rámeček VW, ISO adaptér VW a anténní napaječ. Pokud budete chtít zachovat tovární ovládání na volantu, bude třeba místo ISO adaptéru použít adaptér ovládání na volantu + propojovací kabel Pioneer.
15|Marek , 02.08.2020, 19:43
Dobrý den, prosím o informaci jaké komponenty budu potřebovat k instalaci rádia Pioneer-DA250DAB do auta Honda h-rv 2020?Děkuji za odpověď.Marek
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.08.2020 13:16
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci autorádia bude potřebný redukční rámeček Honda, adaptér ovládání na volantu Honda, propojovací kabel Pioneer a anténní adaptér Honda-DIN.
14|J.P , 18.07.2020, 15:51
Zdravím dotaz na nejvhodnější 2din autoradio do Toyota Proace,(traweler,spacetourer),aby to umělo funkční bezdrátové sdílení ,případně i funkční ovládání hlasitosti a jiných funkcí pod volantem ,poradíte ? nemám tam originalní 2din ,mám jen zabudované z jednoduchým displayjem co je součástí palubního info ,koukal jsem se na 2DIN autorádio Pioneer AVH-Z9200DAB nebo levnější SPH-DA250DAB ,ale necham si poradit
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 20.07.2020 13:15
Dobrý den Vážený zákazníku. Pokud chcete využívat bezdrátově i stream navigace, je nutné volit rádio AVH-Z9200DAB. Pro soupis instalačního materiálu, budu potřebovat znát rok výroby vašeho vozu. Prosím o informaci na email dotazy@ahifi.cz. Děkuji
13|Elena Frýdlová , 18.07.2020, 13:29
Dobrý den, lze toto autorádio nainstalovat do Hyundai i10
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 20.07.2020 13:00
Dobrý den Vážený zákazníku. Napište nám prosím na email, jaký máte ročník vozu. Děkuji
12|Marek , 17.07.2020, 14:34
Dobrý den, rád bych toto rádio nainstaloval do Škoda Yeti r.v. 2011. Co vše k tomu budu potřebovat?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 17.07.2020 14:47
Dobrý den Vážený zákazníku. Pro instalaci autorádia do vašeho vozu budete potřebovat redukční rámeček , ISO redukci a anténní napáječ.
11|Majkl , 15.07.2020, 16:45
Dobrý den, co všechno potřebuji abych mohl osadit toto rádio do VW Caddy 2k (2007)? Mám 1din... Díky za odpověď...
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.07.2020 16:47
Dobrý den Vážený zákazníku, vše potřebné najdete v přehledném článku, v sekci BLOG.
10|Petr , 12.07.2020, 15:20
Dobrý den, co vše by bylo zapotřebí k montáži do Honda civic 9g tourer? Fungovali by pak v autě interní USB a a aux? Samozřejmě i ovládání na volantu? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.07.2020 16:36
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci autorádia bude potřebný redukční rámeček Honda, adaptér ovládání na volantu Honda, propojovací kabel Pioneer a anténní adaptér Honda. Doporučuji projít popis adaptérů a ověřit, zrovna u adaptéru na volant jsou jistá omezení, dle původní výbavy. Tovární USB a AUX bohužel připojit nelze, nenabízí se redukce. Tyto vstupy bude třeba vyvést externě, například do příhrádky spolujezdce.
9|Honza , 07.07.2020, 20:08
Dobrý den, jde tento typ rádia do Škoda octavia 1 generace ?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.07.2020 20:46
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, potřebný bude pouze anténní napaječ
8|Petr Kouřil , 04.07.2020, 17:53
Dobrý den. Je možné toto radio bezproblému zapojit do CX-7? A je to dobrá volba? Aktivni BOSE. Nebo co vše je potřeba doplnit. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.07.2020 19:18
Dobrý den Vážený zákazníku, poprosíme o doplnění přesného roku výroby vozu, je zde více možností.
7|Kaspi , 01.07.2020, 10:04
Dobrý den, dá se tento typ osadit do vozu Škoda SUPERB II a můžete mi i doporučit jiný typy do stejného vozu.díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.07.2020 12:57
Dobrý den Vážený záakzníku, ano, autorádio SPH-DA250DAB lze do vozu osadit a je navíc velmi dobrou volbou, mohu doporučit. Osadil lze libovolné II DIN autorádio z naší nabídky, záleží pouze na požadavcích, rozměr autorádia je stejný. Pro instalaci je potřebný redukční rámeček Škoda, ISO adaptér škoda a anténní napaječ FAKRA-DIN, případně anténní napaječ a slučovač, dle počtu antén ve voze.
6|42 , 23.06.2020, 18:40
Dobrý den, je reálné toto rádio nainstalovat do MItsubishi Colt r.2005?Díky
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 24.06.2020 08:50
Dobrý den Vážený zákazníku. Pošlete nám prosím foto palubní desky na email dotazy@ahifi.cz, je více možností zapojení. Děkuji
5|Vick , 23.06.2020, 12:57
Dobrý den, půjde mi toto rádio do škody rapid r.v.2013 se zachováním ovládání na volantu? Pokud ano, je potřeba něco dokoupit (redukce atd)? Předem děkuji za informace.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.06.2020 15:41
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, autorádio lze osadit. Pro jeho instalaci bude třeba použít redukční rámeček Škoda, panel autorádia Škoda Rapid, adaptér ovládání na volantu Škoda, propojovací kabel Pioneer a anténní napaječ FAKRA-DIN.
4|Milan Dvořák , 20.06.2020, 12:29
Dobrý den jde u tohoto rádia nastavit vlastní pozadí displeje?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 22.06.2020 16:22
Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, u tohoto rádia lze nastavit vlastní pozadí.
3|Jirka , 19.06.2020, 09:07
Dobrý den jake jsou rozměry tohoto radia Děkuji
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 19.06.2020 17:03
Dobrý den, rozměry tohoto rádia jsou normované 2 DIN normou ( 178/98mm) .
2|David , 16.06.2020, 19:16
Umí radio apple car play přes Bluetooth?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 17.06.2020 08:14
Dobrý den Vážený zákazníku. Přes Bluetooth nelze Apple car play spouštět. V tomto případě je jedinou možností USB. Pokud by jste chtěl bezdrátové Apple car play, je nutné volit rádio s WIFI a to Pioneer AVH-Z9200DAB.
1|E-dog , 02.06.2020, 02:59
Dobrý den,Nemáte nějakou radu jak to hodit do Mazdy 6 r.v 2010? Díky za odpověď
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 02.06.2020 12:04
Dobrý den Vážený zákazníku. Velice záleží na tom, zda máte ve voze aktivní systém Bose. Pokud ano, je výměna autorádia bohužel nereálná. V případě, že vaše vozidlo nebude aktivním systémem disponovat, lze rádio nainstalovat pomocí redukčního rámečku a ISO redukce.

Hodnocení

Celkové hodnocení
91 %
15 zákazníků hodnotilo
11×
Tomáš Varchola
18. 8. 2022

Výměna za škoda BoleroVelká změna o proti originálnímu rádiuAndroid auto funguje docela dobře navigace bez problémů Spotify také bez problémůMessenger nezobrazuje zprávyDelší doba než se zapne o proti originálnímu radiuPřehledné menuNastavení zvuku dostačující eq+dspJednoznačně doporučuji

Lukáš Kesner
27. 8. 2021

Velmi rychlá odezva, skvělé párování s Apple Carplay i Android Auto, zatím bez jediných výhrad.

Ověřený uživatel
1. 5. 2021

rádio skvělé, naplnilo moje očekávání.

Tomas S.
29. 4. 2021

- skvělý zvuk a možnosti nastavení- displej má pěknou grafiku a rychlou odezvu- Android Auto je jedna velká katastrofa, Apple CarPlay ale funguje téměř bezchybně- drobné mínus je trošku hlučnější aktivní chlazení (slyšet jen při velice nízké hlasitosti a vypnutém motoru)

Jiří Štěpánek
22. 6. 2020

Vše bylo v pohodě, domluva a poštovné.

Karel Malurek
22. 6. 2020

Veliká spokojenost

Ohodnoťte produkt:

Montáže produktu

Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.