Můj účet

Reproduktory do BMW E46 set č. 3

reproduktory Gladen do předních dveří a zadního plata BMW E46
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory do BMW E46 set č. 3
-5 %

Set reproduktorů pro BMW E46

Reproduktory určené pro vylepšení stávajícího ozvučení vozidla BMW E46. Tento set reproduktorů se vyznačuje kvalitním zvukem, zpracováním a jednoduchou instalací bez nutnosti zásahu do interiéru vozidla. Součástí tohoto setu jsou následující produkty:

Hlavní vlastnosti

 • Ověřené reproduktory německého výrobce Gladen.
 • Reproduktory jsou díky vysoké citlivosti vhodné pro zapojení bez externího zesilovače.
 • Při instalaci reproduktorů je třeba doupravit osazení - úprava tapecírunku.
 • Součástí balení nejsou šrouby potřebné pro připevnění podložek ke dveřím vozidla.

Balení obsahuje

 • 2 ks výškových reproduktorů.
 • 2 ks středobasových reproduktorů do předních dveří.
 • 2 ks koaxiálních reproduktorů do zadního plata.
 • 2 ks plastových podložek do předních dveří.
 • 2 ks plastových podložek do zadního plata.
 • Montážní materiál obsažený v balení reproduktorů.

Tlumení dveří

V rámci výměny reproduktorů doporučujeme i vytlumit dveře. Aplikace tlumicích materiálů výrazně zlepší nejen basovou složku a zvuk středobasového reproduktoru, ale zamezí také vibracím a rezonancím v oblasti dveří, které negativně ovlivňují výsledný zvuk. Jak vytlumit dveře si můžete přečíst v našem článku, ve kterém se dozvíte detailní postup při aplikaci tlumicích materiálů i všechny výhody s tím spojené. Pro vytlumení všech dveří doporučujeme zakoupit následující tlumicí materiály:

Katalogové čísloREPROSET181
ZnačkaGladen
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

4|Tom , 04.09.2023, 21:07
Bude k tomuto setu radio Alpine UTE-200BT dobrou volbou? Nebo bude potřeba nějakých změn v kabelazi. E46 coupe
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 05.09.2023 10:03
Dobrý den vážený zákazníku. Reproduktory lze k rádiu použít. Při instalaci bude nutno odstranit původní konektory u reproduktorů.
3|Mira , 27.11.2018, 20:52
Dobrý den,zasílám kladnou zkušenost s tímto setem reproduktorů, montáž sice vyžaduje větší zásahy než sem si představoval, např. : vyřezaním otvoru pro přední repro do dveří, hodně zásadním odrezanim kusů uchycení tapecirunku (nic pro manuálně nezručné a bez úhlové brusky), zapojení výškových reproduktorů do konkrétně mého HiFi systému není přes výhybku ale přímo do origo konektoru který se musí upravit na stejně piny, to samé s předními a zadními repro také je zapotřebí si vyrobit redukční kabely na správnou velikost pinů a zapojit na správné póly (nedoporučuji nikomu bez elektrikářských základních znalostí a potřebného nářadí - ideálně el. kleští, voltmetr, elektr. izol. páska)Po 10h montáži a demontáži veškerého obložení potřebného k výměně, řezání i úpravám tapecír. a dveří, a výroby přechodek i měření správných přívodních kabelů, vytlumeni předních dveří.Aspoň že konečný výsledek stál za to.Každopádně kdo není zručný a nemá ahifi z ruky (bydlím v Berouně) doporučuji mu profi montáž u této firmy..S pozdravem spokojený zákazník, Zavadil.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 28.11.2018 10:45
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi a zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste spokojen a pochvala za očividně dobře odvedenou práci :)
2|Mira , 16.10.2018, 07:55
Dobrý den,chtěl bych vyměnit ve svém BMW e46 touring kompletní originální zástavbu typu Hi-Fi system za tento set, ale schází mi ve Vašem setu ještě jeden pár středovysokotónových reproduktorů (orig. číslo 65138368239) do zadních dveří, a jeden pár středotónových do předního tapecírunku u madla (orig. číslo 65138374750). Rádio zatím zůstává originál, možná někdy v budoucnu proběhne výměna..Můžete mi tedy prosím doporučit na dotázané produkty vhodné náhrady aniž bych musel dělat nějaké zásadní zásahy do interiru? Jsem totiž v audio oboru tak trochu ztracen.Díky Zavadil
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 17.10.2018 16:03
Dobrý den Vážený zákazníku, takový SET bohužel v nabídce prozatím nemáme. Volit lze například GLADEN RS 165.3. Středové reproduktory však budou vyžadovat drobné úpravy, pro správné uchycení. V každém případě by si repro zasloužilo externí zesilovač, který by sestavu vybudil na potřebný výkon, aktuální zdroj není zrovna vhodný a ani neoriginální rádio nebude mít potřebný výkon.
1|frederik , 26.12.2017, 21:32
Zdravim chcem sa spytat mam bmw e46 coupe a do predu potrebujem 13cm repro a do zadu 16,5cm lenze v tomto sete su obi dva repro 16,5 prečo ?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.12.2017 10:28
Dobrý den Vážený zákazníku, jelikož v předních dveřích jsou 165 reproduktory. Pokud si přejete změnit rozměr, můžeme to na vyžádání upravit a do setu dát 13 cm reproduktory, stačí se nám ozvat emailem na dotazy@ahifi.cz.

Hodnocení

Celkové hodnocení
50 %
2 zákazníci hodnotili
Milan Pestr
21. 4. 2019

Moc nepasuji...

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.