Můj účet

Škoda Enyaq - instalace nových reproduktorů

Škoda Enyaq
  • Druh instalaceVýměna továrních reproduktorů ve předních a zadních dveřích
  • VozidloŠkoda Enyaq
  • Datum realizace01.02.2022
  • Časová náročnost9 hodin (1 pracovní den pro 1 technika)
  • Cena instalace20 017 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 20 017 Kč s DPH

Výměna reproduktorů ve voze Škoda Enyaq. Dojem z nového vozu může velmi rychle zkazit jeho ozvučení. A to je případ i Škody Enyaq se základním audio systémem. Cenově nejdostupnějším a nejsnadnějším způsobem zlepšení ozvučení je výměna továrních reproduktorů a samozřejmě vytlumení dveří. Pro takové účely je nutné volit reproduktory s vysokou citlivostí, aby si s nimi tovární autorádio se slabým zesilovačem poradilo. Velmi rádi pro takové montáže instalujeme komponentní reproduktory italského výrobce Audison, které splňují všechny zmíněné parametry a k tomu nabídnou i velmi kvalitní zvuk. Reproduktory jsou vhodné díky citlivosti přes 92 dB pro zapojení na rádio, které jim poskytne dostatečný výkon. Zmíněné reproduktory jsme nainstalovali do předních i zadních dveří tohoto vozu se zachováním původního umístění továrních reproduktorů. Instalace samozřejmě nemá žádný vliv na záruku vozu a jeho majitel si může nyní užívat výrazně zlepšeného zvuku s bohatými detaily a zlepšenou dynamikou. K tomu přispívá i důkladné vytlumení dveří prémiovými materiály Comfortmat.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz