Můj účet

Reproduktory Audison APK 165P

komponentní reproduktory, Ø 165 mm, 115 W RMS, 4 Ω, 92,5 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 66,5 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Audison APK 165P
Tip

Komponentní 2pásmové reproduktory Audison APK 165P

Nový dvoupásmový reproduktorový systém Audison Prima APK 165P je schopný zvládnout ve špičce až 345 W a je tak ideální kombinací pro plné využití výkonu zesilovače AP F8.9 bit nebo všech ostatních zesilovačů Prima. Exkluzivní technologie AIF (Any Install Faceplate) aplikace AP 1P Tweeter poskytuje instalačnímu technikovi 3 různé čelní desky pro celkovou univerzálnost montáže a významné zkrácení doby instalace. Woofer byl navržen tak, aby byl co nejlepší v umístění do dveří auta, a to v kombinaci s vynikající manipulací, výkonem a účinností.

Hlavní vlastnosti reproduktorů Audison APK 165P

  • Výškový reproduktor Audison AP 1P s membránou o průměru 26 mm poskytuje maximální účinnost a sníženou rezonanční frekvenci.
  • Středobasový reproduktor AP 6.5P s 32 mm měděnou cívkou a vodoodpudivou papírovou membránou s profilem vyvinutým pomocí simulační technologie FEM (Finite Element Method).
  • Různé druhy domečků dělají montáž více univerzální.
  • Kompaktní koš středobasu AP 6.5P je chráněný nátěrem proti poškrábání.
  • Díky terminálu pro rychlé zapojení je montáž časově nenáročná. Terminál je vybaven teplotně odolným plastovým krytem, ​​který jej chrání před případným zkratem.
  Katalogové čísloAPK 165P
  ZnačkaAudison
  OdkazyOficiální webová prezentace (anglicky)
  Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
  Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

  Komponentní reproduktory:
  Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
  Komponentní 2 pásmové
  Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 115 W
  Výkon MAXŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 345 W
  Citlivost (2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

  Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

  Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
  92,5 dB
  ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

  Příklad:
  2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
  4 Ω
  Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

  Odborně:
  V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

  Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

  Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
  50 - 24000 Hz
  Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
  Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 66,5 mm
  Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Papír
  Celkový průměr výškového reproduktoruCelkový průměr výškového reproduktoru se uvádí jako průměr samostatného výškáče bez instalačních domečků. 26 mm
  Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

  Komponentní reproduktory:
  Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

  Koaxiální reproduktory:
  U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
  Ano (plnohodnotná)
  Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. Ano (2 možnosti nastavení výškového reproduktoru)
  Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ne
  Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár

  Komentáře k produktu

  19|Miroslav Toman , 02.05.2024, 20:57
  Dobrý den, mohu tyto repro namontovat do Outlandra 2007 samozřejmě počítám s MDF podložky https://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-mitsubishi-asx-lancer-mirage-outlander.htm.Děkuji
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 03.05.2024 12:48
  Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, reproduktory lze do vašeho vozu pomocí podložek osadit.
  18|Dodi , 08.04.2024, 14:10
  Volba tyto repro: Audison APK 165P nebo focal VW IS180? Do passat B8,přední dveře.
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 09.04.2024 10:05
  Dobrý den Vážený zákazníku. Do vašeho vozu doporučuji osadit větší reproduktory, tedy Focal IS VW 180.
  17|Tomáš , 24.02.2024, 17:05
  Dobrý den, je velký rozdíl použití těchto repro APK 165P oproti APK 165?
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 27.02.2024 10:14
  Dobrý den Vážený zákazníku. Rozdíl je v lepším středobasovém reproduktoru. Určitě doporučím volit model APK 165P.
  16|Ondřej , 17.01.2024, 08:02
  Dobrý den.Rád bych vylepšil ozvučení ve voze Mondeo mk5,tovární ozvučení Sony.V hledáčku mám Audison APK 165P.Je to dobrá volba?případně jiné možnosti v cenové relaci 4000-7000kč?Zapojení přímo na tovární systém,děkuji s pozdravem O.K.
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 17.01.2024 13:05
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano jedná se o velice dobrou volbu, jako případnou alternativu Vám mohu nabídnout o něco kvalitnější Morel Maximo Ultra 602 HE MKII , nicméně nejdůležitější u výměny reproduktorů je vytlumení dveří k čemuž lze použít např. tento set
  15|Tomáš Krišica , 22.11.2023, 14:56
  Dobry den, byly mi doporuceny tyto reproduktory jako skvele hrajici. Rad bych je zakoupil a namontoval do Kia Xceed 2021 spolu s vytlumenim dveri. Vse bych chtel udelat u vas. Budou tyto repro v pohode s OEM infotaimentem ktery ve voze je? Nejedna se o verzi JBL ale o klasiku s vetsim displayem a 6ti repro.Dekuji velice Krisica
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 22.11.2023 15:36
  Dobrý den Vážený zákazníku. Tyto reproduktory mohu maximálně doporučit. Jedná se o jedny z nejlepších reproduktorů, které se dají osadit na tovární systém. Pokud budete mít zájem o montáž, napište nám prosím email. Děkujeme
  14|Tadeáš Červík , 15.09.2023, 19:33
  Dobrý den, před dvěma dny jsem měl dotaz ohledně osazení těchto reproduktorů do škody rapid a chci se jen dodatečně zeptat, zda-li jde reproduktory osadit i bez podložek, nebo jsou nezbytné. Děkuji
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 19.09.2023 16:35
  Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci nových reproduktorů bude u Vašeho vozidla vždy nutné použít podložky pod reproduktory .  
  13|Tadeáš Červík , 13.09.2023, 13:07
  Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zda jsou tyto reproduktory dobrá volba pro škodu rapid rok 2015, popřípadě co konkrétně je potřeba pro osazení reproduktorů. Děkuji
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 14.09.2023 15:15
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano jedná se o velice dobrou volbu, pro instalaci pak doporučuji použít podložky a vytlumit dveře
  12|Martin , 13.09.2023, 08:35
  Dobrý den, chystám se po deseti letech měnit auto a hudbu v něm, do teď jsem měl focal řady performance, chtěl bych zkusit něco jiného, mohl by ste mi porovnat tyto reproduktory? Připojení by bylo na zesilovač hifonics mercury IV V2, předem děkuji
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 14.09.2023 15:11
  Dobrý den Vážený zákazníku, kvalitou zvuku na tom budou reproduktory velice podobně ( tedy pokud se jedná o Focal Performance PS 165), vždy však také záleží na zdroji signálu či prosotoru do kterého reproduktory hrají apod., jelikož ty mohou výslednou kvalitu ve velkém ovlivnit. 
  11|Ales , 10.08.2023, 13:56
  Zdravím, v autě mám zadní repro Hertz DPK 165, a chtěl bych vyměnit i přední, nicméně nevím jestli je dát i dopředu, nebo jestli už rovnou tam nakoupit tyhle. A otázka zní, mělo by to cenu si připlácet za takové reproduktory když mám jako rádio starou gammu 5 od VW? Případně jak velká potřeba by byla pořízení nového rádia nebo dokoupení nějakého zesilovače?
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 11.08.2023 09:35
  Dobrý den Vážený zákazníku. Určitě má smysl si připlatit za Audison. Po všech stránkách se jedná o kvalitnější reproduktory. Dají se bez problému osadit i na originální rádio Gamma.
  10|Michal Gregor , 07.08.2023, 20:05
  Dobrý den, plánuji měnit originální reproduktory za tyto v octavii 3 facelift. Rozmýšlím ještě nad Hertz CK 165, co mi raději doporučíte?Děkuji
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 08.08.2023 07:33
  Dobrý den Vážený zákazníku. Doporučuji spíše Audison. Zvuk výškových reproduktorů je mnohem věrnější a detailnější. 
  9|Daniel Borisov , 03.07.2023, 13:53
  Dobrý den, mám Octavia 3 combi a do přední dveře jsem nainstaloval těchto reproduktory. Mám v plánu do budoucna vyměnit i zadní. Mám dát ti stejně nebo je nějaká jiná či lepší varianta? Děkuji
  Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 03.07.2023 15:00
  Dobrý den, Vážený zákazníku, doporučím ty samé i do zadních dveří.
  8|Jirka , 26.04.2023, 19:59
  Dobrý den. Do předních dveří Octavia 3, zapojení přímo na Bolero, tedy jen výměna originálních repro. Byly by vhodnější tyto nebo ESB Audio 1.6K2X (případně starší 1.6K2)? Můžete nějak rozlišit jejich zvukový projev? Z hlediska parametrů se mi jeví při přímém zapojení na radio lepší ESB. Vše samozřejmě s vytlumením dveří. Děkuji
  Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 02.05.2023 14:29
  Dobrý deň Vážený zákazník, Audison aj ESB sú veľmi dobrou voľbou pre zapojenie do továrenského autorádia, majú podobne vysokú reálnu citlivosť a rozdiely sú minimálne. Podobnosti nájdete aj vo zvuku, čo môže byť vecou vkusu. ESB môže viac vyniknúť pri živej a náročnej hudbe, zatiaľ čo Audison sa vyžíva v moderných štýloch. Rozdiely sú však minimálne, takže aj vzhľadom na cenu by som sa osobne priklonil k ESB.
  7|Michael , 07.03.2023, 19:36
  Zdravím,doporučili byste tyto repro do Mondea MK5 do předních dveří? Asi budou potřeba i podložky, ale přímo na MK5 jsem žádné nenašel...A co rozumného k nim dozadu?Aktuálně mám origo rádio a všude \"papíráky\" :)Díky!
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 09.03.2023 12:49
  Dobrý den Vážený zákazníku. Pro instalaci je nutné použít MDF podložky. K daným reproduktorům doporučím zadní reproduktory Hertz CX 165.
  6|Petr , 04.10.2022, 21:53
  Dobrý den. Ještě bych vás chtěl poprosit. Při instalaci se prostě odpojí starý výškový a basový reproduktor a kabely se napojí na nové výhybky a od nich rovnou do nových reproduktorů, nebo se musí odstranit nějaká stará výhybka z výroby vozu ? Děkuji a hezký den.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.10.2022 12:00
  Dobrý den Vážený zákazníku, píšete to zcela správně, stačí připojit výhybky na původní kabeláž a následně na nové repro. Originální výhybky jsou řešeny obvykle formou kondenzátoru, který je přímo nalepen na původním reproduktoru.
  5|Petr , 26.09.2022, 15:47
  Dobrý den. Lze těmito reproduktory osadit přední dveře v Octavii II předface ? A dále tu mám dva Gladeny, které bych dal do zadních. Je to takto možné? Jasně, že mít všechny čtyři stejné by bylo ideál, ale i tak lepší, než originál, nebo ne? Šlo by to tak ?
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.09.2022 16:54
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, určitě by to takto šlo provést. Vše potřebné k instalaci najdete v přehledném článku, v sekci BLOG. Jak správně píšete, ideální by bylo mít všechny reproduktory stejné, pokud však již Gladeny máte zakoupeny a k dispozici, lze je osadit. Určitě to bude lepší, než repro originální. Doporučuji provést také vytlumení dveří, to má zásadní vliv.
  4|Ryszard Mencner , 21.08.2022, 20:17
  Dobrý den, zvažuji koupi těchto reprobeden do předních dveří, bez zesilovače, jen pořád nechápu to s těma výhybkama?Kabely co vedou do starých reprobeden se zapojí do výhybky, která je pak napojena na repro?Dík moc za info.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.08.2022 11:08
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, přesně tak. Před každý reproduktor je třeba předředit frekvenční výhybku, píšete to zcela správně. Mimochodem repro Audison APK 165 P je skvělou volbou, mohu doporučit.
  3|Tom , 10.12.2021, 01:30
  Dobrý den, je třeba zapojovat frekvenční výhybky zlepší se tím nějak zvuk? U vašich montáží to vypadá, že je nezapojujete. Děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.12.2021 08:13
  Dobrý den Vážený zákazníku, minimálně výškové repro nelze zapojit bez výhybek, velmi rychle by došlo k jejich poškození. U středobasových reproduktorů zapojení bez nich možné sice je, ale repro pak nebude hrát tak, jak má. Rozhodně tedy doporučuji zapojit včetně výhybek.
  2|Vladimír Herman , 20.08.2021, 15:04
  Dobrý den, je prosím možné tohle repro instalovat do vozu Škoda Rapid (2019)? Děkuji. V. Herman
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.08.2021 10:56
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit. Co vše je třeba + naše doporučení najdete v přehledném článku, v sekci BLOG.
  1|Radim , 05.06.2021, 14:47
  Zdravím, rád bych nahradil OEM reproduktory ve svém voze BMW E90 2005, rád bych se zeptal zda tyto Audison APK 165P nebo Hertz CK 165. Zvukově asi rozdíl až tak nebude, i když mám raději autentický čistý zvuk, než bassové šílenství, jde mi spíše o montážní hloubku a zda jsou potřeba redukční rámečky. Předem děkuji za odpověď, s pozdravem RR
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 07.06.2021 15:17
  Dobrý den Vážený zákazníku, v případě tohoto vozidla není možné použít ani jeden z Vámi uvedených typů reproduktorů jelikož nebude v prvé řadě sedět jejich rozměr . V případě Vašeho vozidla doporučuji kliknout na tento odkaz a vybírat tak z reproduktorů, které jsou přesně určeny pro BMW E90 . 

  Hodnocení

  Celkové hodnocení
  99 %
  21 zákazníků hodnotilo
  20×
  Michal Gregor
  15. 8. 2023

  V předchozím autě jsem měnil za Gladen M 165 G2, musím říct že reproduktory Audison APK 165P jsou úplně jinde a ještě nejsou rozehrané. Bral jsem na základě Vašeho doporučení a předčilo to moje očekávání, samozřejmost je i vytlumit dveře. S touhle slevou bych neváhal ve výběru. Děkuji

  Daniel
  11. 8. 2023

  Tohle je moje druhá recenze v životě, ale musím se podělit o mou zkušenost. Asi před 2 roky jsem pořídil Hertz CK165 (2páry) a vytlumil dveře. Časem jsem dokoupil zesilovač Audison AP 4.9 bit a Sub Audison APBX 10 DS. Hrálo to dobře, ale měl jsem svrbění pořídit něco lepšího, protože zvuk hertzů mi připadal když to přeženu \"zabarvením jako by hrál z kýblu nebo někde hlouběji z palubní desky\" jinak jsem byl za tu cenu spokojený.. Pořídil jsem 1 pár Morel Tempo Ultra 602 MKII. Zabarvení zmizelo, hrají krásně čistě, živě, prostorově, je to jako mít živou kapelu v autě. Vůbec nemáte pocit že hudba vychází někde z reproduktorů. Něco mi u nich ale pořád chybělo... Dynamika, hlasitost nebo co. Buď to neumím sluchově ocenit nebo je pro ně 70w rms málo. U mne si vůbec neobhájili cenu 10tis a mám problém je teď po 4 měsících prodat. Pořídil jsem tyto Audison APK 165P (2 páry) a hned po prvním spuštění mě naprosto uchvátili. To je to co jsem hledal! Dynamický, hlasitý, prostorový, čistý a vyvážený zvuk. Naprostý Luxus! Za cenu 3.5 tis není o čem přemýšlet, a to nejsou ještě rozehrané... Poslouchám všechno, převážně elektroniku. Je mi 30 a na ušním jsem prošel bez problému ;D

  Vláďa S.
  6. 12. 2022

  Osobně se musím podělit mám Škoda Rapid v předu mám tyto bedny, vzadu jsem měl originální bedny a chtěl jsem tam nějaké lepší což mi byly doporučeny, když mám v předu Audison APK 165P tak abych tam dal i vzadu což jsem byl docela nejistý se zvukem i basově ale musím říct, že nebyl jsem nějak moc nadšený, že zvuk bude lepší ale opravdu fakt byl basy i výšky fakt tyto bedny mají cena je jaká je ale za mne za doporučení abych přesto dal i do zadních dveří mě milé překvapilo, basy jsou ale musím říct, že jsem vytlumil dveře což podle mě asi hodně udělalo, tlumení dá dost za mne bedny fakt dobrý. Díky za rady, pomoc.

  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 09.12.2022 07:27
  Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, že jste s naším doporučením spokojen . Pokud budete i v budoucnu chtít s něčím poradit neváhejte se na nás znovu obrátit . 
  Jakub Klich
  21. 10. 2022

  V první řadě bych rád tímto poděkoval teamu Ahifi a zejména Márovi Flekovi, protože mi poradil tuto sestavu do jedničkové Škody Octavie combi a skutečně to předčilo mé očekávání.Jsem hudební nadšenec na té základnější úrovni. Tyto reproduktory dokáží předvést senzační výkon bez větší ztráty kvality ozvučení, a to mám bez připojení zesilovače. Kdo má rád taneční hudbu, osloví ho na můj vkus plně dostačující basy, příjemné hloubky a prostorový zvuk v podání neuvěřitelně krystalických výšek. Nadšenci rockové si mohou lebedit tatak, neb jsou zde vykresleny tóny, jež běžně zanikají a navíc se k nim vyjímají také kopáky či bubny. Když volume otočíte na ono maximum, tak srovnání těchto Audisonů se základní řadou hudební aparatury lze posoudit jako krok do ráje :) Při vysokém volume výšky netrhají uši. Nemám v této kategorii srovnání, ale za mě je to opravdu dobrá volba.Pro ty co váhají, neváhejte a udělejte si radost, stojí to zato.Mohu něco málo předat z montáže. Dejte pozor na lámání uchycení všech možných plastíků. Určitě vytlumit vnitřní a vnější dveře Comfortmatem D2 pro vytvoření ozvučnice a našroubovat na MDF podložky. Je potřeba seříznout flexou opatrně ten růžek dveří u stahovačky, jinak se tam nevejde. Vnitřní magnet repra je poněkud většího rozměru, chce to pak zkusit osadit, ať to má vůli. Dal jsem na doporučení a také doporučuji dát SoftWave na tapec zevnitř, neboť chrání před vibracemi. Vejšky se krásně dají natavit přes tavící pistoli do té původní plastové jímky. Kabeláž propojit na svorky, bude to spoustu přesných návodů. Závěrem nechat vyhrát nová repra, u mě to trvalo cca měsíc.

  Jiří Belžík
  4. 2. 2022

  Výborná náhrada za originální repro v Golfu 7. Doporučuji rozhodně vytlumit dveře a pak máte hezké silné basy.

  Vladimír Herman
  25. 12. 2021

  V mém minulém autě Škoda Rapid jsem měl nainstalované German Maestro Concept CS 6508. O auto jsem přišel, nechal jsem si poradit a v druhém Rapidu jsem vyměnil orig. repro za Audison APK 165 P. Chyba. Obecně je zvuk proti German Maestro prostorovějši, jasnější, o trochu čitelnější, ale ne tak libivý, a ubylo basů. Podle rady prodejce by měly být basy více slyšet u Audisonu. (I když papírově by to mělo být opačně.) Dal jsem na špatnou radu prodejce. Čekal jsem, jestli se ještě nerozehrají, ale po třech měsících stejné...😞

  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 27.12.2021 08:24
  Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení, basovou složku může ovlivnit více faktorů nicméně pokud Vám více vyhovoval jiný typ reproduktorů neváhejte se na nás obrátit pomocí mailu, kde se Vám pokusíme nabídnout idividuální řešení. 
  Mates
  22. 2. 2021

  velice kvalitní poslech (původní audio origo Audi - hrálo už tak pěkně)výšky kvalitní, netrhá uši- skladby dostávají nový rozměrbasy výrazné, kvalitní, repro stíhají, žádné pazvukynetřeba zesilovač k tomuto repru a rádiu audiVYTLUMENÍ DVEŘÍ NUTNOSTÍ

  Ohodnoťte produkt:
  Zeptejte se nás
  Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.