Můj účet

Toyota GR86 - špičkové ozvučení

Toyota GR86
  • Druh instalaceŠpičkové ozvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloToyota GR86
  • Datum realizace05.10.2023
  • Časová náročnost59 hodin (projekt na více dní)
  • Cena instalace151 520 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 151 520 Kč s DPH

Toyota GR86 je krásný a výjimečný automobil, který si zaslouží adekvátní ozvučení. Tovární audio systém však zrovna nenadchne ani běžného posluchače natož náročného audiofila. Majitel tohoto krasavce patří mezi hudební nadšence a proto se na nás obrátil s žádostí o vysoce kvalitní ozvučení s pokud možno minimálními zásahy do interiéru vozu. Po konzultaci jsme se společně rozhodli pro drobnou úpravu palubní desky s přiznanými středovými a výškovými reproduktory na jejich původní pozici. Upravili jsme tedy originální mřížky a potáhli je do koženky ladící s palubní deskou jak barvou, tak strukturou. K ozvučení jsme zvolili špičkové třípasmové reproduktory Audible Physics z nejvyšší modelové řady 3DEV, které se díky svému vytříbenému zvuku hrdě hlásí mezi nejkvalitnější reproduktory na trhu ve své cenové kategorii, kterou dle našeho názoru svými kvalitami výrazně převyšují. Důležitou součástí instalace jsou i zesilovače Zapco poskytující reproduktorům vynikající zvuk a samozřejmě tolik potřebný výkon. Zesilovače společně s DSP procesorem Helix jsme instalovali do dvojitého dna zavazadlového prostoru, čímž jsme se vypořádali s požadavkem na skrytou instalaci. Tomu odpovídá i subwoofer JL Audio umístěný v kompaktní ozvučnici na levé straně kufru. U instalací tohoto typu vždy doporučujeme zamyslet se i nad zdrojem hudby. Tovární jednotka sice nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, avšak více či méně ovlivňuje výsledný zvuk i při jeho precizním nastavení. Ideální volbou je použití externího hi-res přehrávače, který umožní bezeztrátový poslech hudby v maximální kvalitě. Populárnější možností je dokoupení Hi-Res Bluetooth modulu k DSP procesoru Helix, jenž zajistí podobnou službu přes váš smartphone. Na závěr instalace přichází možná to nejdůležitější. Měření zvuku profesionálním měřícím systémem JL Audio Max s 5 mikrofony, který umožní po odborném nastavení přizpůsobení zvuku nejen posluchači, ale především tomuto konkrétnímu automobilu se všemi překážkami tohoto pro zvuk nedokonalého prostředí. Změřené výsledky tedy nastavíme v programu DSP procesoru, zvuk detailně doladíme podle našich preferencí a následně nás čeká ještě finální úprava s klientem.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz