Můj účet

Škoda Octavia 4 RS - ozvučení od Rockford Fosgate

Škoda Octavia 4 RS
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloŠkoda Octavia 4 RS
  • Datum realizace15.08.2023
  • Časová náročnost40 hodin (2 pracovní dny pro 3 techniky)
  • Cena instalace166 376 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 166 376 Kč s DPH

Škoda Octavia RS čtvrté generace a nové ozvučení zaměřené primárně na vysoký výkon, ale i kvalitu zvuku odpovídající špičkovým komponentům amerických výrobců Rockford Fosgate a Zapco. Náš klient se vzhledem k předchozím kladným zkušenostem s ozvučením od Rockford Fosgate rozhodl i svůj další automobil opatřit komponenty právě od tohoto výrobce. Zamiloval si nejvyšší modelovou řadu reproduktorů, která oplývá nejen exkluzivním designem, ale především nekonečným výkonem a velmi kvalitním zvukem. Tato aparatura však není stavěna čistě na sound quality, ale zejména na brutální výkon. Tomu odpovídá i osazení zadních dveří neméně výkonnými reproduktory Rockford Fosgate, ale především subwoofer v bassreflexové ozvučnici téhož výrobce. Ten dokáže nejen kvalitně zdůraznit dynamiku nového ozvučení, ale v případě zvýšení volume i rozvibrovat každou buňku v těle posluchače. Vše doplněno výkonnými zesilovači Zapco a DSP procesorem Helix. Na závěr samozřejmě přišel čas i na měření a nastavení zvuku na DSP procesoru. K tomu nám pomáhá profesionální měřící systém JL Audio Max s 5 mikrofony, který umožní změřit všechny nedostatky a překážky ve zvuku v interiéru daného vozu. Změřené výsledky poté nastavíme v programu DSP procesoru, zvuk detailně doladíme podle našich preferencí a následně nás čeká ještě finální úprava s naším klientem. Výsledkem této instalace je především zážitek z extrémního výkonu, podpořený špičkovým zvukem a perfektním naladěním pro dané účely i tento konkrétní automobil.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz