Můj účet

Toyota RAV4 - nové ozvučení s DSP procesorem

Toyota RAV4
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloToyota RAV4
  • Datum realizace04.07.2022
  • Časová náročnost25 hodin (1 pracovní den pro 3 techniky)
  • Cena instalace58 893 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 58 893 Kč s DPH

Ozvučení vozu Toyota RAV 4 včetně měření frekvenční odezvy reproduktorů a následným nastavením zvuku v programu DSP procesoru. Do tohoto vozu jsme navrhli kompletně nové ozvučení, kterým jsme nahradili tovární systém od JBL. Do předních dveří jsme instalovali třípásmové reproduktory od italských ESB Audio, které zaujmou v dané ceně velmi kvalitním a žánrově neutrálním zvukem, který nově podpoří i koaxiální reproduktory v zadních dveřích od stejného výrobce. V bočnici zavazadlového prostoru je umístěn subwoofer Audison, jenž doplňuje nově instalované ozvučení o potřebnou dávku nízkých kmitočtů. Do dvojitého dna kufru jsme následně instalovali 2 zesilovače již od třetího italského výrobce, tentokrát jsme vybrali Steg. Součástí instalace bylo samozřejmě i důkladné vytlumení dveří antivibračními materiály Comfortmat. Na závěr přišel čas i na měření a nastavení zvuku na DSP procesoru, který je součástí 8kanálového zesilovače. Pomocí kalibrovaného mikrofonu jsme změřili všechny nedostatky a překážky daného vozu a nastavili prostorovou korekci ekvalizéru pro všechny reproduktory ve voze. Následně jsme nastavili časové korekce, pásmové propusti a další možnosti, které nám umožní DSP procesor. Cílem této instalace bylo dosáhnout kvalitního, dynamického zvuku bez zkreslení ve vyšších hlasitostech a využití potenciálu reproduktorů a přizpůsobení zvuku nejen pozici řidiče, ale i danému vozu.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz