Můj účet

Kia Sportage - ozvučení s naladěním zvuku na DSP procesoru

Kia Sportage
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloKia Sportage
  • Datum realizace22.06.2022
  • Časová náročnost15 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace47 296 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 47 296 Kč s DPH

Ozvučení vozu Kia Sportage čtvrté generace včetně měření frekvenční odezvy reproduktorů s následným nastavením programu DSP procesoru. Majitel tohoto vozu nás oslovil s požadavkem výrazného zkvalitnění továrního ozvučení včetně zvýšení výkonu i dynamiky. Na základě přání majitele i schváleného rozpočtu jsme se se zákazníkem domluvili na výměně reproduktorů v předních a zadních dveřích, instalaci zesilovače s DSP procesorem a přidání subwooferu do zavazadlového prostoru. Součástí instalace bylo samozřejmě i důkladné vytlumení dveří antivibračními materiály Comfortmat. Na závěr přišel čas i na měření a nastavení zvuku na DSP procesoru. Pomocí kalibrovaného mikrofonu jsme změřili všechny nedostatky a překážky daného vozu a nastavili prostorovou korekci ekvalizéru pro všechny reproduktor ve voze. Následně jsme nastavili časové korekce, úrovně, pásmové propusti a další možnosti, které nám umožní DSP procesor. Cílem této instalace bylo dosáhnout kvalitního, dynamického zvuku bez zkreslení ve vyšších hlasitostech a zároveň využití potenciálu reproduktorů a přizpůsobení zvuku nejen pozici řidiče, ale i danému vozu. 

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz