Můj účet

Hyundai i30 N - špičkové ozvučení s nastavením na DSP procesoru

Hyundai i30 N
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloHyundai i30 N
  • Datum realizace20.04.2022
  • Časová náročnost18 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace45 385 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 45 385 Kč s DPH
Krásný sportovní hatchback Hyundai i30 N a výrazné vylepšení ozvučení se špičkovými reproduktory ESB Audio, zesilovačem s DSP procesorem a samozřejmostí je u nás i měření frekvenční odezvy reproduktorů s následným nastavením programu DSP procesoru. Náš klient požadoval upgrade zvuku zaměřený zejména na jeho vysokou kvalitu. V rámci daného rozpočtu jsme se rozhodli pro komponentní reproduktory italského výrobce ESB Audio modelové řady Cinquemila, které zaujmou zejména svým pokročilým zvukem, ale i příkladným zpracováním a použitím luxusních materiálů včele s karbonovými membránami středobasových i výškových reproduktorů. Díky velmi vysoké citlivosti reproduktorů a navíc impedanci 3 Ohmy není vyžadován vysoký výkon zesilovače, což nám umožní zapojení reproduktorů v aktivním režimu na šestikanálový zesilovač amerického high-end výrobce Zapco, který v sobě ukrývá i integrovaný DSP procesor. Ozvučení bylo doplněno o subwoofer Gladen, který měl již náš zákazník zakoupen. Na závěr samozřejmě přišel čas i na měření a detailní nastavení zvuku na DSP procesoru. Pomocí kalibrovaného mikrofonu jsme změřili všechny nedostatky a překážky daného vozu a nastavili prostorovou korekci ekvalizéru pro každý reproduktor ve voze. Následně jsme nastavili časové korekce, úrovně, pásmové propusti a další možnosti, které nám umožní DSP procesor. Výsledkem instalace je vysoce věrný zvuk šitý na míru daného vozu i posluchači. A zároveň zásadní změna z vnímaní hudby, protože cílem takového ozvučení je posunout scénu do přední části a vychutnat si pocit, že sedíte na živém koncertě přímo před interpretem. Více informací se dozvíte v naší fotoreportáži.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz