Můj účet

Volkswagen Polo - ozvučení s DSP procesorem

Volkswagen Polo 6R
  • Druh instalaceozvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloVolkswagen Polo 6R
  • Datum realizace23.03.2022
  • Časová náročnost11 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace30 119 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 30 119 Kč s DPH

Ozvučení vozu VW Polo páté generace včetně měření frekvenční odezvy reproduktorů s následným nastavením programu DSP procesoru. Majitelka tohoto vozu nás oslovila s požadavkem výrazného zkvalitnění továrního ozvučení a zvýšení výkonu. Vzhledem k poslechu náročnější klasické a operní hudby i italských interpretů z 80. let bylo nezbytné zvolit odpovídající řešení a přihlédnout k finančnímu limitu, který se měl pohybovat okolo 30 tisíc Kč. Po důkladné analýze jsme se rozhodli pro pokročilé ozvučení od italského výrobce Steg, které zahrnuje zesilovač s DSP procesorem, komponentní reproduktory do přední dveří a koaxiální do zadních. Součástí instalace bylo samozřejmě i důkladné vytlumení dveří antivibračními materiály SGM. Na závěr přišel čas i na měření a detailní nastavení zvuku na DSP procesoru. Pomocí kalibrovaného mikrofonu jsme změřili všechny nedostatky a překážky daného vozu a nastavili prostorovou korekci ekvalizéru pro všechny reproduktor ve voze. Následně jsme nastavili časové korekce, úrovně, pásmové propusti a další možnosti, které nám umožní DSP procesor. Cílem této instalace bylo dosáhnout vysoce kvalitního zvuku bez zkreslení ve vyšších hlasitostech a zároveň maximálního využití potenciálu reproduktorů a přizpůsobení zvuku nejen pozici řidiče, ale i danému vozu. A to za přijatelnou cenu, což se nám vše do posledního puntíku povedlo. A to bylo i záměrem této instalace - ukázat, že využití DSP procesoru má význam i v případě instalace levnějších komponentů. Díky důkladnému nastavení a především ekvalizaci na základě měření frekvenční odezvy reproduktorů se změní jejich zvuk k nepoznání, než kdybychom reproduktory zapojili pouze na samotný zesilovač nebo autorádio.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz