Můj účet

Volkswagen Touareg - odhlučnění

Volkswagen Touareg
  • Druh instalaceOdhlučnění v rámci balíčku Premium
  • VozidloVolkswagen Touareg
  • Datum realizace28.02.2022
  • Časová náročnost27 hodin (1 pracovní den pro 3 techniky)
  • Cena instalace35 002 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 35 002 Kč s DPH

Odhlučnění vozu Volkswagen Touareg. Již první generace této vlajkové lodi automobilky Volkswagen se stala velkým oblíbencem veřejnosti. Navzdory vysokým pořizovacím nákladům si Touareg našel spoustu majitelů a s druhou generací se popularita tohoto modelu ještě zvýšila. V roce 2020 nastal čas na další a aktualizaci a dle našeho názoru velmi razantní. Touareg je nyní prémiovější, stylovější a plný nejmodernějších technologií. Platforma MLB Evo naznačuje společné základy s Porsche Cayenne nebo Audio Q7 a Touareg se stává přímým konkurentem těchto prémiových SUV. Po demontáži interiéru jsme mohli vidět skutečně velkou podobnost právě s Audi Q7, které jsme již měli na odhlučnění vícekrát. Podobná je i tovární zvuková izolace, která rozhodně patří k těm nejlepším. Přesto majitel nebyl zcela spokojen, protože tak jako u všech vozidel, s rostoucí rychlostí se do kabiny dostával i nepříjemný hluk. A na nás je, abychom tento problém eliminovali. S majitelem tohoto krásného SUV jsme se dohodli na individuálním odhlučnění založeném na našem balíčku Premium, ovšem v mírně odlehčené variantě úsporou přes 10 Kg hmotnosti. Konkrétně jsme se zaměřili na přední a zadní dveře, podlahu, zavazadlový prostor, přední a zadní podběhy ze strany vozu a kapotu. Na instalaci pracují zároveň tři naši technici, kteří montáž zvládnou v rámci 1 pracovního dne. Více informací se dozvíte v naší fotoreportáži.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz