Můj účet

Volkswagen T6 - prémiové ozvučení (Morel, Zapco, JL Audio)

Volkswagen T6
  • Druh instalaceOzvučení s detailním nastavením na DSP procesoru
  • VozidloVolkswagen T6
  • Datum realizace06.01.2022
  • Časová náročnost28 hodin (2 pracovní dny pro 2 techniky)
  • Cena instalace82 012 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 82 012 Kč s DPH
Špičkové ozvučení do vozu Volkswagen T6 s detailním nastavením na DSP procesoru. Spolu s náročným majitelem jsme zvolili produkty výrobců Morel, Zapco a JL Audio, u kterých můžeme garantovat nepřekonatelnou kvalitu zvuku v dané cenové kategorii. Vybrali jsme reproduktory izraelského high-end výrobce Morel, konkrétně z modelové řady Hybrid, které nabídnou úchvatný zvuk a zároveň vysoký výkon. Abychom umožnili reproduktorům předvést své kvality, bylo nezbytné instalovat neméně kvalitní zesilovač. Jelikož se nám nedávno povedlo zařadit do naší nabídky špičkové zesilovače Zapco, nemohli jsme vybrat nic jiného. Volba padla na šestkanálový zesilovač modelové řady Studio-X zaměřený na sound quality. Na zesilovač jsme zapojili aktivním způsobem výškové a středobasové reproduktory Morel a také kompaktní subwoofer amerického výrobce JL Audio, který jsme umístili pod sedačku spolujezdce. Po instalaci nemůže přijít nic jiného, než důkladné změření a nastavení zvuku na audiofilním DSP procesoru Zapco. Výsledkem úspěšného nastavení je vysoce kvalitní a věrný zvuk, který vyvolá pocit, že sedíte na živém koncertu přímo před interpretem. Došlo i na základní odhlučnění, konkrétně dveří, boků vozu a zadních podběhů. Více zajímavých informací o instalaci se dozvíte v naší fotoreportáži.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz