Můj účet

Volkswagen T6 - kompletní ozvučení s DSP procesorem

Volkswagen T6
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloVolkswagen T6
  • Datum realizace29.11.2022
  • Časová náročnost30 hodin (2 pracovní dny pro 2 techniky)
  • Cena instalace122 450 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 122 450 Kč s DPH
Špičkové ozvučení vozu Volkswagen T6 s měřením frekvenční odezvy reproduktorů a profesionálním nastavením zvuku na DSP procesoru. Volkswagen T6 patří k vozidlům, které nejčastěji vidíme na naší dílně. A to nejen z důvodu odhlučnění, ale i ozvučení. U tohoto konkrétního vozu proběhlo oboje, vzhledem k většímu množství podobných montáží však zveřejňujeme tentokrát pouze instalaci ozvučení, které rozhodně stojí za bližší seznámení. Cíl této instalace byl jednoznačný - vysoká kvalita zvuku, nadstandardní výkon a dynamika a kompletně skrytá instalace. Pro majitele jsme zvolili optimální kombinaci špičkových komponentů v čele s reproduktory izraelského high-end výrobce Morel, jehož modelová řada Hybrid představuje ideální vstup k audiofilnímu zážitku v automobilu. Abychom umožnili reproduktorům předvést své kvality naplno, bylo nezbytné instalovat zesilovač s optimálním poměrem výkonu a kvalitního zvuku. Vzhledem k požadavku instalovat zesilovače pod sedačku řidiče jsme se rozhodli pro digitální zesilovače amerického výrobce AudioControl, které na třídu D zajišťují vynikající zvukovou kvalitu blížící se špičkovým analogovým zesilovačům. A k tomu přidávají vysoký výkon, jenž reproduktory Morel vždy potřebují. Pod sedačku spolujezdce jsme umístili malý subwoofer JL Audio, který dodá ozvučení nezbytnou dynamiku. Po instalaci nemůže přijít nic jiného, než důkladné změření a nastavení zvuku na DSP procesoru. Výsledkem úspěšného nastavení je vysoce kvalitní a věrný zvuk, který je přizpůsoben nejen řidiči, ale i konkrétnímu vozidlu.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz