Můj účet

VW Golf V - montáž reproduktorů a autorádia

VW Golf V
  • Druh instalaceVýměna autorádia a montáž reproduktorů
  • VozidloVW Golf V
  • Datum realizace08.01.2021
  • Časová náročnost12 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace22 802 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 22 802 Kč s DPH

Montáž reproduktorů do předních a zadních dveří + výměna autorádia ve vozidle Volkswagen Golf V. Již dosluhující tovární reproduktory jsme vyměnili za mnoho let osvědčené komponentní reproduktory německého výrobce Gladen M 165, které nás svým zvukem nikdy nezklamou. Pro sezonu 2021 byly reproduktory inovované s vylepšením několika parametrů. Potěší vysoká citlivost, snížená impedance na 3 Ohmy a nadstandardní dynamika těchto oblíbených reproduktorů. Do zadních dveří, ve kterých reproduktory z výroby zcela chyběly, jsme instalovali koaxiální reproduktory stejného výrobce. Vyměnili jsme také tovární autorádio za multimediální 2DIN autorádio Pioneer s dotykovým displejem. Nové autorádio disponuje oproti tomu továrnímu výrazně vyšším výkonem a samozřejmě i kvalitou, což se pozitivně projevuje i na zvuku nových reproduktorů. Na vnitří i vnější plech dveří jsme aplikovali základní antivibrační materiál Profidamp, který zamezí vibracím a rezonancím dveří a jeho přítomnost se pozitivně projeví i na basové složce ozvučení. Pod středobasy jsme také aplikovali akustický materiál Comfortmat Tsunami, který zamezí stojatému vlnění za reproduktorem a vylepší akustiku středobasových reproduktorů.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz