Můj účet

VW Passat B8 - nové ozvučení

VW Passat B8
  • Druh instalaceVýměna reproduktorů ve předních i zadních dveřích
  • VozidloVW Passat B8
  • Datum realizace19.01.2021
  • Časová náročnost8 hodin (1 pracovní den pro 1 technika)
  • Cena instalace23 985 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 23 985 Kč s DPH

Základní tovární ozvučení vozidla Volkswagen Passat bohužel zrovna nenadchne, proto je pro náročnější fanoušky hudby nutná výměna reproduktorů. Do tohoto vozu jsme zvolili komponentní reproduktory německého výrobce Eton, které mají stejný rozměr jako tovární reproduktory a to 200 mm ve předních dveřích a 165 mm v zadních. Reproduktory s větším průměrem disponují výrazně lepší dynamikou a to byl jeden z důvodů, proč jsme přední dveře osadili těmito zvukově velmi povedenými reproduktory. Do zadních dveří jsme nainstalovali stejné reproduktory v klasickém rozměru 165 mm. Reproduktory Eton řady POW vynikají velmi vysokou citlivostí a proto jsou vhodné pro zapojení na tovární rádio bez nutnosti instalace externího zesilovače. Díky kabelovým adaptérům jsme nemuseli zasahovat do původní elektroinstalace vozidla a využili jsme tovární reproduktorové kabely, které mají dostatečný průřez. Důkladné vytlumení prémiovými materiály Comfortmat zajistí ideální akustické podmínky, které se projeví zejména výraznější basovou složkou. Zamezíme také vrzání dveřních výplní díky aplikaci pěnového materiálu pohlcujícího hluk.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz