Můj účet

VW Caddy - výměna reproduktorů a odhlučnění podběhů

VW Caddy
  • Druh instalaceVýměna reproduktorů a odhlučnění podběhů
  • VozidloVW Caddy
  • Datum realizace16.10.2020
  • Časová náročnost7 hodin
  • Cena instalace13 710 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 13 710 Kč s DPH
Ve voze VW Caddy jsme vyměnili tovární reproduktory a odhlučnili přední podběhy. Do předních dveří jsme instalovali naše momentálně nejprodávanější komponentní reproduktory Hertz CK 165, které v dané ceně vynikají velmi kvalitním zvukem a vysokou citlivostí. Ta umožňuje bezproblémové zapojení na tovární autorádio bez nutnosti instalace externího zesilovače. Pro maximální využití reproduktorů jsme dveře důkladně vytlumili antivibračním materiálem Comfortmat z řady Standard. Do zadního prostoru jsme instalovali koaxiální reproduktory o rozměru 4x6" od stejného výrobce. Zákazník si navíc přál snížit silniční hluk od předních pneumatik, proto jsme se pustili i do odhlučnění předních podběhů. Kovovou část předních podběhů tlumíme silným antivibračním materiálem Comfortmat D4 o tloušťce 4 mm, který zamezí vibracím a pronikání hluku o nejnižších frekvencích. Následně plastové podběhy odhlučňujeme membránovým protihlukovým materiálem Comfortmat Blockshot. Ten výrazně sníží hluk od pneumatik i létajících kamínků. Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz