Můj účet

VW Polo GTI - montáž reproduktorů a subwooferu

VW Polo GTI
  • Druh instalaceMontáž reproduktorů a aktivního subwooferu pod sedačku
  • VozidloVW Polo GTI
  • Datum realizace22.01.2021
  • Časová náročnost13 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace25 967 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 25 967 Kč s DPH
Montáž nových reproduktorů a subwooferu pod sedačku do vozu VW Polo GTI nejnovější generace. Požadavek zákazníka byl výrazně zlepšit zvuk a basovou složku a to při zachování továrního autorádia bez montáže externího zesilovače. Řešením tedy byla výměna továrních reproduktorů, vytlumení dveří a instalace aktivního subwooferu pod sedačku. Do předních dveří tohoto krásného vozu jsme vybrali komponentní reproduktory Hertz z nejvyšší řady Mille, které nejen že vynikají velmi příjemným zvukem, ale i dostatečným výkonem i při zapojení na tovární autorádio. Je to dáno až extrémní citlivostí těchto reproduktorů i sníženou impedancí na 3 Ohmy. Zadní dveře jsme osadili koaxiálními reproduktory téhož výrobce. Samozřejmostí bylo i vytlumení dveří antivibračním materiálem Comfortmat modelové řady Standard. Pro podporu basové složky jsme navíc pod sedačku umístili plochý aktivní subwoofer německého výrobce Eton. Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz