Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Volkswagen Passat - výměna předních a zadních reproduktorů, instalace 4-kanálového zesilovače

Popis instalace:

Dnes již tradiční záležitost -> zákazník k nám dojel z hlavního města, jelikož chtěl mít jistotu 100% odvedené montáže a také si chtěl před koupí vše poslechnout na vlastní uši, což díky velkému demopanelu není problém. Společně jsme se zákazníkem zkonzultovali výběr komponentů a následně se provedla instalace, která byla provedena v rámci jednoho pracovního dne ve 2 lidech. Zákazník ještě tentýž den odjížděl spokojený s hotovou aparaturou zpět do Čech. Nové reproduktory byly zapojeny přes špičkový high/low převodník Helix AFC, který dokáže z konverze signálu vytěžit maximum. Dveře byly důkladně vytlumeny a osazeny špičkovými Gladen ZERO 165, a to jak v předních, tak v zadních dveřích, napojenými na high-endový zesilovač Mosconi Gladen AS100.4. Výsledný zvuk? No moc se nám z auta vystupovat nechtělo, radost se zaposlouchat do detailního přednesu.

Použité komponenty:
774 718 775
Položky označené * je nutné vyplnit
Montujeme pouze zboží, které bylo zakoupeno v našem obchodě.

Články související s článkem "Volkswagen Passat - výměna předních a zadních reproduktorů, instalace 4-kanálového zesilovače:"

VW Passat

Zobrazit podrobný popis montáže

VW Passat

Zobrazit podrobný popis montážeZpět na výpis článků

Váš nákupní košík0 ks, cena 0
Vyberte měnu:


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
Proč nakoupit u nás
Další výhody nákupu