Můj účet

Audi A4 - výměna továrních reproduktorů

Audi A4 B9
  • Druh instalaceVýměna továrních reproduktorů a tlumení dveří
  • VozidloAudi A4 B9
  • Datum realizace21.04.2021
  • Časová náročnost7 hodin
  • Cena instalace22 140 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 22 140 Kč s DPH
Montáž nových reproduktorů do Audi A4 poslední generace. Oblíbené manažerské vozidlo je skvělým parťákem na dlouhé cesty a s výbavou S-Line i skvěle vypadajícím. Bohužel základní tovární ozvučení v Audi dlouhodobě podceňují a neodpovídá kvalitám tohoto vozu. Řešením je výměna reproduktorů a jelikož hlavní jednotka poskytuje dostatečnou kvalitu a na poměry továrních autorádií i poměrně vysoký výkon, není nutné v případě zvolení vhodných reproduktorů externí zesilovač. Majiteli se v našem demopanelu nejvíce zamlouvaly komponentní reproduktory od German Maestro, které jsou stále ručně vyráběné v Německu. Jejich instalace byla možná díky MDF redukcím z původních 200 mm na 165 mm. I přes menší průměr nové středobasy vynikají výraznější a zejména přesnější basovou sloužkou, k čemuž přispívá i vytlumení odlehčenými materiály SGM Air 2 z nejvyšší řady Prime. Díky kabelovým adaptérům jsme využili dostatečně silnou tovární kabeláž a nezasahovali jsme tedy do elektroinstalace vozu.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz