Můj účet

Ochrana kůže Auto Finesse Hide Leather Conditioner (250 ml)

kondicionér na kožené povrchy, 250 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Ochrana kůže Auto Finesse Hide Leather Conditioner

Auto Finesse Hide Leather Conditioner je vysoce kvalitní kondicionér k ochraně a vyživení všech typů kůže. Auto Finesse Hide Leather Conditioner je založen na spojení lanolinu a voskové báze. Nabízí dvě důležité funkce. První je zavedení esenciálních olejů do kůže, změkčení a obnovení původní barvy. Druhou funkcí je působení jako ochranná bariéra proti dalšímu znečištění. Hide Leather Conditioner vytváří prodyšnou vrstvu, která chrání kůži před vysoušením a zabraňuje zabarvení. Přípravek je vhodný na všechny varianty kožených povrchů. Před aplikací doporučujeme kůži vyčistit pomocí Auto Finesse Hide Leather Cleanser. Technologie úprav a barvení kůží se v posledních letech hodně změnila. Díky inovovanému složení Auto Finesse Hide Leather Conditioner již nemusíte mít obavy o svoji kůži. Hide Leather Conditioner je kondicionér vhodný pro ošetření kožených materiálů jak u nejnovějšího super sportovních aut, tak i u běžně používaných automobilů. Je ale perfektní i pro péči o kožený interiér historických vozů. Díky pokročilému složení disponuje Hide Leather Conditioner sám o sobě matným a přirozeným finišem. Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Hide patří mezi profesionální produkty určené pro zkušené detailery. Díky vysoké efektivitě a snadnosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začátečník.

Hlavní vlastnosti

 • Matný finiš.
 • Chrání a vyživuje kůži.
 • Umí kůži změkčit a obnovit původní vzhled.
 • Po aplikace je kůže chráněná proti znečištění.
 • Vhodný na všechny druhy kůží.

Jak použít Auto Finesse Hide Leather Conditioner

 • Před aplikací ochrany musí být kůže důkladně vyčištěná a suchá.
 • Přípravek protřepejte.
 • Pomocí mikrovláknového aplikátoru naneste kondicionér na kožený povrch.
 • Nechejte 10 až 15 minut působit a proniknout do kůže.
 • Jemnou mikrovláknovou utěrkou setřete.
 • Po aplikaci minimálně hodinu vůz nepoužívejte.
 • Jak pečovat a čistit kožené sedačky se dozvíte v našem blogu: "Čištění a údržba kožených sedaček".

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.
Katalogové čísloAF26206
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

3|Jan Novotný , 05.06.2021, 03:43
Dobrý den, mám ve voze sedačky, kde je kůže prošívaná bílou nití, chtěl bych se zeptat jestli tento přípravek při ošetření kůže může nějakým způsobem ovlivnit barvu nitě po jeho aplikaci na sedačku(zežloutnutí)? Děkuji
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 07.06.2021 15:14
Dobrý den Vážený zákazníku, v takovém případě doporučujeme postupovat kolem prošívání opatrně a s co nejmenším množství tohoto přípravku, následně po nanesení případně také setřít suchým hadříkem. 
2|Bob Tomschu , 14.05.2021, 14:15
Dobrý den,je vhodný tento přípravek pro použití na koženkové materiály (veterán). Nebo byste doporučil jiný ?Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.05.2021 11:13
Dobrý den Vážený zákazníku, pro tento specifický případ bych doporučil spíše Natural Look, který bude lepší volbou.
1|Adam Salaba , 14.03.2021, 23:37
Můžu použít tento přípravek a přípravek auto Finesse Hide Leather Cleanser (čistič kůže) na vyhřívaný a odvětrávaný typ sedaček?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.03.2021 08:55
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze použít.

Hodnocení

Celkové hodnocení
94 %
28 zákazníků hodnotilo
21×
Aneta Jakubková
28. 6. 2022

Už nikdy více, za tu cenu strašný produkt. Neuvěřitelně smrdí a ještě ke všemu bylo potřeba několik aplikací, aby to vůbec něco udělalo... Příště objednám jiný produkt.

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 28.06.2022 16:32
Dobrý den Vážená zákaznice, mrzí nás, že nejste s Vaším výběrem zboží spokojena . Při výběru alternativy se na nás neváhejte obrátit pomocí emailu dotazy@ahifi.cz, telefonu 607383838, případně Messenger či chat na stránkách . 
Lukas Olszar
15. 6. 2021

Ta vune, ta vuuuune, kuze v tekutem stavu. Kozeny povrch dokaze hezky zmatnit a vyzivit.

Ověřený uživatel
13. 7. 2020

Nutno aplikovat vícekrát - jinak krásná vúně staré kůže.

Ondřej Schiel
7. 5. 2020

Výborný produkt, impregnuje, dodává příjemný saténový vzhled, umí napravit drobné nedokonalosti sedáku které vznikají při každodenním užívání vozu (namáhání kůže na bocích sedáku při nasedání/vysedání). Doporučuji.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.