Můj účet

Šampon Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo (500 ml)

vysoce koncentrovaný autošampon, pH neutrální, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Šampon Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo

Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo je pH neutrální autošampon s vysokou lubrikační schopností, který je zcela bezpečný k dříve naneseným voskům nebo keramické ochraně. Tento šampon můžete použít také na mytí matných laků, nebo v ředění 1:10000 jako lubrikant pod clay. Bezpečné mytí automobilu je nejdůležitějším krokem pro detailery, což je důvod, proč u Auto Finesse věnovali spoustu času vývoji tohoto pH neutrálního šamponu. Auto Finesse Lather je autošampon s příjemnou vůní mandarinky. Obsahuje pH neutrální povrchově aktivní látky a vysoce koncentrovaná maziva. V kombinaci se správnou mycí technikou získáte silný čisticí výkon. Pěna autošamponu není v rozporu s vosky nebo sealanty, díky čemuž maximalizuje jejich výkon a životnost. Lather svou lubricitou patří k tomu nejlepšímu a stává se tak povinnou výbavu v péči o měkké laky, které jsou náchylné na poškrábání. Lather je koncentrát, který se aplikuje ve zředěné podobě s vodou. Neobsahuje žádné další přísady, které ovlivňují lesk. Lather můžete použít také na mytí matných laků. Díky svým čisticím vlastnostem zvládne oživit již zanešené voskové vrstvy a tím prodloužit jejich efektivitu a životnost. Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Lather patří mezi profesionální produkty určené pro zkušené detailery. Díky vysoké efektivitě a snadnosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začátečník.

Hlavní vlastnosti

 • Složení pH neutrální.
 • Doporučené ředění 1:650 až 1:2000
 • Možno použít i pro clay (ředění 1:10000).
 • Vysoké lubrikační vlastnosti.
 • Vhodný také pro matné laky.
 • Voní po mandarinkách.

Jak umývat auto pomocí šamponu Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo

 • Do kbelíku o objemu 20 litrů nalijte 2 až 3 víčka autošamponu a napěňte.
 • Mikrovláknovou mycí rukavicí naberte směs vody s šamponem a rovnými pohyby umývejte karoserii směrem shora dolů.
 • Po mytí opláchněte silným proudem vody.
 • Vysuště kvalitním sušícím ručníkem.
 • Neumývejte zahřáté auto a nikdy neumývejte auto na přímém slunci!

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.
Katalogové čísloAF26221
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

1|Michal , 28.01.2023, 18:45
Dobrý den.Auto Finesse mě zaujalo ale mají toho tolik. Dal by se sestavit seznam na umytí a leštění auta od začátku až po vyleštění? Pro začátečníka? Děkuji
Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 30.01.2023 10:26
Dobrý deň Vážený zákazník, odpoveď na Vašu otázku a veľa užitočných informácií nájdete na našom Blogu v sekcii Autokosmetika v praxi.
Zaujímavý článok pre Vás môže byť napríklad Voskování laku auta a jeho příprava, alebo Jak na správné a šetrné mytí vozidla. Pokial si stále neviete dať rady, kontaktujte nás na email dotazy@ahifi.cz.

Hodnocení

Celkové hodnocení
94 %
19 zákazníků hodnotilo
14×
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.