Můj účet

Šampon Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo (500 ml)

vysoce koncentrovaný autošampon, pH neutrální, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Šampon Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo (500 ml)

Šampon Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo (500 ml)

Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo 500 ml je pH neutrální autošampon, který je šetrný k naneseným voskům a nanopovlakům s vysokou lubrikační schopností. Tento šampon můžete použít také na mytí matných laků, nebo v ředění 1:10000 jako lubrikant pod clay! Bezpečné mytí automobilu je nejdůležitějším krokem pro detailery, což je důvod, proč u Auto Finesse věnovali spoustu času vývoji tohoto pH neutrálního šamponu. Auto Finesse Lather je autošampon s příjemnou vůní mandarinky. Obsahuje pH neutrální povrchově aktivní látky a vysoce koncentrovaná maziva. V kombinaci s dobrou mycí technikou získáte silný čisticí výkon bez nutnosti oplachování. To také znamená, že pěna autošamponu není v rozporu s vosky nebo sealanty, díky čemuž maximalizuje jejich výkon a životnost. Lather svou lubricitou naprosto převyšuje jakékoliv konkurenční autošampony a patří tak mezi povinnou výbavu v péči o měkké laky, které jsou náchylné na poškrábání! Lather je koncentrát, který se aplikuje ve zředěné formuli. Neobsahuje žádné další přísady, které ovlivňují lesk. Díky svým čisticím vlastnostem zvládne oživit již zanešené voskové vrstvy a tím prodloužit jejich efektivitu a životnost. Lather také může být použit jako mazivo pro clay hmoty, čímž se stává velmi všestranným přípravkem.

  • Doporučené ředění 1:650 až 1:2000

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Lather patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Ovšem díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začínající uživatel. Tento šampon můžete použít také na mytí matných laků!

Postup použití:

  • Do kbelíku (20 l) nalijte 2-3 víčka autošamponu a napěňte pomocí tlakové myčky.
  • Mikrovláknovou rukavicí nebo rukavicí z ovčí vlny nabírejte směs vody s šamponem a krouživými pohyby myjte karoserii směrem shora dolů. 
  • Opláchněte tlakovou myčkou a osušte.
Katalogové čísloAF26221
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

1|Michal , 28.01.2023, 18:45
Dobrý den.Auto Finesse mě zaujalo ale mají toho tolik. Dal by se sestavit seznam na umytí a leštění auta od začátku až po vyleštění? Pro začátečníka? Děkuji
Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 30.01.2023 10:26
Dobrý deň Vážený zákazník, odpoveď na Vašu otázku a veľa užitočných informácií nájdete na našom Blogu v sekcii Autokosmetika v praxi.
Zaujímavý článok pre Vás môže byť napríklad Voskování laku auta a jeho příprava, alebo Jak na správné a šetrné mytí vozidla. Pokial si stále neviete dať rady, kontaktujte nás na email dotazy@ahifi.cz.

Hodnocení

Celkové hodnocení
93 %
15 zákazníků hodnotilo
11×
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.