Můj účet

BMW 1 (F21) - instalace zesilovače s DSP procesorem

BMW 1 (F21)
  • Druh instalaceInstalace zesilovače s DSP procesorem + měření a nastavení zvuku
  • VozidloBMW 1 (F21)
  • Datum realizace04.03.2022
  • Časová náročnost9 hodin (1 pracovní den pro 1 technika)
  • Cena instalace31 031 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 31 031 Kč s DPH

Instalace zesilovače s DSP procesorem Zapco do vozu BMW 1, včetně měření frekvenční odezvy reproduktorů a detailního nastavení zvuku na DSP procesoru. Majitel této krásné jedničky již měl ve voze nainstalovány reproduktory a subwoofery Audison, které pro své kvality nejčastěji instalujeme do vozů značky BMW. Instalaci zesilovače a finální nastavení zvuku však majitel již nechal na nás a udělal samozřejmě dobře. Jelikož požadavkem bylo získat z instalovaných komponentů možné maximum, nemohli jsme zvolit jiný zesilovač, než Zapco. Ten dodá zvoleným komponentům nejen dostatečný výkon, ale zejména bezkonkurenční zvuk, jaký umí snad jen Zapco. Na závěr instalace samozřejmě přišel čas na měření frekvenční odezvy všech reproduktorů a detailní nastavení zvuku na DSP procesoru. Pomocí kalibrovaného mikrofonu jsme změřili všechny nedostatky a překážky daného vozu a nastavili prostorovou korekci ekvalizéru pro každý reproduktor ve voze. Následně jsme nastavili časové korekce, úrovně, pásmové propusti a další možnosti, které nám umožní DSP procesor. Výsledkem je věrný zvuk šitý na míru daného vozu i pocit, že sedíte na živém koncertě přímo před interpretem.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz