Můj účet

BMW 3 (G21) - ozvučení Audison a základní odhlučnění

BMW 3 (G21)
  • Druh instalaceKompletní ozvučení s DSP procesorem a základní odhlučnění
  • VozidloBMW 3 (G21)
  • Datum realizace13.09.2021
  • Časová náročnost27 hodin (1 pracovní den pro 3 techniky)
  • Cena instalace74 972 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 74 972 Kč s DPH
Kompletní ozvučení a základní odhlučnění vozu BMW 3. řady. Aktuální model G21 jsme ozvučili prémiovým systémem od italského Audisonu, který vyniká skvělým zvukem a dynamikou a je řízen DSP procesorem integrovaným do osmikanálového zesilovače. Audison zaujme i instalací bez jakéhokoliv zásahu do původní elektroinstalace díky specifické kabeláži, která zajistí integraci na tovární systém, aniž by bylo nutné cokoliv stříhat, pájet nebo natahovat novou klasickou kabeláž. Nemůže se tak stát, že přijdete o záruku nového vozu a zvučení lze kdykoliv demontovat a vše vrátit do původního stavu. Konkrétně jsme tedy instalovali komponentní reproduktory do předních a zadních dveří, centrální reproduktor do palubní desky, subwoofery pod sedačku řidiče i spolujezdce a osmikanálový zesilovač s DSP procesorem. Co se týče odhlučnění, domluvili jsme se s klientem na ekonomičtějším řešení, které je zaměřené zejména na hluk od předních a zadních pneumatik a běžný silniční hluk. Konkrétně jsme se zaměřili na přední a zadní dveře, přední podběhy, zavazadlový prostor včetně zadních podběhů z vnitřní strany.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz