Můj účet

BMW X6 M - špičkové ozvučení (upgrade Harman Kardon)

BMW X6 M (F96)
  • Druh instalaceOzvučení s měřením zvuku a nastavení na DSP procesoru
  • VozidloBMW X6 M (F96)
  • Datum realizace16.02.2022
  • Časová náročnost22 hodin (2 pracovní dny pro 2 techniky)
  • Cena instalace99 129 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 99 129 Kč s DPH
Kompletní ozvučení vozu BMW X6 M včetně měření frekvenční odezvy reproduktorů a nastavení výsledků v programu DSP procesoru. Ve voze byl instalován příplatkový audio systém Harman Kardon, který sice patří k tomu lepšímu ve světě továrního ozvučení, náročnější posluchač však brzy odhalí jeho nedostatky a sáhne po kvalitnějším řešení. K této instalaci jsme přistupovali poněkud odlišně, než jste u nás zvyklí. Nejčastěji do vozidel BMW instalujeme plug & play ozvučení od Audisonu. Nedávno jsme však získali oficiální zastoupení italského high-end výrobce ESB Audio, který má v nabídce zvukově pokročilejší reproduktory do vozů BMW. Ty sklízí v zahraničí skvělé ohlasy a i vzhledem k vysoké náročnosti našeho klienta jsme je neváhali použít v této instalaci zaměřené na kvalitu zvuku. A dle očekávání nás tyto komponenty nezklamaly, protože o třídu převyšují prozatím vše, co jsme doposud pro vozy BMW slyšeli. Ruku v ruce s kvalitnějšími reproduktory je i potřeba použití zvukově kvalitnějšího zesilovače. Jelikož se nám již vícekrát osvědčil zesilovač s integrovaným DSP procesorem amerického výrobce Zapco, byl i pro tuto instalaci jasnou volbou. Posledním dílem do mozaiky nového ozvučení do tohoto krásného vozu je subwoofer JL Audio, který poskytne precizně přesný zvuk a výrazně podpoří dynamiku ozvučení. Vzhledem k minimálním rozměrům je možné subwoofer ukrýt v dvojitém dně zavazadlového prostoru. Na závěr samozřejmě přišel čas i na měření a detailní nastavení zvuku na DSP procesoru. Pomocí kalibrovaného mikrofonu jsme změřili všechny nedostatky a překážky daného vozu a nastavili prostorovou korekci ekvalizéru pro každý reproduktor ve voze. Následně jsme nastavili časové korekce, úrovně, pásmové propusti a další možnosti, které nám umožní DSP procesor. Výsledkem instalce je vysoce věrný zvuk šitý na míru daného vozu i pocit, že sedíte na živém koncertě přímo před interpretem. Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz