Můj účet

BMW X2 (F39) - výměna reproduktorů a subwooferů

BMW X2 (F39)
  • Druh instalaceVýměna předních reproduktorů a subwooferů pod sedačkami
  • VozidloBMW X2 (F39)
  • Datum realizace09.03.2022
  • Časová náročnost5 hodin (1 pracovní den pro 1 technika)
  • Cena instalace19 020 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 19 020 Kč s DPH

Nové ozvučení vozu BMW X2. Kromě zadních reproduktorů, které si majitel přál zachovat, jsme všechny reproduktory vyměnili za OEM reproduktory italského výrobce Audison, které vynikají skvělým zvukem, dynamikou i vysokou citlivostí, díky které není nezbytné instalovat zesilovač. Reproduktory Audison zaujmou také i instalací bez jakéhokoliv zásahu do původní elektroinstalace díky specifické kabeláži i tvaru reproduktorů, což zajistí integraci na tovární systém, aniž by bylo nutné cokoliv stříhat, pájet nebo natahovat novou kabeláž. Nemůže se tak stát, že přijdete o záruku nového vozu a ozvučení lze kdykoliv demontovat a vše vrátit do původního stavu. Konkrétně jsme tedy instalovali komponentní reproduktory do předních dveří, centrální reproduktor do palubní desky a subwoofery pod sedačku řidiče i spolujezdce. Výsledkem je výrazně kvalitnější ozvučení s více detaily a dynamičtější i přesnější basovou složkou. A to vše za 5 hodin práce.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz