Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co použít na montáž reproduktorů v Seat Alhambra II

Na výměnu předních reproduktorů ve Seat Alhambra 2 použijte

Přední reproduktory ve vozidle Seat Alhambra 2 jsou 2-pásmové komponentní reproduktory o průměru 185mm. My doporučujeme pro lepší zvuk tyto reproduktory vyměnit za naše oblíbené a jedny z nejprodávanější Gladen M 165 V2 nebo levnější Gladen Alpha 165Nové výškové reproduktory je třeba uchytit na místo původních, např. pomocí tavné lepící pistole. Pro skvělý výsledek doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení předních dveří použijte 6 až 8 plátů tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Seat Alhambra 2 namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Seat Alhambra
montáž nových reproduktorů na zesilovač
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.