Můj účet

Co použít na montáž reproduktorů v Seat Leon I

Na výměnu předních reproduktorů ve Seat Leon I použijte:

V automobilu Seat Leon 1. generace jsou v předních dveřích 2pásmové komponentní reproduktory o průměru 165 mm. Jako nové reproduktory pro tento vůz doporučujeme naše špičkové a oblíbené Gladen M 165 V2 nebo levnější Gladen Alpha 165Nové výškové reproduktory se umístí na místo původních a připevní se např. pomocí tavné lepící pistole. Pro vytvoření dobré akustiky doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení obou předních dveří použijete 6 až 8 plátů tlumení Profidamp Alubutyl 2.0 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas. Pro snadný výběr jsme pro vás vytvořili sety reproduktorů do Seat Leon I. Zde naleznete více otestovaných a často montovaných reproduktorů v několika cenových kategoriích. 

Na výměnu zadních reproduktorů Seat Leon I použijte:

Ve voze Seat Leon 1. generace jsou v zadních dveřích instalovány 2pásmové komponentní reproduktory o průměru 165 mm. Náš tip na nové zadní reproduktory pro tento vůz jsou špičkové reproduktory Gladen M 165 V2, levnější Gladen Alpha 165 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax. Také doporučujeme zadní dveře vytlumit, počet plátů na zadní dveře: 6 až 8 plátů tlumení Profidamp Alubutyl 2.0 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete, nebo nemáte kde nové reproduktory do Seat Leon I namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na čísle 602 547 648, e-mailem [email protected] nebo osobně na prodejně v Brně.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku