Můj účet

Co použít na montáž reproduktorů v Seat Toledo II

Na výměnu předních reproduktorů v Seat Toledo 2 použijte:Přední reproduktory ve voze Seat Toledo 2. generace mají průměr 165 mm a jsou to 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš TIP na nové přední reproduktory jsou špičkové německé reproduktory Gladen M 165 V2, nebo levnější Gladen Alpha 165Nové výškové reproduktory je třeba uchytit, např. pomocí tavné lepící pistole. Konce kabelů se osadí fast-on konektory pro připojení reproduktorů. Abyste si hudbu v autě užili opravdu naplno, doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení předních dveří použijte 6 až 8 plátů tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobasové reproduktory. Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do Seat Toledo II. Naleznete zde více variant námi otestovaných a často montovaných reproduktorů v několika možných cenových kategoriích.

Na výměnu zadních reproduktorů Seat Toledo 2 použijte:

Velikost (průměr) zadních reproduktorů v Seat Toledo II je 165 mm a jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš TIP na zadní reproduktory jsou ověřené Gladen M 165 V2, levnější Gladen Alpha 165, nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax. Konce kabelů se osadí fast-on konektory pro připojení reproduktorů. Opět doporučujeme i zadní dveře vytlumit, počet plátů na zadní dveře: 6 plátů tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete, nebo nemáte kde nové reproduktory do Seat Toledo II namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů.
Montáž můžete objednat telefonicky na čísle 602 547 648, e-mailem montaze@ahifi.cz, nebo osobně na prodejně v Brně.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku