Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co použít na montáž reproduktorů ve Ford Mondeo MK4

Na výměnu předních reproduktorů ve Ford Mondeo IV použijte

Ford Mondeo 4. generace má v předních dveřích osazené 165mm 2-pásmové komponentní reproduktory. Dodoporučení pro naše zákazníky je tyto reproduktory vyměnit za špičkové německé reproduktory Gladen M 165 V2 nebo levnější Gladen Alpha 165. Pro dobrou akustiku doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Na výměnu zadních reproduktorů ve Ford Mondeo IV použijte

Zadní dveře u automobilu Ford Mondeo 4. generace jsou osazeny 165mm 2-pásmovými komponentními reproduktory. Náš tip na nové zadní reproduktory jsou německé Gladen M 165 V2, levnější Gladen Alpha 165 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax. Opět doporučujeme i zadní dveře vytlumit, počet plátů na 1 zadní dveře: 3 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/4 nebo ideálně na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Ford Mondeo MK4 namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Ford Mondeo MK4
Ford Mondeo MK4 - ozvučení
Celý článek
Ford Mondeo MK4
montáž hudby do auta
Celý článek
Ford Mondeo MK4
instalace DSP procesoru, zapojení reproduktorů na aktiv, instalace 4-kanálového zesilovače
Celý článek
Ford Mondeo MK4
výměna předních reproduktorů
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.