Můj účet

Co použít na montáž reproduktorů ve Volkswagen Golf V

Na výměnu předních reproduktorů ve VW Golf V použijte

Volkswagen Golf V je z výroby osazený třípásmovým audio systémem. Audio systém se skládá z basového reproduktoru o průměru 185mm, který je umístěný na vnitřním plechu dveří. Dále je to pak středový reproduktor o průměru 100mm který je umístěný na čalounění dveří a výškový reproduktor. Základní audio systémy v tomto voze je bez středového reproduktoru. Jako nové reproduktory pro tento vůz doporučujeme Gladen M 165 V2 a nebo pak levnější variantu Gladen Alpha 165. Pro maximální využití reproduktorů doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas. Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do VW Golf V. Naleznete zde více variant námi otestovaných a často montovaných reproduktorů v několika možných cenových kategoriích.

Při použítí OEM reproduktorů pro Golf V není potřeba MDF podložky.

Na výměnu zadních reproduktorů VW Golf V použijte

Velikost (průměr) zadních reproduktorů ve Volkswagen Golf V je 165 mm a jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na zadní reproduktory do Volkswagen Golf V jsou ověřené Gladen M 165 V2, levnější Gladen Alpha 165 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax. Opět doporučujeme i zadní dveře vytlumit, počet plátů na 1 zadní dveře: 3 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/4 nebo ideálně na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Volkswagen Golf V namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku