Můj účet

Nové Focal reproduktory pro Mercedes-Benz a Volkswagen

Focal je znám svojí precizností na poli zpracování a designu, a také svým perfekcionistickým přístupem k výrobě reproduktorů do auta. Pro sezónu 2021 ve Focalu připravili zcela nové OEM reproduktory pro Mercedes-Benz a rovnou s Flax membránou, která se osvědčila u aftermarket reproduktorů z řady Focal Performance. Nové modely reproduktorů + další zboží máme již objednané u našeho dodavatele a čekáme, až k nám do Ahifi dorazí.

Rozpis všech novinek Focal pro rok 2021

  • Subwoofery Focal ISUB TWIN - dvojice pasivních, ultrakompaktních subwooferů ISUB TWIN výrazně zlepšuje basy v automobilu, a to zejména díky dvojitým feritovým reproduktorovým magnetům a pevné hliníkové membráně. Přední mřížky podporují optimální rozptyl zvuku v celé kabině. Tyto ultrakompaktní subwoofery se rychle a snadno instalují bez nutnosti jakýchkoli úprav automobilu. Pohodlně se zasouvají pod sedadla a lze je snadno připevnit bez použití nářadí pomocí dodaných samolepících pásků. Je však také velmi snadné je přišroubovat k podlaze, pokud si to zákazník přeje. Doporučujeme napájet ISUB TWIN zesilovačem Impulse 4.320, jeho dva přední kanály zůstanou k dispozici například pro připojení dvojice reproduktorů v předních dveřích.
  • Reproduktory pro Volkswagen Focal IC VW 165 - 2pásmový koaxiální kit IC VW 165 je určen pro všechny řidiče, kteří chtějí vyměnit svůj původní audio systém za kvalitní zvukové řešení. Membrány reproduktorů využívají technologii Polyglass, která poskytuje dobře definovaný středový a basový zvuk.
  • Reproduktory pro Volkswagen Focal IS VW 155 - sada komponentů IS VW 155 je určena pro všechny řidiče, kteří chtějí nahradit původní audio systém zvukovým řešením vyšší kvality. Membrány reproduktorů využívají technologii Polyglass, která poskytuje dobře definovaný středový a basový zvuk.
  • Reproduktory pro Volkswagen Focal IS VW 165 - sada komponentů IS VW 165 je určena pro všechny řidiče, kteří chtějí nahradit původní audio systém zvukovým řešením vyšší kvality. Membrány reproduktorů využívají technologii Polyglass, která poskytuje dobře definovaný středový a basový zvuk.
  • Reproduktory pro Volkswagen Focal IS VW 180 - sada komponentů IS VW 180 je určena pro všechny řidiče, kteří chtějí nahradit původní audio systém zvukovým řešením vyšší kvality. Membrány reproduktorů využívají technologii Polyglass, která poskytuje dobře definovaný středový a basový zvuk.
  • Focal HILO V3 - aktivní vysokoúrovnostní převodník signálu s generátorem spínání pro zesilovače.
  • Reproduktory pro Mercedes-Benz Focal IC MBZ 100 / Focal ICC MBZ 100Focal ICR MBZ 100Focal IS MBZ 100 - reproduktory MBZ 100, které byly navrženy speciálně pro vozidla skupiny Mercedes-Benz. Jedná se o hi-fi řešení, které se snadno a diskrétně vejde do vašeho vozu. Reproduktory disponují sendvičovou membránou Flax, která je vyrobena ve Francii a poskytuje přirozené střední pásmo a ultra realistické hlasy. Pro další optimalizaci výkonu ve velmi malých prostorech obsahuje tato sada neodymový magnet. Pro intenzivní zážitek můžete tuto sadu zkombinovat se subwoofery ISUB MBZ 2, vybavenými membránami Polyglass a plně kompatibilní s konceptem Focal Inside: 100% Plug & Play.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Související produkty

Podobné články

Novinky v sortimentu značky Pioneer
Potěšující zpráva pro všechny milovníky značky Pioneer. Novinky pro rok 2021/2022 máme zařazeny v naší nabídce. Najdete u nás množství nových autorádií a záznamových kamer.
Celý článek
Jak vybrat reproduktory do auta?
Pokud se neorientujete v široké nabídce reproduktorů do auta a jejich základních vlastnostech a parametrech, právě pro vás je tento článek, který vám pomůže s výběrem.
Celý článek
SGM - další prvotřídní výrobce odhlučnění!
Rozšiřujeme naši nabídku i o druhého předního výrobce materiálů pro odhlučnění vozidel z Ruska, který nabízí prémiové antivibrační a zvukově izolační materiály nejnovější generace.
Celý článek
Také Hertz přichází s několika novinkami
Přes víkend jsme dokončili aktualizaci značky Hertz, kde přibylo několik novinek. Vzhledem k rostoucím cenám surovin, došlo i k malému zdražení, ale nejde o nic dramatického.
Celý článek

Komentáře k článku