Můj účet

Reproduktory Gladen M 130 G2

komponentní reproduktory, Ø 130 mm, 75 W RMS, 3 Ω, 92 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 55 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Gladen M 130 G2
Lepší produkt je na dosah
Hertz CK 130 za 3 990 Kč

Reproduktory Gladen M 130 G2

Modelová řada M-Line těží z pokročilých technologií vyšších řad reproduktorů Gladen a rozsáhlých zkušeností s konstrukcí reproduktorů, což umožňuje skvělou reprodukci zvuku za dostupnou cenu. Druhá generace této modelové řady navazuje na úspěšný bestseller německého výrobce a přináší hned několik vylepšení. Za zmínku stojí pevnější a stabilnější ocelový koš s vylepšenou voděodolnou úpravou, inovovaná membrána ze sklených vláken nebo twistovaná měděná kabeláž k výškovým reproduktorům. Všechny reproduktory řady M-Line disponují vysokou úrovní účinnosti, které bylo dosaženo efektivní kombinací uložení a nízké hmotnosti membrány. Nadstandardní citlivost spolu se sníženou impedancí na 3 ohmy umožní pohodlné zapojení na tovární i aftermarket autorádia bez nutnosti instalace externího zesilovače. Úspěch těchto oblíbených reproduktorů spočívá nejen ve skvělém zvuku s dané cenové kategorii, ale i v jednoduchosti instalace díky kompaktním frekvenčním výhybkám a stoprocentní spolehlivosti. 

Hlavní vlastnosti reproduktorů Gladen M 130 G2

 • 2pásmové komponentní reproduktory řady M-Line.
 • Vysoká citlivost a snížená impedance 3 ohmy.
 • Kmitací membrána modré barvy ze skelného vlákna.
 • Výškový reproduktor o průměru 25 mm s hedvábnou kalotou.
 • Frekvenční výhybka na kabelu s možností útlumu - 3 dB na výškovém reproduktoru.
 • Modulární design výškového reproduktoru pro flexibilní instalaci.
 • Středicí membrána - vlnovec z meta-aramidového vlákna se silnou odolností (Nomex).
 • Pevný ocelový koš s voděodolnou úpravou. 
 • Vrchlík kmitací membrány s nulovým výčnělkem pro lepší šíření horních frekvencí.
 • 70 mm magnet středobasu s gumovou ochranou.
 • Gumový závěs pro dlouhodobou odolnost.

O značce

Značka Gladen patří k nejúspěšnějším značkám v Německu, kde vznikla, a má tam i své kořeny. Gladen nabízí vysoce kvalitní produkty, jako jsou reproduktory, subwoofery nebo zesilovače. Má také široké portfolio produktů, které zahrnuje stovky položek, ať už se jedná o konektory, tlumicí materiály a spoustu dalších položek. V minulosti i současnosti získaly produkty Gladen prestižní ocenění EISA. Němci si tuto značku oblíbili - prostě ji milují.
Katalogové čísloM 130 G2
ZnačkaGladen
OdkazyOficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Komponentní 2pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 75 W
Výkon MAXŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 110 W
Citlivost (2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
92 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
3 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
60 - 20000 Hz
Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 130 mm
Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 55 mm
Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Skelné vlákno
Průměr kaloty výškového reproduktoruČistý průměr kaloty (membrány) výškového reproduktoru. 25 mm
Montážní hloubka výškového reproduktoruCelková hloubka samotného výškového reproduktoru bez instalačních domečků. 22 mm
Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. Hedvábí
Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano
Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. Ano - 2 možnosti
Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ne
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár
Český návod - Gladen M 130 V2
Stáhnout

Komentáře k produktu

20|David , 15.02.2022, 20:11
Zdravím, rád bych tyto reproduktory osadil do předních dveří Audi A3 8l, 2002. Pětidveřová verze. Bude potřeba i nějaké redukce? Nebo stačí podložky? Ať zbytečně neobjednávám za pár dní ještě redukci na reproduktory.. (myslím kabely) Z minulé zkušenosti kdy jsem tu objednával set přímo určený do fabie.. Po tom co reproduktory přišly jsem zjistil, že je nemám jak osadit dokud nekoupím redukci..
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 16.02.2022 13:47
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci Vámi vybraných reproduktorů je nutné zvolit : podložky, kabelové redukce bohužel nemáme v nabídce. K těmto reproduktorům Vám poté doporučím použít také tlumící materiál
19|Roman , 22.04.2021, 20:56
Zdravím tyhle repro dostanu do BMW E39 do předu? Jinak co ještě je potřeba k zapojení?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.04.2021 09:25
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit, pro připojení doporučuji přikoupit FAST-ON konektory.
18|Jiří Rybáček , 09.08.2019, 15:42
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda tyto repro pasují do BMW E36 Coupe na originalni autoradio a co vse by bylo popripade udelat. Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.08.2019 16:58
Dobrý den 'Vážený zákazníku, ano, repro lze osadit, potřebné budou pouze FAST-ON konektory.
17|Ondřej , 28.07.2019, 15:43
Dobrý den, lze tyto reproduktory namontovat do předních dveří s použitím plastových podložek na Audi A3 8l ?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 01.08.2019 11:13
Dobrý den Vážený zákazníku, Ano , repro lze osadit. Redukční podložky můžete použít tyto
16|Boris , 07.05.2019, 15:26
Dobrý den,Chci se zeptat, jestli se tyto reproduktory dají namontovat přímo místo originálních reproduktorů do Renault laguna 2 grandtour (2001), rádio originál.Případně co všechno je třeba dokoupit, aby bylo možné je zapojit.Omlouvám se, jestli to je hloupý dotaz, ale nemám s tímhle žádné zkušenosti.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.05.2019 09:12
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit kus za kus. Pro osazení Vám postačí adaptér repro konektoru Renault.
15|Jarda , 02.02.2019, 20:31
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jake repro je vhodné k těmto.mam transportera t5 a v předních dveřích tyto repro a dveře vytlumene a hraje to parádně ale chtěl jsem ještě něco dozadu abych podpořil basy a hrálo to pěkně a pokud možno bez zesilovače.jestli třeba na jaky 6x9 nebo něco jako tyto gladeny?Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.02.2019 13:09
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych oválné repro Rockford Fosgate PRIME R169X3, které je vhodné, pro zmíněné zapojení a velmi slušně doplní basovu složku.
14|Jaroslav Mašek , 12.07.2018, 13:42
Dobrý den, děkuji za odpověď. Prosím, a který zesilovač a subwoofer mi doporučíte?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.07.2018 19:18
Dobrý den, moje doporučení směřuje např. na 4-kanálový zesilovač Mac Audio MPE 4.0 XL, ale abych doporučil ten nejlepší produkt, bylo by dobré znát výkon a impedanci budoucího subwooferu, aspoň přibližně.
13|Jaroslav Mašek , 09.07.2018, 13:03
Dobrý den, mám od Vás toto repro Gladen M 130 V2 a radio Pioneer MVH-X580BT. Jaký byste mě doporučili zesilovač?Mám v plánu pak doplnit o subwoofer - tak zda koupit 1 zesilovač nebo později další zesilovač + subwoofer. Auto je BMW E36 coupe. děkuji
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 09.07.2018 13:30
Dobrý den, osobně bych zakoupil 4kanálový zesilovač, na který zapojíte jak reproduktory, tak subwoofer. Pokud tedy nemáte v plánu nadstandardně výkonný subwoofer. 
12|Tomáš , 06.11.2017, 12:35
Dobry den, chtěl bych se vás zeptat, jestli je možné připojit k výhybce pouze středobas a výstupy k výškáči nechat nezapojený. Vstupní signál do výhybky by byl zároveň signálem výškáčů (jsou zapojeny paralelně). Ptám se, protože výškáče mám v palubovce (megane III) a nevím, jak bych tam vedl kabely ze dveří. Případně jakou máte zkušenost vyměnit reproduktory bez výhybky? Děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.11.2017 16:25
Dobrý den Vážený zákazníku, frekvenční vyhýbka je pouze pro výškové repro, středobas hraje plné pásmo. Předpokládám, že tato informace náš problém vyřešila :-).
11|Josef , 11.12.2016, 23:02
Dobrý den pasovaly by tyto reproduktory do peugeotu 106 ? popřípadě co by jste doporučili lepšího když v kufru mám 2x subwoofer Sony Xplod XS-L1240F a v platu sony xplod xs-gt6947x .popřípadě co ještě dokoupit pro montáž a vytlumení aby nedrnčely tapecírungy ? díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.12.2016 16:49
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory jsou dobrou volbou. Pro vytlumení předních dveří a výplní lze použít 16X SILENT COAT M2 1X GLADEN AERO WAVE a 2X GLADEN AERO FOAM na dveřní výplně (tapec).
10|Jan Hrdý , 25.09.2016, 20:22
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když mám tyhle reproduktory společně s Gladen M 165 připojené na rádio značky Kenwood o víkonu 4x50W, jestli je potřeba zesilovač(případně jaký)? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.09.2016 17:10
Dobrý den Vážený zákazníku, zesilovač v tomto případě není zcela nutností, ale samozřejmě by pomohl. Vhodnou volbou je například zesilovač GLADEN M-LINE 95.4.
9|Jakub , 07.09.2016, 14:35
Dobrý den, vyplatilo by se napasovat reproduktory GLADEN M 165 V2 do předních dveří nebo to nebude až takový rozdíl oproti téhle 130mm verze ? Dveře budou vytlumeny , zapojeny na zesilovač mac audio zxs 4000 a rádio KENWOOD KDC-BT92SD . Děkuji za odpověd
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.09.2016 14:49
Dobrý den Vážený zákazníku, samozřejmě větší průměr reproduktoru je dobrou volbou, pokud ta možnost je, osadil bych 165mm. 
8|Jakub , 11.08.2016, 17:15
Dobrý den, budu vyměnovat reproduktory v předních dveří a chci se zeptat jestly tyto jsou dobrou volbou s cenou do 3500 kč ? Dveře budou vytlumené a napojené na zesilovač mac audio zxs 4000. Vzadu mám ovály JBL GT7-96 a subwoofer gladen sqx 12 extreme. Děkuji za odpověd
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.08.2016 12:47
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, v této cenové relaci se jedná o velice dobrou volbu, doporučuji.
7|Lubo , 15.05.2016, 20:32
Uz som si to zistoval vojst by mali .... ked tak pozeram v podstate aj vy mate mdf kruzka na mitsubishi colt od r 2005 ... na 130 mm repro .... ale este 1 otazocka ... viem ze sa jedna o 130 mm repro a nebudu z toho az tak basy ako pri 165 mm ale .... chcem sa spytat v cene cca do 3500 kc na nejake kompo ktore bude mat aj basovu zlozku ...resp. najlepsie co moze byt v cene do 3500 kc dakujem ...
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.05.2016 17:24
Dobrý den Vážený zákazníku, volil bych reproduktory JBL GTO509C.
6|Lubo , 13.05.2016, 14:47
Dobry den chcem sa spytat ci pasuju tieto repro do mitsubishi colt facelift 2011 do prednych aj zadnych dveri .... dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.05.2016 14:50
Dobrý den Vážený zákazníku, tohle auto jsme zatím nedělali, nedokáži to potvrdit, je to neběžný model auta. Omlouvám se Vám.
5|Vladimír , 24.02.2016, 17:24
Dobrý den nevíte náhodou jestli tyto reproduktory dostanu do Škody Felicia (přední dveře)bez velkých úprav.Popř mužete mi doporučit repro které se tam vejde.Předem děkuji za odpověd.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.02.2016 09:29
Dobrý den Vážený zákazníku, Škoda Felicia má standardně osazeny reproduktory 130mm., takže ano, lze osadit. Vybrané reproduktory jsou velmi dobrou volbou.
4|petr , 09.02.2016, 12:59
Dobry den, budou mi tyto repro pasovat ? Mam Renault Megane II 2005. Nebo Gladen 165? Ještě by mě zajímala cena výměny u vás. Dekuji a přeji hezky den.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.02.2016 17:29
Dobrý den Vážený zákazníku, ve voze jsou osazeny reproduktory o průměru 130mm., M 130 V2 lze odsadit. Samotná výměna by byla cca za 1650,-.
3|Petr , 07.12.2015, 13:44
Dobrý den,Uvažuji o výměně již dosloužilých reproduktorů ve voze Opel Omega Caravan 1998, do zadních dveří. V předních jsou Gladen M 165 V2.Repro v zadních dveřích, má průměr 130mm.Dle vašich postřehů, doporučujete MAC Audio STAR X 2.13, které v nabídce již nemáte.Je za ně nějaká adekvátní náhrada?Dále se chci informovat, zda v nabídce máte MDF podložky pro tyto reproduktory pro daný vůz.Z obrázků v galerii jsem je nebyl schopen identifikovat.Děkuji PL
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.12.2015 15:55
Dobrý den Vážený zákazníku, MDF podložky doporučuji použít univerzální. Stačí oměřit. Vhodné reproduktory jsou například GLADEN M130 V2.
2|Venca , 20.07.2015, 20:45
Dobry den chtěl bych se zeptat jestli by my tyto pasovali do předních dveří me audi a4 rok : 2003 . popřípadě ktere jiné by jste mi doporučili a jestli mam koupit i nějaké podložky atd .....
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.07.2015 11:19
Dobrý den Vážený zákazníku, do předních dveří Audi A4 r.v. 2003, lze osadit MDF podložky AUDI, které lze osadit reproduktory o průměru 165mm. Například GLADEN M 165 V2.
1|PN , 16.06.2015, 23:13
Dobry den uvažuju o koupit těchto repro. Zajimalo by me jestli pujdou namontovat do BMW e39 sedan do přednich dvěří.Nebo jake repro doporucujete do 4000kč .Děkuju
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.06.2015 15:34
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory se tam vejdou, ale doporučuji zvukovod vytlumit, jako zde: http://www.ahifi.cz/clanky/detail/bme-e39-montaz-prednich-a-zadnich-reproduktoru.htm. V ceně okolo 4000,- bych doporučil německé Helixy: http://www.ahifi.cz/reproduktory-helix-esprit-e-52c.html, ale ani tyto Gladeny nejsou špatné, ale je pravda, že ve 165 mm provedení hrají slyšitelně lépe.

Hodnocení

Celkové hodnocení
99 %
26 zákazníků hodnotilo
25×
Edita Petrová
13. 6. 2020

Chlap je nadmíru spokojený.

Ověřený uživatel
8. 11. 2019

Už mám druhou sada a jsem naprosto spokojený. Rozhodně doporučuji.

Pavel Wolf
3. 10. 2019

Tyto komponentní repro hranou skvěle, vzhledem k velikosti 130mm slušně zabasují a nadělají pěknej randál.

Sylva Smilovská
4. 7. 2019

Super koupě

Pavel Wolf
27. 6. 2019

Velice příjemný zvuk, basová složka odpovídá velikosti reproduktorů. Velmi povedené repro.

Jan Strnad
9. 8. 2018

Výborná volba, i přímo na samotné aftermarket rádio hrají ve vytlumených dveřích luxusně. Skvěle vykreslený zvuk, podání basů i výšek

1. 5. 2018

Reproduktory jsem použil na výměnu za tovární do řádně vytlumených předních dveří v Daihatsu Terios pouze na rádio Pioneer AVH-X5600BT bez zesilovače a změna je opravdu znatelná. Dokonce ani basy nejsou na takto malé reproduktory vůbec špatné.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.