Můj účet

Keramický detailer Infinity Wax Synergy QD (500 ml)

keramický rychlý detailer, odolnost 6 měsíců, špičková vodoodpudivost, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Keramický detailer Infinity Wax Synergy QD (500 ml)
Tip

Keramický detailer Infinity Wax Synergy QD

Detailer Synergy QD je vytvořen ze speciálních rozpouštědel, která jsou schopna smáčet hydrofobní povrch. To umožňuje, aby vysoký obsah Si02 v tomto produktu, který se obvykle nenachází v rychlém detaileru, plně přilnul k laku a poskytl tak maximální účinek. Od tohoto produktu můžete očekávat neuvěřitelnou kluzkost, funguje na molekulární úrovni, a na rozdíl od jiných nabízených detailerů, nevytváří rovnoměrný povlak na povrchu, ale spíše se hromadí v nízkých místech v keramickém povlaku. Ty lze vidět pouze pod mikroskopem, ale vyplnění pomocí Synergy QD dramaticky změní povrchové napětí povlaku a umožní vám umývat vozidlo téměř bez odporu. To zase snižuje možnost poškození vašeho laku a udrží vozidlo v nejlepším stavu po delší dobu. Pomáhá také se zvýšením hydrofobnosti a sám o sobě si vede velmi dobře, pokud je aplikován na auto, které nemá keramický povlak. Synergy QD je rychlý detailer profesionální úrovně. Měli byste jej používat pouze na čistém a suchém vozidle. Protože je na bázi rozpouštědel, nebude fungovat jako bezvodé mytí nebo rychlé setření na zaprášeném vozidle. Měl by být aplikován pouze jako vylepšení umytého laku. Pokud máte pocit, že váš keramický povlak potřebuje trochu posílit lesklou přední stranu, nebo přidat další hladkost, je to produkt určený právě pro vás.

Hlavní vlastnosti

 • Rychlý detailer s vysokým obsahem SiO2.
 • Poskytuje maximální ochranu a lesk.
 • Má odolnost půl roku.
 • Super přípravek pro vozidla dřívě ochráněná keramickýcm povlakem.
 • Výrazně zvyšuje hydrofobnost.

Jak používat detailer Infinity Wax Synergy QD

 • Přípravek řádně protřepejte.
 • Aplikujte lehkou vrstvu (ze vzdálenosti asi 20 cm) na mikrovláknovou utěrku.
 • Rozetřete po povrchu karoserie.
 • Nechte pár minut zavadnout (maximálně však 5 minut).
 • Druhou stranou utěrky nebo idálně novou utěrkou vyleštěte rovnými pohyby.
 • Postupujte panel po panelu.
 • Spotřeba přípravku na celé auto je cca 25 ml při aplikaci jedné vrstvy.
 • Po 3 hodinách je povlak vytvrzený.
 • Při práci používejte ochranné gumové rukavice.

O značce

Infinity Wax je high-tech autokosmetika ze Spojeného království, která se poprvé objevila v roce 2013. Koncept značky vymyslel zakladatel společnosti Michael Cipriani. Cipriani je vystudovaný chemik a srdcem i duší petrolhead, který všechny produkty Infinity Wax navrhuje, následně dlouhodobě testuje a až poté je pustí do výroby. Infinity Wax je v komunitě lidí okolo detailingu vysoce uznávanou a respektovanou značkou, jejichž produkty mají vysoký standard a maximální funkčnost. V roce 2024 proběhl redesign všech obalů na základně nejnovějších designových trendů.
Katalogové čísloICLSQD500
ZnačkaInfinity Wax
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

3|Josef Sklenařík , 19.05.2023, 21:26
Dobrý den,pane Lukáši Zemánkubohužel, při mé objednávce nedorazil. Manželka má rozprašovače na kytky a mě je nedá. Musím jet cca 50 km do města a tam jej zakoupit.Zdravím
2|Josef Sklenařík , 19.05.2023, 12:09
Má tento přípravek rozprašovač.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 19.05.2023 17:00
Dobrý den Vážený zákazníku, ano rozprašovač je součástí balení.  
1|Josef Šeda , 25.12.2022, 15:37
Dobrý den mám dotaz když rozprašovač přepnu na on tak to nestrika nevíte kde může být problém
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 28.12.2022 13:34
Dobrý den Vážený zákazníku, nedostala se nějaká nečistota do trubičky pod rozprašovací hlavicí? To bývá nejčastější problém, doporučuji překontrolovat.

Hodnocení

Celkové hodnocení
97 %
19 zákazníků hodnotilo
16×
Daniel KAFKA
22. 4. 2023

Pokud je dodržen způsob aplikace výrobcem, je práce s tímto detailerem velmi jednoduchá a výsledky jsou skutečně excelentní.

Zdeněk Lang
9. 7. 2022

Pecka!Snadná aplikace,při dodržení návodu se lehko rozleští,auto se po aplikaci druhé vrstvy vypadá lak líp,než z výroby a lak se snadno udržuje čistý.

Tomáš Havlík
11. 4. 2022

Já osobně souhlasit s recenzí ze dne 23.10 nemohu, používám ho denně, vše funguje perfektně, já osobně masku nepotřebuji teda, rozhodně není v něm žádný parfém, jinak s použitím keramického šamponu a po té na suché povrchy nanést 2x detailer, tak dosáhnete skvělého výsledku, když to budete chtit mít top tak eště doporučuji dekontaminaci+clay.a nebo prijeďte do car was nekazanka Praha 1. :-)

Ověřený uživatel
23. 10. 2021

Hloubka tónu barvy 4,5/5Aplikace 5/5Slešťování 5/5Hydrofobní vlastnosti 5/5Zajímavý detailer, dobre se s nim pracuje, dobre se slešťuje, už po aplikaci jsou znát výsledky, které se ještě lehce prohloubí po aplikaci… hydro vlastnosti vynikající a to celkem dlouho, Ale má jednu jedinou ultrašpatnou vlastnost… jako každá dobra chemie, extrémně ale extremě zapáchá… ne … normálně to smrdí jako krava….dobre vetrany prostor případně maska nutnost

Michal
2. 4. 2020

Neskutečně hladký povrch po aplikaci. Super

David Hlava
2. 1. 2020

Skvělý produkt! Lehce se rozlešťuje, nedělá fleky a na laku vytváří doslova bariéru proti nečistotám a vodě.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.