Můj účet

Mercedes-Benz GLE - kompletní ozvučení s DSP procesorem

Mercedes-Benz GLE
  • Druh instalacekompletní ozvučení s DSP procesorem
  • VozidloMercedes-Benz GLE
  • Datum realizace19.10.2021
  • Časová náročnost18 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace51 883 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 51 883 Kč s DPH
Špičkové ozvučení vozidla Mercedes-Benz GLE. Ve výbavě tohoto vozu sice bylo příplatkové ozvučení Burmester, to je ale pro většinu náročnějších majitelů velkým zklamáním. Burmester i přes svou cenu disponuje pouze průměrným zvukem, který jednoduše nenadchne. Pro tuto instalaci jsme zvolili kompletní systém italského výrobce Steg, který se mimo jiné specializuje na ozvučení vozidel Mercedes-Benz. Reproduktory i subwoofery mají stejný tvar, uchycení i konektory jako tovární reproduktory. Nemusí se tedy nic vrtat, šroubovat nebo pájet a využijeme samozřejmě i původní kabeláž. Instalace je tedy v duchu Plug & Play a bez zásahu do původní kabeláže nebo designu interiéru. Nahradili jsme komponentní reproduktory ve předních i zadní dveřích, centrální reproduktor a subwoofery pod palubní deskou. Do zavazadlového prostoru jsme instalovali osmikanálový zesilovač s DSP procesorem stejného výrobce. Pomocí kalibrovaného mikrofonu jsme změřili všechny nedostatky a překážky daného vozu a přesně nastavili prostorovou korekci ekvalizéru pro každý reproduktor ve voze. Následně jsme nastavili časové korekce, úrovně, pásmové propusti nebo fáze a to vše pro zajištění maximálně věrného zvuku. Výsledkem je věrný zvuk ušitý na míru tohoto vozu, který o několik tříd předčí původní ozvučení Burmester. Více zajímavých informací se dozvíte v naší podrobné fotoreportáži.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz