Můj účet

Reproduktory do Škoda Octavia I Combi č. 3

reproduktory Hertz do předních dveří Škoda Octavia 1 Combi
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory do Škoda Octavia I Combi č. 3
-5 %

Set reproduktorů pro Škoda Octavia I Combi

Reproduktory určené pro vylepšení stávajícího ozvučení vozidla Škoda Octavia I Combi roku výroby 1998 až 2010. Tento set reproduktorů se vyznačuje kvalitním zvukem, zpracováním a jednoduchou instalací bez nutnosti zásahu do interiéru nebo elektroinstalace vozidla. Součástí tohoto setu jsou následující produkty:

Hlavní vlastnosti

 • Ověřené reproduktory předního světového výrobce autohifi Hertz řady Cento.
 • Reproduktory jsou díky vysoké citlivosti vhodné pro zapojení bez externího zesilovače.
 • Pro instalaci reproduktorů je nutné ohnout rožek plechu držáku stahovacího mechanismu okna, viz obrázek níže. 
 • Středobasové reproduktory poté našroubujte do MDF podložky a vyměňte za původní reproduktory.
 • Výškové reproduktory je nutné uchytit do originálního umístění, například pomocí tavné pistole.
 • Pro jednoduché zapojení na tovární kabeláž doporučujeme zakoupit kabelové adaptéry.
 • Součástí balení nejsou šrouby potřebné pro připevnění podložek ke dveřím vozidla.

Balení obsahuje

 • 2 ks výškových reproduktorů do A sloupku.
 • 2 ks středobasových reproduktorů do předních dveří.
 • 2 ks MDF podložek do předních dveří.
 • Montážní materiál obsažený v balení reproduktorů.

Tlumení dveří

V rámci výměny reproduktorů doporučujeme i vytlumit dveře. Aplikace tlumicích materiálů výrazně zlepší nejen basovou složku a zvuk středobasového reproduktoru, ale zamezí také vibracím a rezonancím v oblasti dveří, které negativně ovlivňují výsledný zvuk. Jak vytlumit dveře si můžete přečíst v našem článku, ve kterém se dozvíte detailní postup při aplikaci tlumicích materiálů i všechny výhody s tím spojené. Pro vytlumení všech dveří doporučujeme zakoupit následující tlumicí materiály:
Upozornění: Pro instalaci reproduktorů do předních dveří je nutné ohnout rožek plechu držáku stahovacího mechanismu okna.
Katalogové čísloREPROSET33
ZnačkaHertz
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

6|Jiří Rzehaczek , 13.11.2022, 13:27
Dobrý den, zvažuji výměnu těchto Hertz reproduktorů za stávající Gladen M165 V2. Polepším si? Rádio Kenwood KDC-DAB34U.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 14.11.2022 15:52
Dobrý den Vážený zákazníku, ano do jisté míry si polepšíte a to hlavně co se týče detailů, případně také o něco málo vyšší hlasitosti jelikož tyto reproduktory mají větší citlivost. 
5|Jarda , 17.10.2022, 09:25
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. U těchto reproduktorů mi po cca 5 hodinách celkového hraní ( ne v kuse ) začal chrastit výškový reproduktor. Jaká sada výškových repro bude nejlepší na výměnu, aby se jen přepojila elektrika a výhybka zůstala původní? Díky.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 18.10.2022 16:04
Dobrý den Vážený zákazníku, jako přímá náhrada se nabízí C 26
4|Míra Prokop , 01.03.2021, 16:47
Po dlouhém pročítání komentářů a hodnocení zde, jsem se rozhodl pro moji starou Octavii I combi pro tento set, doplněný zadními repro Hertz DCX 460.3. Pro vytlumení přeních dveří 10 x Comfortmat S2 a 2x Comfortmat Tsunami. Radio mám JVC KD-X362BT. Čekal jsem výrazné zlepšení, ale zvuk je opravdu neskutečně dobrý a z FLAC z USB famózní, tak, že se mi nechce poslouchat jiné vstupy. A za 14 dní od montáže se repro ještě rozehrály a možností nastavení z rádia je tolik, že si s tím stále hraju.. Dotaz mám na možnost zapojení výškových repro v zadních dveřích, které by se napojovaly rozbočkou od zadních repro: Jednak nevím, zda by se musela použít výhybka, jako u předních a pak vzdálenost od posluchače je diametrálně jiná, než u zadních repro, kdy po jejím nastavení v radiu (o takové možnosti jsem dříve nevěděl) se zvuk ještě výrazně vylešil, tak nevím, zda by to nebylo spíše ke škodě. Celou soustavu mám zapojenou na rádio bez zesilovače a uvažuji možná i o subwooferu a origo boxu pro Oct combi. Ptám se tedy , zda už bude nutné osadit i zesilovač a jestli na vše, nebo jen na SW?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.03.2021 08:57
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych instalaci zadních výškových reproduktorů nedoporučoval. Zadní repro Hertz DCX 460.3 již výškové repro má součástí a přidání dalších by mohlo mít spíše negativní dopad na zvuk. Subwoofer do bočnice je však velmi dobrou volbou, doplníme spodní tóny, které repro zahrát neumí a díky uzavřené ozvučnici bude mít SW velmi dobrou přesnost. Externí zesilovač již bude nutností, minimálně na subwoofer. Na repro není zcela nutný, zvolená konfigurace reproduktorů je vhodná i pro zapojení na samotné autorádio a lze tedy takto ponechat. Zakoupit tak lze kompletní SET, kde již bude vše potřebné.
3|David Ježek , 23.09.2020, 22:35
Dobrý den,koupil jsem od vás tento set reproduktorů dle vašich doporučení tady na stránkách a velmi pozitivních hodnocení. Dále jsem na odhlučnění koupil znovu dle vašeho doporučení 8x Antivibrační materiál Comfortmat Dark D2 a 1x Akustický materiál Comfortmat Tsunami. Při instalaci jsem ale použil na jedny dveře 5x Antivibrační materiál Comfortmat Dark D2. Na druhých dveřích mám tedy pouze na vnější straně tuto vrstvu. Dále jsem koupil propojovací adaptéry k reproduktorovým konektorům a bohužel pouze jejich \"single\" variantu, takže jsem nemohl propojit i výškové reproduktory. Budu muset tedy koupit \"double\" variantu. Proč to ale zmiňuji. Musim říct, že jsem od reproduktorů čekal trochu víc, byť to je nyní zapojené bez výškových reproduktorů, na originální rádio a není to úplně hotové. Z toho důvodu plánuji koupit autorádio s bluetooth, takže by se kvalita měla o něco zlepšit. Zatím jsem uvažoval nad rádiem Sony DSX-A416BT hlavně vzhledem k tomu, že má zesilovač 4*55W a mělo by se to snad odrazit na kvalitě hudby. Každopádně bych rád nechal od vás poradit jaké rádio zvolit a jestli je vhodně zapojovat i výhybky pro zvýšení kvality reprodukované hudby. Zjistil jsem, že v autě nejsou zadní reproduktory. Pokud tedy by nepomohlo k mé spokojenosti ani nové rádio, tak zvažuji koupi zadních reproduktorů zase dle vašich doporučení Hertz DCX 460.3. Jen jsem tedy neobjevil moc návody a zjistil jsem, že k zadním reproduktorů není vyvedená ani kabeláž. Musel bych ji tedy dodělat a to chci nechat až jako poslední krok, když nevím jak bych se kabelama dostal až k rádiu. Říkám to ale pro informaci vzhledem k radě na nové rádio.Omlouvám se za dlouhý komentář a předem děkuji za váš čas.Snad to případně pomůže dalším zákazníkům.Hezký den.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.09.2020 12:45
Dobrý den Vážený zákazníku, hned na úvod bych rád uvedl, že hodnotit kvalitu zvuku reproduktorů, když je osazeno pouze středobasové repro a navíc jedny dveře vytlumeny pouze z části, je opravdu zcela zbytečné - logicky nemůže hrát tak, jak má. Výškové repro se musí zapojit přes frekvenční vyhýbku - není to pro zvýšení kvality, ale pro rozdělení frekvencí. Pokud se zapojí bez vyhýbky, dojde velmi rychle k poškození výškových reproduktorů, ty jsou schopné hrát pouze vysoké frekvence, proto je tam vyhýbka osazena. Zadní reproduktory, pokud nejsou osazeny z výroby, nebudou mít ani přípravu kabeláže a bude třeba natáhnout kabel od autorádia, k zadním pozicím. Autorádio lze volit prakticky libovolné, v tomto případě bych ale doporučil spíše Kenwood KMM-BT306, které bude lepší volbou.  Vyšší výkon u Sony je zde spíše reklamní tah :)
2|Pavel Cermak , 13.07.2017, 21:04
Take jsem k tomu dospel, kdyz jsem spotreboval 4 ks na jedny dvere.......viz obr. vasich aplikaci z webu......
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.07.2017 14:14
Dobrý den Vážený zákazníku, souhlasím, je to rozhodně lepší volbou. Poupravíme i v textu, na eshopu.
1|Pavel Cermak , 12.07.2017, 19:55
Opravdu staci jen 6x Profidamp Alubutyl 18 na vytlumeni dvou dveri? Octavia 1? Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.07.2017 14:18
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, stačí, osobně bych však použil 8 plátů a vytlumil opravdu důkladně.

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
5 zákazníků hodnotilo
Míra Prokop
1. 3. 2021

Po dlouhém pročítání komentářů a hodnocení zde, jsem se rozhodl pro moji starou Octavii I combi pro tento set, doplněný zadními repro Hertz DCX 460.3. Pro vytlumení přeních dveří 10 x Comfortmat S2 a 2x Comfortmat Tsunami. Radio mám JVC KD-X362BT. Čekal jsem výrazné zlepšení, ale zvuk je opravdu neskutečně dobrý a z FLAC z USB famózní, tak, že se mi nechce poslouchat jiné vstupy. A za 14 dní od montáže se repro ještě rozehrály a možností nastavení z rádiaje tolik, že si s tím stále hraju.. děkuji

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.