Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Reproduktory Hertz CK 165

Ø 165 mm, 95/285 W, 4 Ω, 93 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 62,5 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Hertz CK 165
Zapojeno v demopanelu
-29 %
TipAkce

Komponentní 2 pásmové reproduktory Hertz CK 165

Komponentní 2 pásmové reproduktory Hertz Cento CK 165 jednoznačně označujeme jako nejkvalitnější reproduktory v ceně do 4000,- Kč (159 €). Jejich kvalita předčí i populární reproduktory Gladen M 165 V2. Rozsáhlou recenzi na tyto reproduktory si můžete přečíst na našem blogu. Hertz CK 165 nabízí nový výškový reproduktor Hertz C 26 s 26 mm kalotou a 20 mm kmitací cívkou pro detailní a přirozenou reprodukci středně vysokých frekvencí. Tým výzkumu a vývoje dlouho pracoval na optimalizaci charakteristik rozptylu výškového měniče C 26, aby maximalizoval výkon a přirozené zabarvení zvuku, které podporuje frekvenční linearitu. Hodně času bylo investováno i do výzkumu dokonalého materiálu pro membránu středobasu C 165 - dlouhým procesem byl vybrán SPP-M (Semi Pressed Paper-Mica), který zachovává přirozený zvuk pololisovaného papíru a prášek Mica ze slídy zlepšuje tuhost. Výsledkem je vynikající rovnováha mezi lehkostí a tlumením, která je nezbytná pro výkonný a přesný zvuk. Velký feritový magnet poskytuje vynikající kontrolu i při vysokých výkonech. Ultrakompaktní frekvenční výhybky CCX 2 s možností nastavení výškového reproduktoru (0, +3 dB) využívají vybrané komponenty pro plný a poutavý zvuk. Mřížky CG 165 (obsažené v balení) rozjasní interiér vozu svým sofistikovaným designem. Jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS plastu s kovovým pletivem a nabízejí vysoký stupeň ochrany v kompaktní velikosti.

Hlavní vlastnosti výškových reproduktorů Hertz C 26

  • Měkká kalota Tetolon® 26 mm a 20 mm kmitací cívka pro přirozenou a podrobnou reprodukci hudby.
  • Neodymový magnet s magnetickým tokem s vysokou hustotou, optimalizovaný pro maximální regulaci během vysokoenergetických dynamických přechodů ve středním vysokofrekvenčním rozsahu.
  • Geometrie membrány je optimalizovaná metodou FEM (Finite Element Modeling) pro lineární frekvenční odezvu v instalacích mimo osu nebo ve špatném úhlu vyzařování zvuku.
  • Široká nabídka příslušenství pro snadnou instalaci je součástí balení.

  Hlavní vlastnosti středobasových reproduktorů Hertz C 165

  • 165 mm (6,5") pololisovaná papírová membrána SPP-M (Semi Pressed Paper-Mica), která je obohacena práškem ze slídy pro dosažení vynikající rovnováhy mezi lehkostí a pevností.
  • Feritový magnet s vysokou hustotou v kombinaci s nízkouhlíkovými polárními deskami pro snížení zkreslení při vysokých výkonech.
  • 25 mm kmitací cívka s hliníkovým prvkem.
  • Kompaktní a transparentní tříramenný koš akusticky kombinovaný s gumovým krytem magnetu pro úplné tlumení rušivých vibrací.
  • Dodává se s elegantní mřížkou z vysoce odolného plastu ABS.

  Hlavní vlastnosti výhybek Hertz CCX 2

  • Nastavení úrovně výškového reproduktoru pomocí dvoupolohového spínače (0, +3 dB).
  • Kondenzátory s nízkými ztrátami a nízkoodporové cívky vyrobené z čisté mědi pro maximální průzračnost zvuku a čisté vysoké frekvence.
  • Kompaktní design s kovovou povrchovou úpravou pro snadnou instalaci a s větracími otvory pro efektivní odvod tepla.
  Katalogové číslo:CK 165
  ZnačkaHertz
  Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
  Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

  Komponentní reproduktory:
  Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
  Komponentní 2 pásmové
  Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 95 W
  Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 285 W
  Citlivost (SPL 2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

  Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

  Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
  93 dB
  ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

  Příklad:
  2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
  4 Ω
  Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

  Odborně:
  V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

  Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

  Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
  55 - 22500 Hz
  Průměr středobasu nebo koaxiálního reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
  Montážní hloubka středobasu nebo koaxiálního reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 62,5 mm
  Materiál membrány středobasu nebo koaxiálního reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Lisovaný papír - slída
  Celkový průměr výškového reproduktoruCelkový průměr výškového reproduktoru se uvádí jako průměr samostatného výškáče bez instalačních domečků. 26 mm
  Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. Tetolon
  Frekvenční výhybka součástíFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

  Komponentní reproduktory:
  Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

  Koaxiální reproduktory:
  U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
  Ano (plnohodnotná)
  Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. Ano
  Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár
  Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ano
  Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)

  Komentáře k produktu

  21|Láďa, 19.11.2019, 21:07
  Dobrý den, mám zesilovač gladen m-line 95,4.Přemýšlím jaké repro pořídit a tyhle se zdají bejt dobrý. ????Jsou dobrá volba na tento zesilovač dva páry do MB w211 v kombíku.Děkuji
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 20.11.2019 11:18
  Dobrý den Vážený zákazníku, kombinace více než vhodná, mohu doporučit.
  20|Martin Neděla, 19.11.2019, 00:07
  Dobrý den, mám dva hloupé dotazy, a to sice takové, jestliže přikoupím k těmto reproduktorům \"4carmedia MDF podložky Škoda Octavia 1\" budou parádně pasovat do jedničkové Octavie ? :) A výškové reproduktory jsou součástí balení nebo je zapotřebí dokoupit? Předem hrozně moc děkuji za odpověď. :)
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 19.11.2019 12:39
  Dobrý den Vážený zákazníku, výškové reproduktory jsou součástí balení a vše potřebné, ohledně instalace, najdete v sekci BLOG.
  19|Karel Mikoláš, 14.11.2019, 16:50
  Dobrý den, řeším výměnu orig. repro v Octavia 3, rád bych připojil přímo na orig. radio BOLERO, lze tyto CK 165 bez problémů připojit s dobrým výsledkem? Nebo raději doporučíte 3ohm Gladeny? Případně jaké repro byste doporučil? Děkuji moc.
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 15.11.2019 14:37
  Dobrý den Vážený zákazníku, lepší volbou budou reproduktory HERTZ CK 165, máme vyzkoušeno a mohu rozhodně doporučit.
  18|Tomáš, 11.11.2019, 18:19
  Dobrý den, které MFD podložky použít při instalaci těchto reproduktorů do Golfa 4 do předních dveří?
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 12.11.2019 08:42
  Dobrý den Vážený zákazníku, vhodné jsou MDF podložky VW.
  17|Tomáš, 07.11.2019, 02:34
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by šli tyto repro namontovat do audi a4 B6 na tovární rádio RNS-e popřípadě co je nutné dokoupit. Přemýšlel jsem i o změně subwooferu co je originál v aute, můžete mi prosim poradit vhodnou variantu? Dekuji
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 07.11.2019 14:31
  Dobrý den Vážený zákazníku. Reproduktory lze osadit. Pro instalaci je nutno použít redukční podložky a kabelové redukce. Výměna SW je možná, lze osadit 165mm SW , který je nutno dát na externí zesilovač.
  16|Jarda, 04.11.2019, 18:18
  Dobrý den, budou tyto reproduktory pasovat do Oct1 combi do předních dveří včetně výšek? Díky.
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.11.2019 09:50
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit. Doporučuji dveře také vytlumit. Vše potřebné, včetně návodů, najdete v přehledném článku, v sekci BLOG.
  15|Lukáš Zámečník, 22.10.2019, 09:32
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli budou sedět bez jakékoliv úpravy do Audi A5 2008. Díky
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 23.10.2019 12:22
  Dobrý den Vážený zákazníku, bez jakékoliv úpravy určitě sedět nebudou. Podobnou instalaci si můžete prohlédnout například ZDE.
  14|Jirka, 08.10.2019, 16:20
  Dobrý den.Jak jsou na tom co se týče kvality zvuku oproti gladen m.děkuji
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 08.10.2019 16:47
  Dobrý den Vážený zákazníku, odpověď naleznete ZDE :)
  13|Rostislav Loucký, 02.10.2019, 11:06
  Dobrý den. Chtěl bych tyto reproduktory (Hertz CK 165) vyměnit za tovární repro u Suzuki Ignis 2019 a tovární radio SLDA zůstane. Pokud budou pasovat, co všechno potrebuji k instalaci? Do zadnich dveří bych chtěl Hertz CX 165. Pokud nepasují, prosím o doporučení jiné alternativy. Kam nainstalovat vyhybku? Děkuji.
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 02.10.2019 12:09
  Dobrý den Vážený zákazníku, je mi líto, ale tento model vozu jsme prozatím na dílně neměli a v nabídce jsem pro něj ani nedohledal přímo určené podložky. Nejsem si tak jistý ani vhodným rozměrem reproduktorů, ani maximální možnou montážní hloubkou, kterou můžeme využít. V tomto případě bych doporučil před objednáním ověřit minimálně tyto dva důležité rozměry přímo ve voze.
  12|Petr Petr, 30.09.2019, 17:45
  Děkuji za info komponenty dokoupim. Ve stropě mám 10cm repro, chtěl bych něco do 2000,- kč pokud by to bylo možné a měla tato kombinace dostatečný výkon. I když v recenzi jsem četl , že tyto repro hertz jsou nadočekávání , takže přinapojení na zesilovač by to mělo stačit.Díky.
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.10.2019 09:45
  Dobrý den Vážený zákazníku, v tomto případě bych doporučil reproduktory HERTZ CX 100.
  11|Petr Petr, 27.09.2019, 12:12
  Dobrý den, chtěl bych zakoupit tyto repro do renault trafic 07 generation a chtěl bych se zeptat co budu vše potřebovat k instalaci, nebo by jste doporučil.Potom poprosím o doporučení zadních repro do stropu, které bych chtěl pouze vymenit kus za kus. Poslední otázka myslíte že tato kombinace těchto předních a zadních repro, bude dostačující na ozvučení celého auta, když repro napojím na již od vás zakoupený hertz h 604 ? děkuji za odpověd\'.
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 30.09.2019 16:58
  Dobrý den Vážený zákazníku,
  Pro instalaci budete potřebovat redukční podložky , kabelové redukce + doporučuji vytlumit dveře.
  Prosím o informaci, jak velké reproduktory jsou ve stropu vozu osazeny. Podle toho vybereme možnou kombinaci k Hertz CK 165.
  10|David Vyšín, 26.09.2019, 10:22
  Dobrý den, chci si pořídit 2DIN autorádio Pioneer AVH-G210BT na kterém s píše že má výken 4x50W, jak se to koreluje s faktem že tyto reproduktory mají 95/285W? Díky moc za radu.
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 26.09.2019 10:30
  Dobrý den Vážený zákazníku, nejde pouze o výkon, ale především o citlivost a impedanci. Autorádio samozřejmě nevybudí repro na 100%, ale díky parametrům bude CK 165 hrát velice dobře. Máme vyzkoušeno již v desítkách instalací :)
  9|Pavel, 22.08.2019, 19:14
  Dobrý den, půjdou namontovat do škody fabia 1 combi do předních dveří.Děkuji
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 23.08.2019 08:14
  Dobrý den Vážený zákazníku, bez úprav pasovat bohužel nebudou. Reproduktory mají velkou montážní hloubku a osazení by vyžadovalo úpravu tapecírunku.
  8|Beri, 08.08.2019, 15:15
  Dobrý den, když tyhle reproduktory připojím na radio můžu tam dát výhybky?
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 08.08.2019 15:55
  Dobrý den Vážený zákazníku, Výhybky je nutné vždy naistalovat, jinak poškodíte reproduktory.
  7|Jeran, 26.07.2019, 14:21
  Děkuji za odpověď,takže rozdíl bude slyšitelný.
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 26.07.2019 14:55
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, přesně tak.
  6|Jeran, 26.07.2019, 13:29
  Dobrý den.Přemýšlím o zakoupení těchto reproduktorů.Jen bych rád ,kdyby jste mohl porovnat s Eton Pow 160.2,které zahrají lépe.děkuji
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 26.07.2019 13:46
  Dobrý den Vážený zákazníku, odpověď bude stejná, jako v případě předešlého dotazu, kde jste porovnával Gladen a Eton :-) nelze zkrátka adekvátně porovnat repro, které je o 2000,- levnější.
  5|Michal, 08.06.2019, 10:15
  Budou pasovat do BMW E91? Je třeba nějaké příslušenství? Díky
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 10.06.2019 13:05
  Dobrý den Vážený zákazníku, nebudou, E91 má specifické reproduktory a je tak třeba volit přímo OEM repro BMW.
  4|Jiří Král, 01.06.2019, 17:00
  Dobrý den. Šli by dát do Hondy civic 2006-2011 2,2 i-ctdi hatchback? Děkuji za informaci.
  Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 04.06.2019 10:43
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit, pro montáž budou potřebné MDF podložky Honda.
  3|Ondřej, 24.05.2019, 16:34
  Dobrý den, jsou tyto reproduktory vhodné do Golfu 4(dopředu i dozadu)? Rádio mám Pioneer 1900UB.Díky.
  Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.05.2019 18:15
  Dobrý den, ano jsou, pasují tam přesně. K montáži jen doporučuji zakoupit správné podložky: https://www.ahifi.cz/redukce-pod-reproduktor-pro-volkswagen-golf-iv/
  2|Jiří Pletka, 29.04.2019, 12:28
  Dobrý den,Zakoupil jsem od Vás celou sestavu mac audio na Passat B6. Nyní bych rád upgradoval na tyto Hertz- pouze na předek - rádio RNS300 jsem se dočetl, že má výkon pouze 4X20Wattů, je to možné? Prosím tedy o radu, jestli mám vyměnit rádio, nebo přikoupit pouze zesilovač, děkuji mnohokrát.JP
  Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.04.2019 12:33
  Dobrý den, CK 165 mají velmi vysokou citlivost a my je běžně montujeme jen na samotné rádio, kde hrají na velmi slušnou hlasitost. Pokud rád poslucháte hudbu hodně nahlas, pak bych řešil externí zesilovač. Osobně bych rádio neměnil, jen dal nové repro CK 165. Budete hodně spokojený.
  1|Karel Novotný, 13.04.2019, 02:43
  Dobrý den,Chtěl bych se zeptat na zvukové srovnání oproti German Maestro Concept CS 6508 IV. Nemůžu se mezi těmito rozhodnout. Výkon by chybět neměl, poběží přes Mac Audio ZXS 4000 od Vás :)Děkuji.
  Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 15.04.2019 10:35
  Dobrý den, reproduktory mají díky materiálu výškového reproduktoru odlišný zvuk, nicméně celkově hodnotím nové reproduktory Hertz jako zvukově povednější, jsou i vhodnější pro připojení na zesilovač, takže za mě Hertz jednoznačná volba v tomto případě. Ještě bych zvážil vylepšenou verzi CPK 165, které nabídnou větší výkon i mírně lepší zvuk.

  Hodnocení

  Celkové hodnocení
  100 %
  20 zákazníků hodnotilo
  20×
  Petr Hrad
  4. 11. 2019

  Velká spokojenost, podstatný rozdíl od repro original VW, nikde nic nevrže, ani ve špičkách, vřele doporučuji

  Ověřený uživatel
  24. 10. 2019

  Vytlumit, nechat rozehrat a pak je to parada :-) Rozhodne stoji za to si priplatit

  Pavel
  8. 10. 2019

  Výměna za gladen.Krásný a čistý zvuk i bez zesilovače.Se subwooferem je to naprostá nádhera.

  Tomáš Hrubý
  4. 10. 2019

  Spokojenost, vynikající zvuk za dobré peníze. Doporučuji

  Josef Frei
  20. 9. 2019

  Výborné. Za ty peníze.

  Karel Novotný
  12. 9. 2019

  Ve vytlumených dveřích je ten zvuk prostě lahoda. A u Hertz již klasicky citlivost na úrovni, zesilovač stažen o polovinu oproti Harman Kardon \"továrních\" repro.

  Honza
  9. 9. 2019

  Dal jsem na recenzi těchto reproduktorů a udělal jsem dobře oproti Gladen M 165 V2 je zvuk opravdu někde jinde a rozdíl jen 2 stovky. Doporučuji vytlumit dveře a nebudete potřebovat ani subwoofer ????

  28. 7. 2019

  Zapojeno na originální autorádio InteliLink Navi 900 v Astře K a naprostá spokojenost. Basy jsou o 2 levely výše v porovnání s tím co lezlo z originálních reproduktorů. Určitě pomohlo i odhlučnění, které jsem si dělal sám. PARÁDA.

  Lukáš Leksa
  3. 6. 2019

  Naprostá spokojenost. Mám je zapojené na originál autorádio a neskutečná změna. Výšky jsou fakt parádní i basy ale s lepším rádiem by hrály ještě mnohem lépe, takže výměna je nutná.

  Ověřený uživatel
  18. 5. 2019

  Nádherný a čistý zvuk.Zapojeno na zesilovač, dosažena skoro až o polovinu větší hlasitosti o proti oe reproduktorům na radio, při které reproduktory nezkreslují a hrají čistě.

  Ohodnoťte produkt:
  Zeptejte se nás
  Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.