Můj účet

Reproduktory Hertz CK 165

komponentní reproduktory, Ø 165 mm, 95 W RMS, 4 Ω, 93 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 62,5 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Hertz CK 165
Tip

Komponentní 2pásmové reproduktory Hertz CK 165

Komponentní 2pásmové reproduktory Hertz Cento CK 165 jednoznačně označujeme jako nejkvalitnější reproduktory v ceně do 4000,- Kč (159 €). Jejich kvalita předčí i populární reproduktory Gladen M 165 V2. Rozsáhlou recenzi na tyto reproduktory si můžete přečíst na našem blogu. Hertz CK 165 nabízí nový výškový reproduktor Hertz C 26 s 26 mm kalotou a 20 mm kmitací cívkou pro detailní a přirozenou reprodukci středně vysokých frekvencí. Tým výzkumu a vývoje dlouho pracoval na optimalizaci charakteristik rozptylu výškového měniče C 26, aby maximalizoval výkon a přirozené zabarvení zvuku, které podporuje frekvenční linearitu. Hodně času bylo investováno i do výzkumu dokonalého materiálu pro membránu středobasu C 165 - dlouhým procesem byl vybrán SPP-M (Semi Pressed Paper-Mica), který zachovává přirozený zvuk pololisovaného papíru a prášek Mica ze slídy zlepšuje tuhost. Výsledkem je vynikající rovnováha mezi lehkostí a tlumením, která je nezbytná pro výkonný a přesný zvuk. Velký feritový magnet poskytuje vynikající kontrolu i při vysokých výkonech. Ultrakompaktní frekvenční výhybky CCX 2 s možností nastavení výškového reproduktoru (0, +3 dB) využívají vybrané komponenty pro plný a poutavý zvuk. Mřížky CG 165 (obsažené v balení) rozjasní interiér vozu svým sofistikovaným designem. Jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS plastu s kovovým pletivem a nabízejí vysoký stupeň ochrany v kompaktní velikosti.

Hlavní vlastnosti výškových reproduktorů Hertz C 26

  • Měkká kalota Tetolon® 26 mm a 20 mm kmitací cívka pro přirozenou a podrobnou reprodukci hudby.
  • Neodymový magnet s magnetickým tokem s vysokou hustotou, optimalizovaný pro maximální regulaci během vysokoenergetických dynamických přechodů ve středním vysokofrekvenčním rozsahu.
  • Geometrie membrány je optimalizovaná metodou FEM (Finite Element Modeling) pro lineární frekvenční odezvu v instalacích mimo osu nebo ve špatném úhlu vyzařování zvuku.
  • Široká nabídka příslušenství pro snadnou instalaci je součástí balení.

  Hlavní vlastnosti středobasových reproduktorů Hertz C 165

  • 165 mm (6,5") pololisovaná papírová membrána SPP-M (Semi Pressed Paper-Mica), která je obohacena práškem ze slídy pro dosažení vynikající rovnováhy mezi lehkostí a pevností.
  • Feritový magnet s vysokou hustotou v kombinaci s nízkouhlíkovými polárními deskami pro snížení zkreslení při vysokých výkonech.
  • 25 mm kmitací cívka s hliníkovým prvkem.
  • Kompaktní, transparentní tříramenný koš akusticky kombinovaný s gumovým krytem magnetu pro úplné tlumení rušivých vibrací.
  • Dodává se s elegantní mřížkou z vysoce odolného plastu ABS.

  Hlavní vlastnosti výhybek Hertz CCX 2

  • Nastavení úrovně výškového reproduktoru pomocí dvoupolohového spínače (0, +3 dB).
  • Kondenzátory s nízkými ztrátami a nízkoodporové cívky vyrobené z čisté mědi pro maximální průzračnost zvuku a čisté vysoké frekvence.
  • Kompaktní design s kovovou povrchovou úpravou pro snadnou instalaci a s větracími otvory pro efektivní odvod tepla.
  Katalogové čísloCK 165
  ZnačkaHertz
  OdkazyOficiální webová prezentace
  Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
  Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

  Komponentní reproduktory:
  Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
  Komponentní 2 pásmové
  Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 95 W
  Výkon MAXŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 285 W
  Citlivost (2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

  Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

  Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
  93 dB
  ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

  Příklad:
  2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
  4 Ω
  Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

  Odborně:
  V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

  Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

  Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
  55 - 22500 Hz
  Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
  Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 62,5 mm
  Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Lisovaný papír - slída
  Celkový průměr výškového reproduktoruCelkový průměr výškového reproduktoru se uvádí jako průměr samostatného výškáče bez instalačních domečků. 26 mm
  Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. Tetolon
  Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

  Komponentní reproduktory:
  Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

  Koaxiální reproduktory:
  U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
  Ano (plnohodnotná)
  Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. Ano
  Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ano
  Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár

  Komentáře k produktu

  78|Tomáš , 15.04.2024, 19:25
  Zdravim, jaké rádio by ste mi doporučili pro tuto sestavu 1din prosím. Dekuji
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 16.04.2024 15:38
  Dobrý den Vážený zákazníku, ideální rádio je Kenwood KMM-BT309.
  77|Michal , 07.03.2024, 12:42
  Dobrý den,zakoupil jsem v akci tento set repro do Golf 7 ... je nutno vést novou kabeláž do vyhýbek nebo právě díky adaptérům není nutno vyhýbky používat? Případně kam vyhýbku umístit, do dvěří vedle středobasu?Děkuji! (OEM rádio a zesilovač neplánuji)
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 08.03.2024 14:57
  Dobrý den Vážený zákazníku. Ideální je novou kabeláž vést s výškovému reproduktoru a středobasu. Z adaptéru se připojíte na výhybku a z výhybky pak novou kabeláží k reproduktorům. Výhybku můžete osadit kamkoliv ve dveřích. Kde bude prostor , tam ji můžete dát. 
  76|Vojtěch , 16.02.2024, 19:10
  Dobrý den, rozhoduji se mezi těmito reproduktory a reproduktory Hertz DPK 165.3. Cs lepší volbou? BuduO je podle Vá to napojovat na zesilovač Audison SR4 do BMW E39 sedan. Budou tyto reproduktory pasovat s pomocí MDF podložek? Děkuji
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 19.02.2024 14:32
  Dobrý den Vážený zákazníku, u tohoto vozidla je možné použít pouze reproduktory o rozměru 130mm jako jsou např. : M 130 G2
  75|Jan , 02.02.2024, 19:55
  Dobrý večer,rád bych se zeptal zda by tyhle reproduktory šli dát do vozu Honda Accord Tourer 2009A jaká by byla případná cena montáže?Aktuálně tam je neznámé repro, možná by to chtělo porovnat zda si těmito reproduktory člověk polepší.Děkuji
  74|Jiří Vítek , 20.11.2023, 20:21
  Lze osadit do Golf Plus r.v.2006.Co budu k montáži případně potřebovat?
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 21.11.2023 11:16
  Dobrý den Vážený zákazníku. Pro instalaci reproduktorů je nutné použít redukční podložky a kabelové redukce
  73|Ladislav , 16.11.2023, 07:43
  Dobrý den, budou potřeba nějaké podložky pod tyto reproduktory v Peugeot 308 SW (2008). Za reproduktorem bude ještě Comfortmat Viper + Comfortmat Tsunami (3+18mm). Děkuji za odpověď.
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 16.11.2023 14:56
  Dobrý den Vážený zákazníku,  pro instalaci nových reprodukotrů do Vašeho vozidla nenu nutné používat žádné podložky jelikož reproduktory montujete do plastu na místo originálních, maximálně budete muset upravit plasotovou přepážku, která může zavazet magnetu nových reproduktorů, které mají větší montážní hloubku . 
  72|Ladislav Spicka , 30.10.2023, 16:33
  Dobry den, je dobra volba do Kia Xceed? Dekuji
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 31.10.2023 09:57
  Dobrý den Vážený zákazníku. Jaký máte prosím ročník vozu? 
  71|Míša , 11.08.2023, 08:16
  Dobrý den,chci se zeptat, zda tyto repro lze použít do Fabia 1 r. v. 2001, jedná se mi o lepší basy a celkový výkon, nebo máte lepší tip do 4000 tis. Díky
  Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 11.08.2023 16:40
  Dobrý den Vážený zákazníku, u tohoto vozidla je problém s instalační hloubkou, tudíž takto hluboké reproduktory nelze použít . Alternativou jsou např. M 165 g2 Slim
  70|Tomáš Trávníček , 30.03.2023, 21:14
  Dobrý den, mám Citroen Jumpy 2015 a mám dilema, kam umístnit výškové repro.Originál mřížka je na palubní desce, úplně vepředu pod oknem.Nebude lepší, když je dám vedle středobasu (vyvrtám nový otvor)?Předem díky.TT
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 31.03.2023 15:40
  Dobrý den Vážený zákazníku. Umístění výškových reproduktorů je čistě na Vás. Pro kvalitní zvuk je velice důležité jejich směrování na řidiče. Umístění v palubní desce bude sice pěkné, ale pro kvalitu zvuku to je nejhorší varianta.
  69|Tomáš , 22.01.2023, 22:34
  Zdravim,Chtel bych se zeptat zda je lepsi hertz ck165 nebo Hertz MLK 165.3 do Passat cc na origo autorádio
  Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 23.01.2023 10:18
  Dobrý deň Vážený zákazník, výber reporduktorov závisí od zvukového systému vo vozidle, poprosím Vás napíšte nám mail dotazy@ahifi.cz kde spolu vyberieme vhodné reproduktory pre vaše vozidlo.
  68|Martin V. , 26.11.2022, 19:31
  Dobrý den, jsou na tovární autorádio lepší Hertz CK165 nebo Audison APK165P. Poslouchám od všeho něco včetně rocku. Resp. vyplatí se připlatit si za Audison nebo úplně něco jiného?Děkuji
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 30.11.2022 13:59
  Dobrý den Vážený zákazníku. Určitě se vyplatí připlatit a vzít Audison. Mají po rozehrání silnější a přesnější basy a výšky jsou mnohem detailnější. 
  67|Richard , 28.09.2022, 21:23
  Dobrý den. Prosím o radu. Jaké reproduktory do dveří by jste mi doporučili do 4000kč? Měly by být napojené přímo od rádia,zatím zesilovač neplánuji. Jde mi hlavně o basovou složku.Jedná se o Škoda Octavia ii repro komponentní. Děkuji, přeji hezký den.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.09.2022 14:32
  Dobrý den Vážený zákazníku, v cenové relaci do 4000,- bych doporučil reproduktory ESB Audio, do 4000,- rozhodně zvukově nejzajímavější varianta. Všechny potřebné informace ohledně instalace najdete ZDE.
  66|Pavel , 08.09.2022, 12:27
  Dobrý den,lze osadit tyto reproduktory (Hertz CK 165) do předních dveří Škoda Kamiq? Pokud by nešly, jaké repro srovnatelné kvality by jste mi doporučil. Děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.09.2022 16:59
  Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory Hertz CK 165 lze osadit a jsou i velmi dobrou volbou, mohu rozhodně doporučit. Pro jejich instalaci budou potřebné MDF podložky Škoda. Doporučil bych současně s výměnou provést také vytlumení dveří.
  65|Petr Vilím , 15.06.2022, 22:39
  Dobrý den, jaké z reproduktorů by jste mi doporučili pro zapojení bez zesilovače jen na rádio Sony DSX-A416BT? Tyto Hertz CK 165 nebo Rockford Fosgate PUNCH P165-SE ? Popřípadě nějakou jinou kvalitní volbu i za vyšší cenu do Octavie 1? Dveře vytlumené mám. Děkuji za odpověď.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.06.2022 14:16
  Dobrý den Vážený zákazníku, za mne nejlepší volbou budou reproduktory Audison APK 165P, vzhledem k připojení na rádio samotné na tom budou zvukově nejlépe, máme vyzkoušeno :)
  64|Jan P. , 08.06.2022, 16:29
  Dobrý den.Uvažuji nad těmito reproduktory do BW Z4 E85. Mám základní audio, takže 165mm reproduktory u nohou, 100mm reproduktory ve dveřích nejsou osazeny a je tam jen nahoře výškový repro o průměru 36mm. Zadní pár 100mm středových repro bych zatím neřešil.Jak se řeší instalace toho výškáče (26mm) do originálních úchytů (36mm)? Máte nějakou redukci? Lze z výškového repro odmontovat mřížku, aby se mě vešel za originální mřížku?Lze výhybku instalovat jen před výškový repro, nebo je nutné přes ni zapojit i ten středobas?Díky.
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 09.06.2022 16:43
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít jako náhradu za originální reproduktory ve Vašem vozidle avšak počítejte s jistou úpravou skrze uchycení a doporučujeme také vytlumit prostor za středobasovým reproduktorem . Oba reproduktory je nutné připojit na výhybku . 
  63|David , 24.04.2022, 13:41
  Dobrý den, mám caddy 2004, a přemýšlím na upgradem hertz K165 které mám namontovány, uvažuji o doplnění o subwoofer pod sedadlo nebo lepší repro. Dále ještě přemýšlím nad frekvenční výhybkou, jak ji napojit, když jsou výškové repro v palubní desce?Rádio mám čínský android, a řekl bych že s těmi K165 hraje více než dobře, proto zvažuji, že bych z toho rádia dostal ještě lepší zvuk. Dvěrě jsou vytlumeny jednou ze sad pro toto vozidlo. Děkuji za odpovědi, mé dotazy zde jsou určitě zodpovězeny, ale není v mých silách tuhle konkrétní odpověď najít. Ještě jednou děkuji.Přeji hezký den.
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 28.04.2022 10:28
  Dpbrý den Vážený zákazníku, při každém upgradu zvuku je nutné si hned na začátku určit co od něj očekáváte , v případě silnější basové složky doporučuji zvolit subwoofer, v případě více detailů, či prostorového zvuku pak doporučujeme vyměnit reproduktory a např. Hertz CK 165 jsou dobrou volbou . Pro více informací nás prosím kontaktujte přes mail : dotazy@ahifi.cz . 
  62|Adam Najman , 04.03.2022, 01:39
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat budou reproduktory pasovat do Superbu 2 2010 kombi ? Bude potřeba nějaké příslušenství ? Popřípadě pokud půjdou tyto na předek jaké repro by jste doporučili na zadek ? Dekuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.03.2022 09:59
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory budou pasovat a to jak do předních, tak do zadních dveří. Pro osazení do všech dveří budou potřebné 2x MDF podložky a 2x adaptéry repro konektoru. Pro instalaci reproduktorů Hertz CK 165 bude třeba dokoupit 4 metry repro kabelu, kterým se propojí frekvenční výhybky a jednotlivé reproduktory. Tato kabeláž není součástí balení. Doporučil bych rozhodně také vytlumení dveří, které podstatně zlepší akustiku a umožní reproduktorům hrát tak, jak mají. Více se dočtete v sekci BLOG, kde je přesně na tohle téma přehledný článek. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, neváhejte nám napsat nebo zavolat.
  61|Petr Bláha , 19.01.2022, 20:43
  Dobrý den. Jsou tyto reproduktory vhodné i pro Škoda Rapid? Vejdou se hloubkou? Vytlumeno již mám Vašimi materiály.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.01.2022 09:56
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, repro vejde, lze osadit. Podobná instalace ZDE
  60|Zdeněk , 25.12.2021, 13:23
  Dobrý den chci se zeptat jestli půjdou reproduktory do Seat Altea 2004. Děkuji za odpověď.
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 27.12.2021 10:22
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít a to za pomocí těchto podložek
  59|Petr , 26.11.2021, 02:24
  Zdravím, které repro jsou kvalitnější ? Tyto nebo DSK 165.3 ? Nebo jsou si podobně ? Děkuji za info
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.11.2021 14:05
  Dobrý den Vážený zákazníku, repro Hertz CK 165 je vyšší řadou a zvukově jistě vyspělejší, než DSK. DSK za danou cenu rozhodně není špatnou volbou, ale CK bude hrát znatelně lépe.
  58|Dominik Mrština , 18.10.2021, 22:12
  Dobrý den lze tyto reproduktory použít namísto Gladen M 165 G2 ? děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.10.2021 09:54
  Dobrý den Vážený zákazníku, určitě ano.
  57|Pavel Bohuněk , 16.09.2021, 22:32
  Dobrý den chci se zeptat dám tyto reproduktory do bmw e38 sedan r.v.1995 do předních dveří a jaké byste mi doporučil do zadních dveří?zvládne to originální rádio?Děkuji moc.
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 17.09.2021 12:37
  Dobrý den Vážený zákazníku, tento typ vozidla používal rozměr reproduktorů 130mm není tedy možné tento typ reproduktorů použít . Nicméně tato značka nabízí tento typ reprodukotrů i v rozměru 130mm a ty už je možné v případě Vašeho vozidla použít . 
  56|Daniel , 19.07.2021, 15:52
  Dobry den mam tucson 2019 dvere su uz vytlmene nakomplet vsetky 4 zatial s tovarenskym repro urcite nastalo zlepsenie to musim uznat ale akosi stale nieco tomu chyba neplanujem zosik ani subwofer chcem len vymenu repro na seriove radio 8 palc.dotyk display moji favoriti do prednych dveri ETON POW 160.2, MOREL MAXIMUS 602, Hertz CK 165 dozadu asi vela toho sa neda vymysliet tam je asi najlepsia volba Hertz CX 165 hudbu pocuvam House, Trance, Dance .Dakujem za radu.Dano
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.07.2021 14:54
  Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych v tomto případě volil reproduktory Eton POW 160.2, které budou v případě zapojní na tovární rádio ze zmíněných nejlepší volbou. Pro zadní pozice pak lze klidně volit Hertz CX 165.
  55|Filip Král , 06.06.2021, 17:07
  Dobrý den, chci se zeptat dá se vyměnit kus za kus na Bmw e46 sedan, r.v. 2000. Děkuji za odpověd\' hezký den přeju
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 07.06.2021 15:55
  Dobrý den Vážený zákazníku, kus za kus určitě ne, je nutné použít podložku a nejlépe udělat otvor do dveří přímo za reproduktorem. 
  54|David , 24.03.2021, 22:34
  Dobrý den,nebude problém, když do předních dveří dám Reproduktory Hertz CK 165 a dozadu Reproduktory Hertz X 165.Jelikož se jedná o Golfa V combi, tak tam stačí dokoupit jen ty podložky? děkuji.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.03.2021 08:50
  Dobrý den Vážený zákazníku, problém to určitě není, naopak - vhodná kombinace. Pro montáž budou potřebné podložky a ideálně adaptéry pro připojení. Doporučil bych také vytlumení dveří, bez kterého nikdy reproduktory nebudou hrát zcela správně. Více informací najdete zde.
  53|Ivan , 19.03.2021, 19:53
  Dobrý den, rád bych u Hyundai H1 Tour vyměnil dodávané reproduktory za nějaké lepší, uvažoval jsem o těchto https://www.ahifi.cz/hertz-ck-165.html, případně dozadu ještě tyto https://www.ahifi.cz/hertz-cx-165.html. Pokud by zlepšení nebylo dostatečné, dalším krokem by bylo pořízení zesilovače + SW. Co o tom soudíte? Díky
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 22.03.2021 16:19
  Dobrý den Vážený zákazníku. Výběr mohu schválit. Hertz CK a CX patří mezi nejlepší reproduktory ve své kategorii. Reproduktory lze v případě potřeby většího výkonu zapojit na zesilovač. 
  52|Miroslav Toman , 03.02.2021, 16:48
  Dobrý den , chtěl bych se zeptat , zda je opravdu znatelný rozdíl mezi Gladen M 165 V2 a Hertz CK 165? Mám Gladen již tři roky a upřímně fakt super zvuk, ale přesto přemýšlím o výměně.Děkuji za raduToman
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.02.2021 11:20
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, rozdíl tam opravdu je. Gladen nyní představil novou, přepracovanou řadu M 165 G2, ale i tak je za mne zvukově zajímavější Hertz CK 165. Pokud by se hledalo ještě o kousek zajímavější repro, pak bych doporučil Audison APK 165 P.
  51|Petr , 13.01.2021, 06:51
  Dobrý den,chci se zeptat jestli tyto reproduktory půjdou do Škoda Octavia 2 RS,mám radio stream,pokud ano co k tomu potřebuji.Děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.01.2021 09:30
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit, vše k tomu potřebné najdete v přehledném článku, v sekci BLOG.
  50|Jiří , 17.11.2020, 23:58
  Dobrý den chci se zeptat jestli půjdou reproduktory do Golf 3 předem děkuji za odpověď :)
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 18.11.2020 09:23
  Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, reproduktory lze do vašeho vozu nainstalovat. Pro montáž budou potřebné redukční podložky.
  49|Tomáš , 08.11.2020, 22:05
  Dobrý den, mám tyto reproduktory namontované v autě, rádio používám Sony A410BT. A zajímá mě jedna věc, v nastavení rádia je položka LPF FREQ nastavitelná na 80, 100 a 120 Hz. Stejně tak HPF FREQ na 80, 100 a 120. Pochopil jsem správně, že pokud mám vyhýbky co jsou k těmto reproduktorům, tak mám v rádiu obě dvě nastavení nechat vypnuté? Nebo radíte jiné nastavení? Děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.11.2020 16:27
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, ponechat vypnuté.
  48|Honza , 28.10.2020, 09:38
  Dobrý den,mohl bych požádat o doporučení potřebných komponentů jako jsou redukční podložky a konektory pro instalaci Hertz CK 165 do předních dveří Renaultu Megane IV.Děkuji
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 29.10.2020 12:30
  Dobrý den Vážený zákazníku. Pro instalaci reproduktorů je nutné použít redukční podložky a kabelové redukce.
  47|Martin Zikmund , 26.10.2020, 20:25
  Dobrý den, daji se tyto reproduktory namontovat do předních dveří Peugeot Expert Tepee 2013? Díval jsem se, ze ve Vašich montážních jste u toho auta používali spise repro GLADEN. Jsou potřeba nějaké redukce? Jak to bude s výškovým reproduktorem, u tohoto auta jsou výškové reproduktory nahoře na palubovce? Je lepší ho tam nechat a koupit jen nějaký středový reproduktor od Hertz - ekvivalent CK 165?
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 27.10.2020 13:43
  Dobrý den Vážený zákazníku. Doporučuji vždy vyměnit celý komponentní systém, pouze výměna středobasu bude spíše na škodu. Hertz CK 165 jsou na tom zvukově lépe jak Gladen, je to určitě lepší volba. Pro instalaci je potřeba kabelová redukce.
  46|Tomáš Hrdlička , 22.10.2020, 08:53
  Dobrý den. Právě jsem nainstaloval tyhle repro do svého Mondeo... Nevím jestli mám něco zapojené špatně, ale výškáče mají hrozně nepřirozený a velice nepříjemný \"pištivý\" zvuk. Prostě to doslova trhá uši, což mě přijde zvláštní na to jak tyhle repro všichni vychvalují... Polaritu mám 100% správně a repra jsou zapojené na digitál JBL Stage 6004
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.10.2020 15:53
  Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel takto na dálku opravdu těžko odhadovat. Tento model reproduktorů se prodává denně a problém s výškami jsem nezaznamenal. Doporučil bych ještě jednou projít zapojení, stejně tak nastavení frekvenční výhybky, kde je možnost korekce výškového reproduktoru 0 nebo +3 dB. Ideálně tak přepnout na 0 a za kontrolu by stálo i ověření nastavení v rádiu.
  45|Romas , 21.10.2020, 23:54
  Dobrý den.Peugeot 308 SW 2016.Je možnost instalace 2 sad (přední a zadní dveře) na originální autorádio?Popřípadě můžete doporučit lepší reproduktory?Je nuné při instalaci doplnit o MDF podložky?A je nutné použít zesilovač?Předem děkuji za odpověď.S pozdravem Roman.
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 22.10.2020 13:47
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít tento typ reproduktorů jak pro přední tak i zadní dveře . Pro instalaci pak budete potřebovat pouze zadní podožky . Dále bych také doporučil použít tlumení dveří . Postup pak můžete vidět v jedné z našich montáží .
  44|Jakub , 12.10.2020, 12:38
  Dobrý den, chtel bych se zeptat, jestli jsou tyto reproduktory lepší než gladen m 165 v2.
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 12.10.2020 15:22
  Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, Hertz CK 165 hrají lépe jak Gladen.
  43|Mario , 02.10.2020, 13:06
  Dobry den. Chcel by som kupit.tieto reproduktory do Peugeot 307. V zadnych dverach uz mam tieto hertz https://www.ahifi.cz/reproduktory-hertz-k-165.html ,,,mohly by ste mi poradit dajaky zosilovac štvorkanalovy,okolo 4000kč na spominane repro?Pozeral som mc audio a nejaky Renegade?Dakujem za odpoved.Mário
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.10.2020 14:38
  Dobrý den Vážený zákazníku, v dané cenové relaci bych doporučil zesilovač Renegade REN1100S MK3, ideální volba. Pokud by se přeci jen dal rozpočet malinko zvednout, je skvělou volbou zesilovač Hertz HCP 4.
  42|Martin , 30.09.2020, 12:42
  Dobrý den,mám Peugeot 508 r.v 2013 originál z výroby rádio i repro a chtěl bych vyměnit repro a po přečtení pár recenzí u vás mě napadla varianta HERTZ CK 165 ale nevím jestli v předních i zadních dveřích tyto stejné repro nebo jen v předních dveřích a zadní nechat originál nebo do zadních jiné?bylo by možné poradit popř.co vše bych měl koupit aby se zvuk změnil.děkuji
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 30.09.2020 14:40
  Dobrý den Vážený zákazníku , ano lze osadit tyto reproduktory do Vašeho vozidla a to jak do předních tak i zadních dveří . Pro osazení doporučuji použít stejné podložky pro přední i zadní dveře . Dále bych tuto instalaci také doplnil o velice důležité tlumení dveří a to za pomocí Našeho tlumícího setu
  41|Marek Havlík , 26.09.2020, 18:29
  Dobrý den. Bude stačit na tyto repra zesilovač 2x75w? Děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.09.2020 09:07
  Dobrý den Vážený zákazníku, pokud se jedná o RMS výkon zesilovače, pak ano, to je dostačující výkon.
  40|Petr , 01.09.2020, 12:27
  Zdravím, jaký odhlučňovací materiál bych měl použít na ty to reproduktory do dvěří? Jedná se o Audi A5 Coupe 2007. A jaké množství bych měl použít? Jednalo by se komplet předek i zadek. Děkuji.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.09.2020 16:50
  Dobrý den Vážený zákazníku, použít lze 2x SET tlumících materiálů.
  39|Dominik , 24.08.2020, 19:11
  Dobrý den, chtěl bych si tyto reproduktory namontovat do Hondy Civic 6.gen. hatchback. Chci se zeptat jak a kam umístit tweetery, když moje auto je originál nemá? A budu potřebovat něco dalšího kromě podložek? Díky za odpověď.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.08.2020 14:14
  Dobrý den Vážený zákazníku, výškové repro bude třeba osadit dle možností. Lze zavrtat nebo osadit pomocí domečku jako povrchovou montáž. Krom podložek doporučuji zakoupit 3 metry reproduktorového kabelu, na propojení reproduktorů s frekvenční vyhýbkou.
  38|Martin Dvořáķ , 21.08.2020, 22:15
  Dobry den, chci se zeptat dali by se usadit tyto reproduktory do VW Touran rok 2008? Take bych se zeptal na kolik by vysla montaz u Vas s odhlucnenim prednich dverich? Dekuji za odpoved.
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 24.08.2020 11:10
  Dobrý den Vážený zákazníku. Ano , reproduktory lze do vašeho vozu osadit. Pro instalaci bude nutné použít redukční podložky a kabelové redukce a tlumení dveří. Cena práce je 1797,- , kompletní montáž tedy 6732,-.
  37|Jaromír Chmelík , 15.08.2020, 12:13
  Dobrý den,Co vše bude potřeba při instalaci do Octavia 1 facelift? A bude velký problém, když nechám originální zadní repro? Pro doplnění mám rádio Pioneer MVH 210BT.Děkuji mockrát za radu.Chmelík
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 17.08.2020 14:36
  Dobrý den Vážený zákazníku, vše potřebné najdete v přehledném článku, v sekci BLOG. Originální zadní repro lze ponechat, to není problém.
  36|Petr0907 , 31.07.2020, 09:33
  Dobrý den,půjdou tyto komponenty namontovat do předních a zadních dveří pomocí nějaké redukční podložky? Ford Fusion 1.4Tdci Combi 2010,koukám že montážní hloubka by měla být v pohodě a počítám že výškové bych vrtal a zapustil do plastu a samozřejmě vytlumení a ještě malý dotaz,reproduktory chci zapojit přímo do autorádia Pioneer deh-x8700bt,bude velký rozdíl ve výkonu a kvalitě zvuku oproti 5x7 Hertz CX 570?moc děkuji za odpověd
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 31.07.2020 11:02
  Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, reproduktory lze do vaše vozu osadit. Pro instalaci budete potřebovat redukční podložky. Zvokový rozdíl bude znatelný , komponentní systém je mnohem lepší řešení.
  35|Ondra Bagar , 29.07.2020, 11:12
  Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je možné s podlozkami na golfa 3 osadit tyhle reproduktory do předních dveří a jestli bude rozdíl znatelný Děkuji
  Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.07.2020 13:56
  Dobrý den, namontovat půjdou a rozdíl oproti originálním reproduktorům bude zásadní, jedná se o skvělé repro v dané cenové kategorii.
  34|Michal , 10.06.2020, 21:22
  Dobry den. Je nutne pri nahradeni prednych repro v Audi A5 2014 pri napojeni na povodny ASS pouzit pribalenu vyhybku?
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 11.06.2020 08:12
  Dobrý den Vážený zákazníku. Pokud máte ve voze aktivní systém bude nejspíše frekvence rozdělovat zesilovač. Zjistíte to podle toho, zda původní výškové reproduktory budou mít na sobě instalovaný kondenzátor , či nikoliv. Pokud bude na výškovém reproduktoru kondenzátor, je nutno použít frekvenční výhybku.
  33|Jiří Brnovják , 16.05.2020, 15:59
  Dobrý den,Chtěl bych tyto reproduktory do předních dveří vw polo 6n2. Jaká je rozteč děr pro upevnění? Je nutno použít nějaké podložky? Zdá se mi, že by pasovaly i bez nich. Ještě jsou vhodné na zesilovač nebo je třeba silnějších? Děkuji za odpověď
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.05.2020 10:31
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze použít, budou pasovat přímo, podložky nejsou potřebné. Rozteč děr je 111mm. Repro Hertz CK 165 je vhodné jak pro rádio samotné, tak pro zesilovač.
  32|David Beníšek , 11.05.2020, 19:52
  Dobrý den, chtěl bych tyto repra vyměnit za origo v Hyundai I30 2019. Budou hrát po připojení na originál radio s navigaci a vejdou se do dveří? Do zadních bych chtěl koax. Dveře vytlumim. Děkuji
  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 13.05.2020 10:43
  Dobrý den, ano tyto reproduktory jsou společně s vytlumením dveří velice dobrou volbou pro Vaše vozidlo. Pro instalaci těchto reproduktorů budete dále potřebovat redukční podložky .
  31|Jiří Hozák , 20.04.2020, 06:08
  Dobrý den,chtěl bych tyto reproduktory osadit do vozu ŠKODA Fabia III kombi, je to možné provést bez jakékoliv úpravy tapecírunku ? Jedná se mi pouze o hloubku, zda se tento reproduktor do předních dveří vleze. Děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.04.2020 09:19
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, repro lze osadit, potřebné k tomu budou podložky. Zakoupit lze přímo jako REPROSET pro Váš vůz.
  30|Martin , 29.03.2020, 23:26
  Prosím ještě jsem se chtěl zeptat jestli máte zkušenosti s reproduktory Blam relax 165 rx? Dle recenze kterou jsem našel na internetu by měly hrát lépe než cokoli jiného ve své kategorii díky nízké impedanci 2ohmy.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.03.2020 09:27
  Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel jsem neměl možnost zmíněné repro BLAM slyšet, čili nemohu hodnotit. Každopádně impedance 2 Ohm není vhodná pro zapojení na samotné autorádio, zde je vhodné zapojit na externí zesilovač, který umí s nízkou impedancí 2 Ohm bez problému pracovat.
  29|Martin , 29.03.2020, 12:14
  Dobrý den. Je zapotřebí kupovat kabeláž na zapojení vyhýbky nebo je vše součástí balení? Popříladě co je nutné dokoupit? Děkuji.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.03.2020 09:46
  Dobrý den Vážený zákazníku, kabeláž není součástí balení, doporučujeme tedy dokoupit zhruba 2 metry kabelu, například CONNECTION B 216.2.
  28|Petr , 26.03.2020, 12:22
  Dobrý den, chtěl bych si osadit Audi A5 Coupe 2007 jak vpředu tak v zadu těmito repropduktory. Můžu tyto dát jak dopředu tak dozadu? A ještě jestli mi můžete poradit jake tlumení, podložky a vše co budu potřebovat. Děkuji.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.03.2020 13:03
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit. Nabízejí se dokonce v SETU, přímo pro Váš vůz. Pro vytlumení dveří bych doporučil použít 2 x SET TLUMENÍ.
  27|Dimko , 26.02.2020, 11:06
  Dobrý den. Prosím o radu. Mam suzuki s-crose a mam tam SLDA zařízení.1. Nevité, prosím, jaký má výstupní výkon a kolik kanálu na výstupu, 2 nebo 4? Mam repro z továrny ve předních a v zadních dveřích. Ty zadní skoro vůbec není slyšet...2. Rozhoduji si mezí koupi Hertz Uno K165 a Hertz Cento CK165. Je jasne, že Cento by měli být lepší než Uno (četl jsem vaše recenze na CK 165). Ale jde mi o to jaký výkon toho SLDA doopravdy je v reálu a jestli dokáže vybudit tyto repro Hertz Cento CK165 a na kolik procent aspoň..?? Prostě se někdy myslím, že Cento CK165 asi by měli mít lepši basy… ale otázka je na kolik to radio je vybudí..?Děkuji moc za radu a doporučení.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.02.2020 11:24
  Dobrý den Vážený zákazníku, omlouvám se, ale hodnotu výkonu SLDA zařízení bohužel neznám a neumím tak odpovědět. Reproduktory HERTZ CK 165 jsou však rozhodně dobrou volbou a lze je připojit i k výkonově omezeným systémům, jsou na to parametrově velmi dobře připraveny.
  26|Miloslav pokorný , 14.02.2020, 23:45
  Dobrý den,Mám Vito w447 s originálním radiem Audio 15 a originálními reproduktory v předních dveřích.Zadní repro jsou dodělávané nějaké eybird 80w, ale nehrají ani z poloviny jako přední. Pokud dám fader na centr zadní reproduktory nejsou skoro slyšet oproti předním. Bohužel nikde není napsáno na reproduktorech jakou mají citlivost atd... Je možné z vašich zkušeností při montážích poradit jaký typ mám použít místo stávajících ?
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.02.2020 15:48
  Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel hodnotu citlivosti mohu pouze odhadovat, ale pokud se bude osazovat nové repro, cokoliv bude mít citlivost nad 92 dB, bude vhodné. Dotaz je položen u repro HERTZ CK 165 a to je zrovna velice dobrá volba, zde chybu rozhodně neuděláte.
  25|Ladislav , 19.01.2020, 19:28
  Dobry den,mohu tyto reproduktory pouze vymenit za tovarni na aute Honda Civic X 2018. Popripade co vse bude potreba? Dekuji za odpoved.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.01.2020 08:59
  Dobrý den Vážený zákazníku, potřebné budou minimálně MDF podložky Honda. Doporučil bych také vytlumení dveří, bez kterého nebude repro hrát tak, jak by mělo. Podobná instalace například ZDE.
  24|Jaroslav Malý , 26.12.2019, 09:36
  Dobrý den mohu tyto reproduktory použít na voze BMW 3 e46 coupe s redukcí podložky nebo tak něco? Děkuji za info.
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 31.12.2019 15:36
  Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, reproduktory lze osadit. Pro instalaci budete potřebovat podložky.
  23|Miroslav Kopecký , 25.12.2019, 18:01
  Dobrý den, jsou tyto reproduktory Hertz CK 165 vhodné pro montáž do předních dveří u Mercedes Benz Vito 2013 a budou do dveří pasovat i výškové repro.Jaké příslušenství je potřeba k montáži. Děkuji.
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 31.12.2019 15:31
  Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, reproduktory lze nainstalovat. Pro jejich instalaci budete potřebovat redukční podložky a doporučuji nezapomenout na tlumení dveří.
  22|Zdeněk Mašek , 29.11.2019, 10:11
  Dobrý den, jsou vhodné pro montáž do předních dveří u Mercedes w204? a které reproduktory by jste mi doporučil do zadních dveří? předem děkuji za odpověď
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.11.2019 12:33
  Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory HERTZ CK 165 jsou velice dobrou volbou a mohu rozhodně doporučit. Pro zadní dveře pak lze použít stejnou řadu koaxiálních reproduktorů, tedy HERTZ CX 165. Pro osazení budou potřebné podložky pod repro Mercedes.
  21|Láďa , 19.11.2019, 21:07
  Dobrý den, mám zesilovač gladen m-line 95,4.Přemýšlím jaké repro pořídit a tyhle se zdají bejt dobrý. ????Jsou dobrá volba na tento zesilovač dva páry do MB w211 v kombíku.Děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.11.2019 11:18
  Dobrý den Vážený zákazníku, kombinace více než vhodná, mohu doporučit.
  20|Martin Neděla , 19.11.2019, 00:07
  Dobrý den, mám dva hloupé dotazy, a to sice takové, jestliže přikoupím k těmto reproduktorům \"4carmedia MDF podložky Škoda Octavia 1\" budou parádně pasovat do jedničkové Octavie ? :) A výškové reproduktory jsou součástí balení nebo je zapotřebí dokoupit? Předem hrozně moc děkuji za odpověď. :)
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.11.2019 12:39
  Dobrý den Vážený zákazníku, výškové reproduktory jsou součástí balení a vše potřebné, ohledně instalace, najdete v sekci BLOG.
  19|Karel Mikoláš , 14.11.2019, 16:50
  Dobrý den, řeším výměnu orig. repro v Octavia 3, rád bych připojil přímo na orig. radio BOLERO, lze tyto CK 165 bez problémů připojit s dobrým výsledkem? Nebo raději doporučíte 3ohm Gladeny? Případně jaké repro byste doporučil? Děkuji moc.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.11.2019 14:37
  Dobrý den Vážený zákazníku, lepší volbou budou reproduktory HERTZ CK 165, máme vyzkoušeno a mohu rozhodně doporučit.
  18|Tomáš , 11.11.2019, 18:19
  Dobrý den, které MFD podložky použít při instalaci těchto reproduktorů do Golfa 4 do předních dveří?
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.11.2019 08:42
  Dobrý den Vážený zákazníku, vhodné jsou MDF podložky VW.
  17|Tomáš , 07.11.2019, 02:34
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by šli tyto repro namontovat do audi a4 B6 na tovární rádio RNS-e popřípadě co je nutné dokoupit. Přemýšlel jsem i o změně subwooferu co je originál v aute, můžete mi prosim poradit vhodnou variantu? Dekuji
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 07.11.2019 14:31
  Dobrý den Vážený zákazníku. Reproduktory lze osadit. Pro instalaci je nutno použít redukční podložky a kabelové redukce. Výměna SW je možná, lze osadit 165mm SW , který je nutno dát na externí zesilovač.
  16|Jarda , 04.11.2019, 18:18
  Dobrý den, budou tyto reproduktory pasovat do Oct1 combi do předních dveří včetně výšek? Díky.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.11.2019 09:50
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit. Doporučuji dveře také vytlumit. Vše potřebné, včetně návodů, najdete v přehledném článku, v sekci BLOG.
  15|Lukáš Zámečník , 22.10.2019, 09:32
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli budou sedět bez jakékoliv úpravy do Audi A5 2008. Díky
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.10.2019 12:22
  Dobrý den Vážený zákazníku, bez jakékoliv úpravy určitě sedět nebudou. Podobnou instalaci si můžete prohlédnout například ZDE.
  14|Jirka , 08.10.2019, 16:20
  Dobrý den.Jak jsou na tom co se týče kvality zvuku oproti gladen m.děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.10.2019 16:47
  Dobrý den Vážený zákazníku, odpověď naleznete ZDE :)
  13|Rostislav Loucký , 02.10.2019, 11:06
  Dobrý den. Chtěl bych tyto reproduktory (Hertz CK 165) vyměnit za tovární repro u Suzuki Ignis 2019 a tovární radio SLDA zůstane. Pokud budou pasovat, co všechno potrebuji k instalaci? Do zadnich dveří bych chtěl Hertz CX 165. Pokud nepasují, prosím o doporučení jiné alternativy. Kam nainstalovat vyhybku? Děkuji.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.10.2019 12:09
  Dobrý den Vážený zákazníku, je mi líto, ale tento model vozu jsme prozatím na dílně neměli a v nabídce jsem pro něj ani nedohledal přímo určené podložky. Nejsem si tak jistý ani vhodným rozměrem reproduktorů, ani maximální možnou montážní hloubkou, kterou můžeme využít. V tomto případě bych doporučil před objednáním ověřit minimálně tyto dva důležité rozměry přímo ve voze.
  12|Petr Petr , 30.09.2019, 17:45
  Děkuji za info komponenty dokoupim. Ve stropě mám 10cm repro, chtěl bych něco do 2000,- kč pokud by to bylo možné a měla tato kombinace dostatečný výkon. I když v recenzi jsem četl , že tyto repro hertz jsou nadočekávání , takže přinapojení na zesilovač by to mělo stačit.Díky.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.10.2019 09:45
  Dobrý den Vážený zákazníku, v tomto případě bych doporučil reproduktory HERTZ CX 100.
  11|Petr Petr , 27.09.2019, 12:12
  Dobrý den, chtěl bych zakoupit tyto repro do renault trafic 07 generation a chtěl bych se zeptat co budu vše potřebovat k instalaci, nebo by jste doporučil.Potom poprosím o doporučení zadních repro do stropu, které bych chtěl pouze vymenit kus za kus. Poslední otázka myslíte že tato kombinace těchto předních a zadních repro, bude dostačující na ozvučení celého auta, když repro napojím na již od vás zakoupený hertz h 604 ? děkuji za odpověd\'.
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 30.09.2019 16:58
  Dobrý den Vážený zákazníku,
  Pro instalaci budete potřebovat redukční podložky , kabelové redukce + doporučuji vytlumit dveře.
  Prosím o informaci, jak velké reproduktory jsou ve stropu vozu osazeny. Podle toho vybereme možnou kombinaci k Hertz CK 165.
  10|David Vyšín , 26.09.2019, 10:22
  Dobrý den, chci si pořídit 2DIN autorádio Pioneer AVH-G210BT na kterém s píše že má výken 4x50W, jak se to koreluje s faktem že tyto reproduktory mají 95/285W? Díky moc za radu.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.09.2019 10:30
  Dobrý den Vážený zákazníku, nejde pouze o výkon, ale především o citlivost a impedanci. Autorádio samozřejmě nevybudí repro na 100%, ale díky parametrům bude CK 165 hrát velice dobře. Máme vyzkoušeno již v desítkách instalací :)
  9|Pavel , 22.08.2019, 19:14
  Dobrý den, půjdou namontovat do škody fabia 1 combi do předních dveří.Děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.08.2019 08:14
  Dobrý den Vážený zákazníku, bez úprav pasovat bohužel nebudou. Reproduktory mají velkou montážní hloubku a osazení by vyžadovalo úpravu tapecírunku.
  8|Beri , 08.08.2019, 15:15
  Dobrý den, když tyhle reproduktory připojím na radio můžu tam dát výhybky?
  Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 08.08.2019 15:55
  Dobrý den Vážený zákazníku, Výhybky je nutné vždy naistalovat, jinak poškodíte reproduktory.
  7|Jeran , 26.07.2019, 14:21
  Děkuji za odpověď,takže rozdíl bude slyšitelný.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.07.2019 14:55
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, přesně tak.
  6|Jeran , 26.07.2019, 13:29
  Dobrý den.Přemýšlím o zakoupení těchto reproduktorů.Jen bych rád ,kdyby jste mohl porovnat s Eton Pow 160.2,které zahrají lépe.děkuji
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.07.2019 13:46
  Dobrý den Vážený zákazníku, odpověď bude stejná, jako v případě předešlého dotazu, kde jste porovnával Gladen a Eton :-) nelze zkrátka adekvátně porovnat repro, které je o 2000,- levnější.
  5|Michal , 08.06.2019, 10:15
  Budou pasovat do BMW E91? Je třeba nějaké příslušenství? Díky
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.06.2019 13:05
  Dobrý den Vážený zákazníku, nebudou, E91 má specifické reproduktory a je tak třeba volit přímo OEM repro BMW.
  4|Jiří Král , 01.06.2019, 17:00
  Dobrý den. Šli by dát do Hondy civic 2006-2011 2,2 i-ctdi hatchback? Děkuji za informaci.
  Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.06.2019 10:43
  Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit, pro montáž budou potřebné MDF podložky Honda.
  3|Ondřej , 24.05.2019, 16:34
  Dobrý den, jsou tyto reproduktory vhodné do Golfu 4(dopředu i dozadu)? Rádio mám Pioneer 1900UB.Díky.
  Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.05.2019 18:15
  Dobrý den, ano jsou, pasují tam přesně. K montáži jen doporučuji zakoupit správné podložky: https://www.ahifi.cz/redukce-pod-reproduktor-pro-volkswagen-golf-iv/
  2|Jiří Pletka , 29.04.2019, 12:28
  Dobrý den,Zakoupil jsem od Vás celou sestavu mac audio na Passat B6. Nyní bych rád upgradoval na tyto Hertz- pouze na předek - rádio RNS300 jsem se dočetl, že má výkon pouze 4X20Wattů, je to možné? Prosím tedy o radu, jestli mám vyměnit rádio, nebo přikoupit pouze zesilovač, děkuji mnohokrát.JP
  Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.04.2019 12:33
  Dobrý den, CK 165 mají velmi vysokou citlivost a my je běžně montujeme jen na samotné rádio, kde hrají na velmi slušnou hlasitost. Pokud rád poslucháte hudbu hodně nahlas, pak bych řešil externí zesilovač. Osobně bych rádio neměnil, jen dal nové repro CK 165. Budete hodně spokojený.
  1|Karel Novotný , 13.04.2019, 02:43
  Dobrý den,Chtěl bych se zeptat na zvukové srovnání oproti German Maestro Concept CS 6508 IV. Nemůžu se mezi těmito rozhodnout. Výkon by chybět neměl, poběží přes Mac Audio ZXS 4000 od Vás :)Děkuji.
  Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 15.04.2019 10:35
  Dobrý den, reproduktory mají díky materiálu výškového reproduktoru odlišný zvuk, nicméně celkově hodnotím nové reproduktory Hertz jako zvukově povednější, jsou i vhodnější pro připojení na zesilovač, takže za mě Hertz jednoznačná volba v tomto případě. Ještě bych zvážil vylepšenou verzi CPK 165, které nabídnou větší výkon i mírně lepší zvuk.

  Hodnocení

  Celkové hodnocení
  98 %
  91 zákazníků hodnotilo
  85×
  Jaroslav Slavík
  17. 4. 2024

  Spokojenost se zbožím .Nespokojenost s komunikací ( doobjednání dílů k instalaci ) !Telefonické objednání v ranních hodinách s prosbou doplnění objednávky .A , zásilka expedeována odpoledne , bohužel platba poštovného ještě jednou . Trochu to zamrzelo !

  Anonymní uživatel
  30. 3. 2024

  CK 165 + CX 165 + Comfortmat = 120%

  Tomáš Meisel
  20. 12. 2023

  Reproduktory hrají nádherně. Montoval jsem je místo Hertz DSK130.3 pomocí rozšiřovací podložky. Po vybalení reproduktory mají průměrné basy, ale když je necháte nějakou tu hoďku rozehrát, je to potom úplně něco jiného. Výšky krásně čisté i při vysokých hlasitostech a basy při vytlumených dveřích jsou velmi dobré. Kolikrát si říkáte jestli jste si nedali někde do auta i malý subwoofer :) Na výhybce je možnost si výšky ještě o 3dB zesílit, ale za mě je to plně dostačující i bez toho. Reproduktory mohu jen doporučit a ještě více pokud jsou zrovna ve slevě.

  Libor Greguš
  20. 12. 2023

  Ještě nevím. Budu montovat až na jaře. Ale doufám že budou gut.

  Ladislav G.
  26. 11. 2023

  Výměna za původní OEM v Peugeotu. Namontováno do nově vytlumených dveří, nově natažená kabeláž v průřezu 2,5mm od zesilovače a ihned po prvním spuštění byl poznat rozdíl. Po pár hodinách rozehrávání se to stále zlepšuje. Určitě doporučuji.

  Václav Maryska
  29. 5. 2023

  Reproduktory jsem objednal na základě dobré recenze a přijatelné ceny. Repro jsem dával místo originálů do škody scala(ty hrajou děsně) na originál rádio.Dveře jsem samozřejmě kvalitně vytlumil.(dost velká fuška) Po zapnutí rádia jsem byl celkem zklamaný jelikož repro nehrálo o moc lépe. Ale stačilo hodinu nechat repro rozehrát a byl to jiné a o dost lepší.....:-) Teď po několika hodinách hraní je to úplně jiná káva. Já jsem tedy moc spokojený a mohu reproduktory značky Hertz vřele doporučit

  Alcapone
  18. 11. 2022

  Reproduktory jsem objednal na základě hodnocení. Dveře jsem řádně vytlumil a to byl docela mazec ten kdo se v tom aspoň trochu nevyzná tak ať to svěří tady klukům s ahifi. Jedny dveře jsem dělal od sedmi večer do dvou rána :) šlo to pomalu abych nic nezlomil druhé šli pak o dost rychleji. Po dokončení a první zkoušce byla nepatrná zmněna po pár hodinách mi přišlo že repro se čím dál víc rozehrává a začíná to být mazec umí zahrát neskutečně. A nakonec jsem ještě místo originál radia škoda swing objednal Pioneer SPH-DA360DAB. Dodělám zadní dveře a myslím že subworwer nebude ani třeba. Za mně prostě super.

  Tomáš Varchola
  21. 7. 2022

  Výborné reproduktory, skvělý i na samotné autorádio.Slyšel jsem je jak na originálním škoda Bolero tak naSPH-DA250DAB a musím říct že to zvuku jenom prospěloTěším se co to udělá na zesilovači.

  Ověřený uživatel
  17. 6. 2022

  Po vytlumení dveří níže uvedenýmAntivibrační materiál Comfortmat Dark D2následným usazením těchto neskutečný zvuk.

  Tomáš Paroubek
  25. 2. 2022

  Výborné proti origo Ford 2008 plast repro Titanium

  Tomáš Paroubek
  18. 2. 2022

  Velmi spokojen za ty peníze.

  Martin
  1. 8. 2021

  Za tu cenu luxusní

  Jaroslav
  30. 6. 2021

  Čekal jsem lepší zvuk za tu cenu. Příliš hlasitě hrajou výšky. Basy nic moc, přestože mám vytlumene dveře. Lépe hrajou Excursion SX6C.

  Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 07.07.2021 10:10
  Dobrý den Vážený zákazníku, tento typ reproduktorů má výhybku, která je nastavitelná co se týče výškových i středobasových reproduktorů čímž si můžem zvuk dodatečně upravit což je opravdu velkou výhodou. V případě, že použijeme vytlumení dveří pak 99% dojde k nesrovnatlnému zlepšení zvuku vůči originálu . Co se týče parametrů jsou na tom Hertz CK 165 oproti Excursion SX6C mnohem lépe. Pokud se bavíme o výsledném zvuku v porovnání těchto 2 sad reproduktorů je tedy spíše na spolechu jednotlivce zda se mu zvuk líbí více či méně, nemyslím si však, že by se u někoho objevil názor po poslechu těchto reproduktorů, že mají špatný zvuk nebo, že by je někdo hodnotil takto negativním hodnocením a proto musím s Vaším hodnocením nesouhlasit. 
  Petr Minář
  29. 4. 2021

  Skvělé repro a zvuk je perfektní.

  Pavel
  19. 4. 2021

  Reproduktory instalované společně s odhlučněním a tlumením do Octavie 3 na originální radio. Ihned po instalaci jsem byl nemile překvapen. Při přímém porovnání totiž originální zadní \"chrastítka\" hrály lépe. I z výškových reproduktorů se řinul \"podivný\" zvuk.Bylo potřeba jim nechat čas na ROZEHRÁNÍ. Po měsíci používání HRAJÍ LUXUSNĚ, výšky křišťálově čisté, žádné zkreslení.Vyzkoušel jsem už dost reproduktorů a tyto musím hodnotit jako jedny z NEJLEPŠÍCH.ROZHODNĚ JE DOPORUČUJI. ? ?

  Ověřený uživatel
  16. 4. 2021

  V cenové kategorii do 4000kc super reproduktory, při připojení na zesilovač a podpoření subwooferem, super zvuk. Výškové reproduktory hodně překvapili, plnohodnotná výhybka.

  Zdeněk Marian
  19. 12. 2020

  Zakoupil jsem set těchto repro ( předek + zadek na VW CC r.v.2013) a dávám hodnocení i zde .....Zakoupil jsem si rádio Kenwood DMX-5020BTS viz odkaz: https://www.ahifi.cz/kenwood-dmx-5020bts.html ( doporučili mi verzi s DAB+ ale já rádio ze 100% nezapínám, jedu jen svoje \\\" Tracky \\\" z flashky :D )Na doporučení Ahifi týmu....Za mě, skvělý \\\"kup\\\".......opravdu je znát rozdíl, mezi originálním rádiem ve VW CC ( r.v. 2013 s RNS 315 ) a po napojení Kenwood jsem hned ze startu ocenil basovou složku. Prostě za ty peníze nemůžu říct nic, než parádní repráky ! A tak jak zde píšou, že originální rádia nemají tak kvalitní zvuk nebo zesilovač, tak je to podle mě pravda ...... Bál jsem se, že po přechodu na \\\" Aftermarket \\\" rádio i s rámečkem + redukcí na ovládání volantu atd. dám 12 000,- kč a rozdíl nepoznám....ALE, pletl jsem se. Rozdíl tam fakt je. Jsem spokojen, jen mi teď vrtá hlavou, jestli mám jít i do subwooferu......momentálně mi basová složka reproduktorů vyhovuje i u písniček s přenosovou rychlostí 256kbps ( stažené z youtube ) ....ale jsem nezmar a po novém roce jim volám a domluvím si termín :D . Škoda jen, že nemají pobočku někde blíže Ostravy .... ale to není mínus.....já si klidně dojedu :) Díky za doporučení a hlavně za vaši ochotu chlapci !!!

  Aleš Málek
  11. 12. 2020

  Hrají líp než ty z výroby, to určitě, ale i přes vytlumení trochu zklamala basová složka. Takže pokud chcete hutné basy, asi bude nutné podpořit externím SUB. Ale mám napojeno bez zesilovače, možná to hraje roli.

  Jaromír Kuchař
  29. 11. 2020

  vynikající čistý zvuk plné basy jako nahrada za origo repro super

  Jirka
  17. 11. 2020

  Hrají super mám v Passatu 5.5 zesilovač Sony 5 kanál sub Blaupunkt ještě dokoupim do zadních dveří jednu sadu prostě maximální spokojenost děkuji za doporučení z týmu Ahifi .

  Petr
  23. 10. 2020

  Reproduktory mi byly doporučeny na prodejně. Nějaký čas zpátky jsem si nechal instalovat do mé Audi A3 nové 2din rádio od Pioneeru, už to dost pozvedlo zvuk, ale po výměně za tyto reproduktory je to naprostá paráda. Bohužel je nemám kromě původních origo s čím porovnat, ale po výměně se mi ani nechce z auta, je to radost poslouchat.

  Libor Jopek
  18. 9. 2020

  skvělé teproduktory. Výměna za OEM repro v Hondě Civic 10G Sport plus. Obsáhlou a pozitivní recenzi jsem zde už psal před cca 3 týdny.

  Libor
  11. 9. 2020

  Výměna za OEM reproduktory ve všech dveřích v Hondě Civic MY 2019 + vytlumení /verze light/.Ačkoli Honda presentuje svůj sound systém v Civiku ve verzi Sport plus, jako prémiový, jsou to, jako obvykle, pouhé marketingové řeči. OEM extérní zesilovač sice disponuje výkonem téméř 500W, ale v autě to není vůbec znát.Proto jsem zkusil tyhle reproduktory, které dle recenze \"sesadily z trůnu\" ve střední třídě oblíbené Gladeny (mimochodem s nimi jsem byl v předchozím autě hodně spokojený).Je pravda, že těmto Hertzům trvá poněkud déle, než se rozehrají. Ale pak... No, jsou fakt velmi slušné. V kombinací s OEM jednotkou i zmiňovaným zesilovačem, bych nyní mohl napsat, že se k prémiovému audiu, zvuk v autě konečně přiblížil. Spokojenost.

  Jiří Peťovský
  10. 9. 2020

  Hrají perfektně, pozor na zástavbový prostor-mají velký magnet.

  Roman Platoš
  25. 8. 2020

  Hrajou famozne, nemohu dat ani radio na maximum. Je treba doladit nastaveni v radiu co se tyce basu atp., aby to bylo vyladeno.

  Emanuel Doubek
  1. 8. 2020

  Hrají nesrovnatelně lépe, jako originální repro v Mercedes CLK

  Richard
  24. 4. 2020

  Fakt úplne iný zvuk. Rozdiel oproti OEM reproduktorom neporovnateľný. Napojené na origo rádio z navi Hyundai. Mať lepšie rádio alebo zosilňovač je zvuk ešte ďalej.

  Roman
  22. 4. 2020

  Spokojenost a citelný krok vpřed v projevu zvuku u VW G5.Repro po 10 hodinách už začínají chytat lehce ten správný dech a projev je čím dál tím lepší, ale to nejlepší teprve přijde.žádné lupání či chrčení zvuk je hezky čistý a příjemně mě překvapila bassova složka ta je taky velice slušná.Za cenu okolo 4k super volba a oživení vjemu hudby v autě.

  Jiří Malina
  21. 4. 2020

  Tak k tomu nemám co dodat. Jedním slovem je to pecka. Instalováno do Berlinga , vytlumené dveře a tohle repro dalo zvuku v autě jiný zážitek.

  Michal Dašek
  11. 4. 2020

  Hrajou skvele a vyborne doporuceni od ahifi, jsou to odbornici.

  Petr Szotek
  6. 4. 2020

  Neskutečný rozdíl oproti originálním reproduktorum díky týmu ahifi za skvělou radu :) nelze nic vytknout :)

  Petr Szotek
  5. 4. 2020

  Těmto reproduktorům nelze nic vytknout zapojeno na origo rádiu škoda Bolero a ve vytlumenych dveřích naprostá lahoda oproti originálnim repro už se těším až zapojim zesilovač ????

  David Németh
  2. 2. 2020

  Hrajou fakt luxusně! Super zvuk

  Tomáš
  7. 12. 2019

  Málo kdy se stane,že napíšu recenzi.Většinou jen když jsem s produktem opravdu spokojenej a to se právě stalo.Namontoval jsem do VW sharan 2007 i s vytlumením všech čtyř dveří a musím říct že zvuk je fakt parádní a příjemný a to ještě nejsou pořádně rozhejbaný.Musel jsem ale koupit nové rádio jelikož prostě nestíhalo při vyšších hlasitotech (hyundai crmd 7222 su)Pořídil jsem Pioneer mvh-280fd a velká změna v kvalitě zvuku.Malý tip.Dnes jsem koukal na video kde týpek srovnával kvalitu streamování hudby od Youtube,Spotify,Apple a Tidal s originální nahrávkou tzn.Bez jakékoliv komprese.Tak nejhorší bylo právě youtube kdy ve s srovnání s originálem byl zvuk slyšitelně zkreslený.Nejlepé na tom byl Tidal.Takže klíč k parádnímu zvuku je mít Kvalitní repro,radio(zesilovač),ale i kvalitní nahrávku.Díky A hifi za rychlé doručení a zapalovač !:)

  Petr Hrad
  4. 11. 2019

  Velká spokojenost, podstatný rozdíl od repro original VW, nikde nic nevrže, ani ve špičkách, vřele doporučuji

  Ověřený uživatel
  24. 10. 2019

  Vytlumit, nechat rozehrat a pak je to parada :-) Rozhodne stoji za to si priplatit

  Pavel
  8. 10. 2019

  Výměna za gladen.Krásný a čistý zvuk i bez zesilovače.Se subwooferem je to naprostá nádhera.

  Tomáš Hrubý
  4. 10. 2019

  Spokojenost, vynikající zvuk za dobré peníze. Doporučuji

  Josef Frei
  20. 9. 2019

  Výborné. Za ty peníze.

  Karel Novotný
  12. 9. 2019

  Ve vytlumených dveřích je ten zvuk prostě lahoda. A u Hertz již klasicky citlivost na úrovni, zesilovač stažen o polovinu oproti Harman Kardon \"továrních\" repro.

  Honza
  9. 9. 2019

  Dal jsem na recenzi těchto reproduktorů a udělal jsem dobře oproti Gladen M 165 V2 je zvuk opravdu někde jinde a rozdíl jen 2 stovky. Doporučuji vytlumit dveře a nebudete potřebovat ani subwoofer ????

  28. 7. 2019

  Zapojeno na originální autorádio InteliLink Navi 900 v Astře K a naprostá spokojenost. Basy jsou o 2 levely výše v porovnání s tím co lezlo z originálních reproduktorů. Určitě pomohlo i odhlučnění, které jsem si dělal sám. PARÁDA.

  Lukáš Leksa
  3. 6. 2019

  Naprostá spokojenost. Mám je zapojené na originál autorádio a neskutečná změna. Výšky jsou fakt parádní i basy ale s lepším rádiem by hrály ještě mnohem lépe, takže výměna je nutná.

  Ověřený uživatel
  18. 5. 2019

  Nádherný a čistý zvuk.Zapojeno na zesilovač, dosažena skoro až o polovinu větší hlasitosti o proti oe reproduktorům na radio, při které reproduktory nezkreslují a hrají čistě.

  Ohodnoťte produkt:
  Zeptejte se nás
  Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.