Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Reproduktory HERTZ EV 165.5

středobasové reproduktory
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Středobasové
Alternativní produkt
Gladen HG-165M-3 za 2 190 Kč
Reproduktory HERTZ EV 165.5
Prodej skončil
Lepší produkt je na dosah
Gladen HG-165M-3 za 2 190 Kč
Katalogové číslo:EV 165.5
ZnačkaHertz
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
středobasové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 70 Watt
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 210 Watt
Citlivost (SPL 2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
93,5 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ohm
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
60 - 5000 Hz
Průměr středobasu nebo koaxiálního reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Frekvenční výhybka součástíFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
NE
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. pár
Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)

Komentáře k produktu

41|Martin, 28.11.2017, 08:45
Dobrý den, chtěl bych tyto reproduktory použít do prednich dveří Fabia 2 jen nevím jakou pouzit siry mdf podlozky aby se to v klidu vešlo a jaké adaptery použít na zapojení? Díky
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 30.11.2017 13:32
Dobrý den Vážený zákazníku, vše potřebné najdete v sekci PORADNA, v přehledném článku.
40|Patrik Valašik, 05.11.2017, 18:02
obry denchcel by som sa spytat ci repro HERTZ EV 165.5 bude dobry vyber do Ford Galaxy WGR do prednych dvery samozrejme dvere sa budu vyplnat. za informaciu vopred dakujem
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 08.11.2017 15:44
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych doporučil volit komponentní systém, tedy včetně výškových reproduktorů. Vhodnou volbou je například GLADEN ALPHA 165.
39|Karel, 15.08.2017, 12:01
Dobrý den, můžete mi poradit jaké podložky (asi mdf) použí pod tyto repro? Jdou do Fabie 1 a nevím jakou mají repra montážní hloubku a zda li jsou potřeba i konektory. Hezký den a děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 16.08.2017 14:28
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci budou potřebné MDF podložky Škoda a adaptéry k repro konektoru Škoda.
38|Pavel Kašpar, 01.07.2017, 22:32
Dobrý denChci se zeptat zda by pasovali do Octavia 1 sedan r.v. 2000Chci pro tvdší muziku,hlavně na basi
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 03.07.2017 13:44
Dobrý den Vážený zákazníku, pasovat rozměrově budou, ale doporučuji použít komponentní systém. Pro kvalitní basovou složkou je důležité především dobré vytlumení dveří.
37|Oskar, 20.02.2017, 13:57
Dobrý den, měl bych dotaz na tyto reproduktory jestli budou vhodnou volbou dát do zadních \"dveří\" k Reproduktorům Mac Audio APM FIRE 2.13 které mám ve předu s výškama? Jedná se o Audi a3 třídveř. A rádio mám Pioneer MVH-180UB. Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 21.02.2017 16:38
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych volil spíše koaxiální reproduktory, například MATCH MS 6X.
36|Filip, 12.10.2016, 18:42
Dobrý den, dají se tyto reproduktory instalovat do Seat Ibiza r.v. 2001 v kombinaci s předními originálními reproduktory? Pokud ano, bude zvuk čistý? Mám tam rádio Kenwood od Vás asi 1 rok staré. Tyto reproduktory bych chtěl do zadu na víko. Popřípadě, co je k tomu třeba dokoupit, aby zvuk byl co nejlepší? Děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 13.10.2016 14:55
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se pouze o středobasové repro. Pro instalaci do zadních pozic doporučuji použít koaxiální reproduktory, například MATCH MS 6X.
35|Martin Magdolen, 22.08.2016, 23:37
Dobry vecer, chtel bych se zeptat, jestli je mozne pouzit tyto reproduktory ve vozidle Audi a6 c5? Jestli je citlivost puvodnich reproduktoru vyssi, nebo maji mensi impendanci bude vubec poznat rozdil? Vozidlo ma aj vlastny subwoofer i zesilovac. Nebo co by ste mi odporucili?Dekuji za odpoved.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 24.08.2016 13:37
Dobrý den Vážený zákazníku, dle dostupných informací jsou reproduktory v rozměru 165mm. Lze tedy použít. Doporučil bych však osadit komponentní systém, tedy včetně výškových reproduktorů a frekvenčních vyhýbek. Citlivost a impedanci originálních reproduktorů bohužel neznám.
34|Thomas Andre, 01.06.2016, 00:23
dobrý den, chci se zeptat, tak nějak už mi postupně odcházejí repra v passatu b5, koukám se proto po tomto modelu, koupim to asi i s výškami, ale nevím, jestli musím měnit i výhybku, nebo mohu nechat v autě originál. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.06.2016 17:30
Dobrý den Vážený zákazníku, originální vyhýbka je ve voze řešena pouze formou kondenzátoru na výškovém repru. Je tedy nutné použít frekvenční vyhýbku sólo. Doporučuji zakoupit komponentní set reproduktorů, například MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16.
33|RemarTomáš, 10.04.2016, 20:14
Dobrý den, chtěl bych radu, jaké výškové reproduktorý a jakou frekvenční výhybku by jste mi k temto reproduktorum doporučili, děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 11.04.2016 14:44
Dobrý den Vážený zákazníku, dobrou volbou mohou být například reproduktory SINUS LIVE NEO 25S.
32|Milan, 10.04.2016, 11:18
Dobrý den, doporučili by jste do focusu 2009 do předních dveří tyto repro a nebo spíš MAC AUDIO APM FIRE 2.16 na orig. rádio. Jde my o lepší bassovou složku. Mockrát děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 11.04.2016 14:36
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji reproduktory MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16.
31|Bobes, 11.08.2015, 19:43
Dobry den doporučil by jste mi montaz těchto reproduktoru do Mercedesu E230 rocnik 1997 na zadní plato? popř. jaké jiné.... nevím jaké byli ty původní jestli jen basove ci stredobasove ci stredove.... děkuji Bobes
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 12.08.2015 09:59
Dobrý den Vážený zákazníku, moje doporučení by směřovalo spíše na reproduktory GLADEN HG-165M-3.
30|Pavel, 27.05.2015, 09:53
Diky za odpověď přiznávám že jsem se taky nakláněl spiše k variantě kterou jste zvolil vy jen jsem to potřeboval potvrdit a musim pochválit váš obchod a profesionalní přístup ;)
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 27.05.2015 13:22
Dobrý den Vážený zákazníku, rádo se stalo a mockrát děkujem za pochvalu :)
29|Pavel, 26.05.2015, 22:08
Dobrý den potřeboval bych radu a mám golfa 4 kde je origo ozvučení a středobasy po smrti a ze starého golfa mi zbyl zesik magnat rock4000 repra asi rok staré HERTZ DCX 165.3 a starší radio alpine alle hraje stale dobře a mam dvě možnosti staré hertz pouzit na předek a k tomu subo do kufru nebo koupit tyto středobasy či nejaké komponenty ty dat dopředu napajet je zesikem a zadek ty staré hertze z radia a mam na to asi 2000-2500 /posloucham rock, triphop, obcas i dnb/co by jste navrhoval nebo jestli vite i nejake jiné možnosti nejak nevim jak to rozlousknout předem moc děkuji za odpověď
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 27.05.2015 08:50
Dobrý den Vážený zákazníku, vzhledem k rozpočtu, bych zvolil variantu výměny předních komponentních reproduktorů. Například MAC AUDIO APM FIRE 2.16, které jsou nyní v akci, hrají na svou cenu opravdu velice slušně. Doporučuji dveře vytlumit a přední repro napájet zesilovačem.
28|Roman, 27.12.2014, 22:29
Dobrý den,chystam se na výměnu reproduktorů u Renault Tradic za použití originálního radia. Kde nahore jsou výškách a ve dveřích 165 stredobasy. Otázka zní zda zachovat vrch výškách a dolu tyto hertzy nebo nahoru i dolu koaxialni hertzyDěkuji za radu
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 30.12.2014 00:43
Dobrý den Vážený zákazníku, já bych šel cestou výměny středobasů.
27|michal, 15.11.2014, 14:33
Dobrý den chtel bych se zeptat jaká je hloubka techto reproduktoru?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.11.2014 19:30
Dobrý den Vážený zákazníku, montážní hloubka je 64 mm viz.: http://hertzaudiovideo.com/wp-content/uploads/2014/03/hertz_Energy5_EV_165.5_tech.pdf
26|Lukáš, 07.05.2014, 18:58
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda tyto repraky HERTZ EV 165.5 budou pasovat do VW GOLF IV do zadních dveří děkuju.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.05.2014 20:57
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud pořídíte MDF podložky nebo plastové podložky tak ANO.
25|lUKÁŠ, 07.05.2014, 12:41
dobrý den,mam octavii prvni generace s originalnimi reproduktory vepredu,jak vsichni ví,octavie 1 ma hodne slabe reproduktory v prednich dveri,maji slaby bass a chtel bych vyzkouset tyto tam dat,bude zmena viditelna ??? chci stredobasove repro tam dat a nevim ktere,jde mi jen o bass,vysky jsou nahore samostatne,to víte,dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.05.2014 14:24
Dobrý den Vážený zákazníku, bas u Octavie 1 udělá natlumení dveří. My máme skvělé zkušenosti se středobasy od Gladen, mohu vřele doporučit, podle mě srovnatelné s Hertz.
24|Roman, 24.04.2014, 20:43
dobry den uz sem vam psal kokretne techto repraku ale jeste me zajima dival sem se na montaz a chci se zeptat jestly jeste ktem to reprakum budu potrebovat tet nevim jak se tomu rika naki nastavce krouzky , dival sem se namontaz na golfa tady naty repraky aby tam drzely tak tam neco jeste musi byt??
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.04.2014 22:05
Dobrý den Vážený zákazníku, Golfů máme dnes 7 generací, jakou máte Vy?
23|Venca, 15.04.2014, 15:23
Dobrý den.Chtěl bych tyto reproduktory vyměnit za zadní stávající repro dualcone 165 mm ve Fordu Focus 2008.Jelikož jsem tam přidával výškový reproduktor z Mondea MK4,kde jsem na něj měl přípravu (kabely byli ve dveřích připraveny a reproduktor na sobě má asi kondík nebo něco jiného,tak počítám,že výhybka není potřebná a středobas je připojen rovnou na kabel od rádia.Rádio jsem vyměnil za Ford Sony 6000 CD mp3.Doporučíte my tyto repro nebo jiné v cenové relaci do 2000 Kč.Předem díky za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.04.2014 17:22
Dobrý den V8žený zákazníku, tyto Hertzy středobasy hrají velmi dobře čili pokud se Vám zamlouvají, nevidím důvod měnit výběr.
22|BALI, 17.03.2014, 12:53
Dobry den chcel by som sa opytat ci tieto reproduktory namontujem v pohode do Citroen Xsara(2004) hatchback
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.03.2014 13:50
Dobrý den Vážený zákazníku, ano s montážní hloubkou ani průměrem by neměl být problém.
21|Tomáš Husár, 13.03.2014, 17:59
Zdravím, chtěl bych se zeptat zda budou tyto reproduktory pasovat do předních dveří do vozu Ford mondeo Mk3 rv.2003 ? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.03.2014 19:54
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud použijete MDF redukce tak ano.
20|Mára, 28.02.2014, 13:15
děkuji a ktere z uvedených reproduktoru,by se nejlepe hodily co se týče výkonu?? z tech 16,5cm??
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.02.2014 15:34
My máme hodně dobré zkušenosti se středobasy Gladen.
19|Mára, 28.02.2014, 01:57
Dobry den,mam Seat Altea, a nevyhovujou mi zadní reproduktory ve dveřích,hraje to málo i když nastavim na autoradiu jen zadní repro , a tak jsem se chtěl zeptat zda by jste mi mohli doporučit nějaké reproduktory 16,5cm ktere budou hrat o dost lepe (vice bassu) a to i bez zesilovače. Mám autoradio ktere má 4x 50W Mosfet a zda mi muzete doporučit jakou podložku a popř jestli mate adapter na kabely,předem dekuji za odpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.02.2014 03:54
Dobrý den Vážený zákazníku, basy Vám udělá důkladné vytlumení dveří, nové středobasy pomůžou jen zčásti. Adaptér do Seat Altea nemáme v nabídce. Jedině rozdělat dveře a nafotit a poslat nám fotku a já se pokusím adaptér zvolit dle toho co tam nyní máte. Děkuji.
18|Petr, 16.02.2014, 18:02
Dobry den,mam toyotu yaris 2006 druhe generace,a chtel bych tam zlepsit hudbu z prednich dveri, aby to bylo lepší jako original,co byste mi doporucil v nejake cenove relaci? Predem diky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.02.2014 19:40
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji zakoupit kvalitní 2-pásmové reprodkuktory, např. špičkové německé Audio System MX 165 PLUS. Potřebné MDF redukce pro Toyota Yaris.
17|Martin D., 02.12.2013, 22:18
Dobrý den.. Chci měnit komplet repro v Seat Cordoba 6K r.v. 96. V palubce mám výškové reproduktory, bohužel neznám rozměr, dále ve dveřích středobasy nejspíše 165mm a dozadu do plata chci vyřezat díry pro koaxiální reproduktory a do kufru chci dát woofer se zesilovačem pouze na woofer... Chci se zeptat, zdali tyto repro budou pasovat do dveří... Popřípadě nějakou náhradu a potřeboval bych doporučit výšky do palubky podle rozměru a koaxiální do plata.. Woofer se zesikem máml ten už nepotřebuji. Byl bych rád, kdyby jste mi poradil a doporučil nějaké vaše zboží s cenovkou do 5000kč za komplet (výšky, středobasy a koaxiály)Předem děkuji. MD
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.12.2013 22:53
Dobrý den Vážený zákazníku, Seat Cordoba 1996 má ve předních dveřích 165 mm středobas, který tam umístit půjde, ale spíše než samotné středobasy bych řešil celý nový 2-pásmový komponnentní systém. Ohledně zadních koaxů bych zvolil už ovály 6 x 9" pokud budete plato uptravovat, zde bych doporučil např. americké Infinity REF-9603IX. Co se týče subwooferu, rozhodně bych doporučil některý z akčních setů, např. skvělý Infinity SET 3. Do 5000,- se ale nevejdeme s Vašemi požadavky :o(
16|roman, 07.10.2013, 20:01
dobri den chci se zeptat jestly tyto repraki byme pasovali do dverich k vw golf 4 a jestly budou hrad dobre z radiem kenwood 50w x4 dekuji a bude nakej rozdil proti origos reprakum z golfa jestly to bude myt nake ty basi?? dik
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.10.2013 20:55
Dobrý den Vážený zákazníku, tyto středobasy pasují a hrají lépe než sériové repro ve Vašem Golfu. Basy budou o dost přesnější, ale ne tak výkonné pokud budete hrát přes rádio samotné.
15|Adam, 19.07.2013, 10:47
Dobrý den, děkuji za odpověď. S hloubkou problém nemám, do teď jsem měl namontované Kicx gfq 6.2 (vím, žádná sláva) takže mám ve dveřích podložky. Před týdnem mi odešel středobas ve dveřích tak řeším náhradu. Myslíte, že můžu nechat výhybky a výškové repro z těch Kicx? Mám teď totiž ještě možnost mít za 1500,- úplně nové nepoužité HERTZ DSK 165.3, tak řeším jestli pouze vyměnit středobasy, nebo rovnou celou sadu...?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.07.2013 12:27
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych doporučil variantu vše od Kicx dát pryč a nahradit Hertz DSK 165.3, zvukově to bude lepší počin než vyměnit jen samotné středobasy a použít na to výhybku Kicx.
14|Adam, 18.07.2013, 20:52
Dobrý den, mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi těmito reproduktory a reproduktory HERTZ EV F165.5? Vzhledem k tomu, že jsou za stejnou cenu, které by jste mi spíše doporučil? Případně něco jiného v +/- stejné cenové relaci? Předem moc děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.07.2013 21:14
Dobrý den Vážený zákazníku, s příponou F se jedná o verzi FLAT čili mělké s montážní hloubkou 43 mm, pokud nemáte problém s hloubkou tak bych řešil ty klasické.
13|Jakub, 14.07.2013, 23:13
Dobry den, chtel bych se zeptat zda tyto reproduktory vymenim za tovarni na astre f r.v. 97. aniz bych musel kupovat nove podlozky. Dekuji za odpoved.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.07.2013 00:00
Dobrý den Vážený zákazníku, obávám se, že bez MDF podložek pro vůz Opel Astra F je tam nijak nenainstalujete.
12|František, 22.01.2013, 17:01
Dobrý den.Rád bych trochu upravil stávající audio ve svém voze Peugeot 607, kde mám tovární zástavbu JBL (10 repro- vše přes origo zesilovač) ale stále mi to nepřijde ono...Pomůže mi k tomu změna pouze reprokutorů na místo stávajících "papírových" JBL?Nepotřebuji žádný extrém, ani SWFR v kufru- chci pouze docílit ještě o něco lepšího zvuku...Popř. co by jste mi doporučili v mém případě?Dotaz není na toto konkrétní repro...Předem děkuji za Vaši odpověďS pozdravem František
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.01.2013 18:18
Dobrý den Vážený zákazníku, abych Vám mohl doporučit zlepšení audiosystému, musel bych popravdě slyšet jak Vaše sestava JBL hraje. Pokud jsem neměl možnost slyšet tak bych byl lhář pokud bych Vám něco doporučil, doporučuji se zastavit k nám na kamenný obchod a pořešit to osobně pokud chcete mít 100% jistotu správného výběru.
11|MM, 15.01.2013, 16:14
Dobrý den, rád bych věděl, jak byste ohodnotil tyhle repráky? Nebo raději hertz DSK 165.3 děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.01.2013 18:10
Dobrý den Vážený zákazníku, středobasy řady EV nehrají špatně, ale nelze je srovnávat s komponenty, kde je součástí i výškáč.
10|Lukáš, 29.12.2012, 18:12
Dobrý den. Jak zapojit na VW Passat 3C5 r.v.2007 do prednich pravych dveru? U puvodnich je tam patice se 4 piny a kondenzator.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.12.2012 20:02
Dobrý den Vážený zákazníku, prosím o číslo prodejky nebo číslo objednávky u nás zakoupených Hertz středobasů, pak Vám poradíme jak postupovat, děkuji Vám.
9|Anonym, 26.11.2012, 22:41
jo a kdyz bych teda chtel vymenit cely set, jaky by jste doporucil?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.11.2012 23:47
Dobrý den Vážený zákazníku, okolo 2000,- bych doporučil německé Helix B62C.
8|Anonym, 25.11.2012, 20:53
Dobrý den, hodily by se do octavie I, a když ne tak jaké by jste doporučily? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.11.2012 22:58
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud hledáte pouze středobasy tak se jedná o velmi dobrou volbu, osobně doporučuji vyměnit celý set i s výškáči, výměnou středobasů je to obvykle poloviční práce.
7|Standa, 17.11.2012, 17:58
Jdou tyto repro použít jako přední do Ford mondeo III r. výroby od 2007. Případně jaké by jste doporučil
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.11.2012 19:29
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud se jedná o Ford Mondeo poslední generace tak ano, ale obvykle se mění celý set a doporučuji výměnu jak středobasu tak výškáče a zvolit klasické 2-pásmové komponentní reproduktory, např. velmi populární Powerbass S-6C.
6|martin, 27.10.2012, 15:05
do zadu ty to Reproduktory HERTZ DCX 130.3
Odpověď: - AHIFI.CZ, 27.10.2012 16:14
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud máte sedan tak tyto 13 cm koaxi jsou slušná koupě.
5|martin, 26.10.2012, 19:42
dobry den chtel bych ty to reproduktory do prednich dveri octavia 1 + radio http://www.ahifi.cz/autoradio-pioneer-deh-4400bt.html a do zadu do plata jak je ulozeni po boku tyhle http://www.ahifi.cz/autoradio-pioneer-deh-4400bt.html ale nevim jake vyskove original jsou prumer 36.prosim o radu i cenovou nabitku vsech techto veci + montazni krousky.dekuji
Odpověď: - AHIFI.CZ, 26.10.2012 21:41
Dobrý den Vážený zákazníku, v Octavii se dají použít většina výškáčů, stačí troška zručnosti. MDF kroužky na Octavii 1. generace, jinak rádio je velmi slušné.
4|Pavel Ripa, 07.10.2012, 18:45
Dobry den. Doporucil by jste tento reproduktor do prednich dveri VW Caravelle T4? Jsou schopni ozvucit i tento vetsi prostor? Popripade vejsou se do dveri? Dekuji Ripa
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.10.2012 20:31
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud hledáte dobré středobasi tak tohle je dobrá koupě, do dveří by se vejít měly. Co se ozvučení týče, záleží to na zdroji.
3|Tomáš, 26.09.2012, 23:50
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda vadí, když magnet reproduktoru v předních dveřích (fabia I) se navzájem magnetuje s kovovou částí ve dveřích, vzdálenost mezi magnetem a kovovou částí je nějakých 5 mm. Četl jsem, že do fabií se v pohodě vejde 66 mm montážní hloubka, ale zas nerad bych tyto repro poškodil. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.09.2012 00:17
Dobrý den Vážený zákazníku, 5 mm je OK, to by nic dělat nemělo, ale 66mm je chybná informace, do "jedničkové" Fabie se vejdou reproduktory s montážní hloubkou pouze do 60 mm.
2|martin čapek, 03.06.2012, 21:36
dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mě budou tyto reproduktory pasovat do předních dveří u octávie výměnou za originální bez jakých koliv úprav průměr je 165mm to vím ale kvůli hloubce děkuji za odpověd
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.06.2012 23:37
Dobrý den Vážený zákazníku, pasovat budou, ale je třeba použít redukční kroužek pokud je originální reproduktor zasilovaný v kroužku.
1|Radim, 07.05.2012, 15:07
Dobrý den, budou hrát dobře tyto reproduktory v octavii v kombinaci s autorádiem alpine 4x50w? děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.05.2012 17:10
Dobrý den Vážený zákazníku, ano jako výměna za stávající repro tovární ano, ale počítejte s nižší citlivostí oproti originálním.

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
11 zákazníků hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.