Můj účet

Reproduktory Mac Audio Performance X 2.16

100 W RMS, 90 dB (SPL 2,83V/1m), 4 Ω, montážní hloubka středobasu 62 mm
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Reproduktory
Reproduktory Mac Audio Performance X 2.16
Prodej skončil
Značka MAC AUDIO® byla jednou z prvních na českém trhu, která dosáhla velké oblíbenosti u svých zákazníků. Tato německá značka vznikla před více jak 35 lety a celou dobu se úspěšně zabývá výrobou autohifi komponentů. Mimořádnou pozornost věnují kvalitě, která je za dostupnou cenu s použitím aktuálních technologií a moderních materiálů. Většina reproduktorů je testována pomocí speciální technické analýzy Klippel®, která zaručuje vysokou kvalitu produktů MAC AUDIO®.

Pokud chcete silné basyprokreslené středy a čisté výšky, MAC AUDIO® naplní vaše očekávání. Se značkou MAC AUDIO® máme velmi dobré zkušenosti od počátku našeho působení (rok 2005) a víme tak, jak jednotlivé reproduktory, subwoofery nebo zesilovače hrají. Většinu produktů si také můžete přijít poslechnout na naši kamennou prodejnu s demo-panelem v Brně. Jsme jediným a výhradním distributorem značky MAC AUDIO® pro ČR. Stabilně pro vás držíme veškerý sortimentu skladem.
Katalogové číslo:PERFORMANCE X 2.16
ZnačkaMac Audio
Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
komponentní 2 pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 100 Watt
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 400 Watt
Citlivost (SPL 2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
90 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
32 - 26000 Hz
Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 62 mm
Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. polykarbonát
Materiál membrány středového reproduktoruMateriál membrány, který byl použit při výrobě středových reproduktorů. polykarbonát
Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
ANO
Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. NE
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. pár
Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. ANO

Komentáře k produktu

70|Hoffik , 03.05.2017, 21:12
Dobrý den. doporučíte mi vhodnou alternativu k těmto repro ? chtěl jsem je koupit ale už se neprodávají :( děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 04.05.2017 12:48
Dobrý den Vážený zákazníku, vhodnou náhradou jsou reproduktory GLADEN ALPHA 165.
69|Ladislav Bartoš , 12.03.2017, 23:27
Dobrý den. Dále bych se chtěl zeptat jaký zesilovač by jste mi k těmto reproduktorům doporučily. Díky za odpověď. :) (Rádio: Kenwood KMM - 303BT a auto: Golf IV 1.9 TDI 81kW r.v. 2001)
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 13.03.2017 17:40
Dobrý den, doporučil bych zesilovač Mac Audio ZXS 2000, který je nyní ve výprodeji
68|Ladislav Bartoš , 10.03.2017, 20:52
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli se tyto reproduktory vejdou do Golf IV 1.9 TDI 81kW r.v. 2001?. A také jestli budou komponentní s rádiem Kenwood KMM-303BT?. Děkuji za odpověď. :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 12.03.2017 19:25
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory použít můžete a s autorádiem Kenwood si v pohodě sednou. K úspěšné montáži doporučuji zakoupit i redukční plastové kroužky pro VW Golf IV.
67|konyvka , 26.02.2017, 19:14
Dobry den pokud mi reknete ze tyto repro budou hrát lepe nez mtx thunder 8000 rad bych si je zamluvil a objednal schanim za ne náhradu proto ze mi začal po roce a pul pokulhavat vyskac a schanim nějakou rozumnou náhradu co umí solidně bass pohani je moskoni 240.2 dekuji za odpoved
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.03.2017 15:14
Dobrý den Vážený zákazníku, pod označením MTX THUNDER 8000 jsem našel pouze subwoofer, který pochopitelně nelze srovnávat s komponentním 165mm repro. MTX produkty příliš neznám, neprodáváme tuto značku, ale v cenové relaci 1600,- neznám reproduktory, které by zahrály lépe.
66|lacko , 22.02.2017, 10:08
tohle jsem potreboval presně slyšet .dekuji za odpoved.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 23.02.2017 15:26
Dobrý den Vážený zákazníku, rád jsem poradil.
65|lacko , 21.02.2017, 11:20
dobry den chci se zeptat jestli tito repra se hodi ke subwooferu gladen m-line.popripadne mi doporucte nejake ti repra do te cenove relace 1800kč.dekuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 21.02.2017 17:13
Dobrý den Vážený zákazníku, zvolené reproduktory jsou dobrou volbou a v této cenové relaci rozhodně doporučuji.
64|Štefan , 16.02.2017, 21:41
Dobry den, vejdou se tyto repro na hloubku do prednich dveri Seat Leon 1m rok 2004 ? Dekuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 17.02.2017 16:41
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, repro lze osadit.
63|Adam , 15.02.2017, 19:02
Dobry den, koupil jsem AUTOTEK A6.2C dozadu do alfy romeo gt a hraji celkem slusne, ale dopredu se mi libi tyto, je to dobra volba? Mam strach, ze rozdil v hloubce o 0,5cm oproti autotekum by mohl byt problem. Vejdou se tam na hloubku?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 17.02.2017 16:16
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou rozhodně dobrou vlbou a doporučuji. V této cenové relaci jen těžko hledat lepší. Montážní hloubku však doporučuji ověřit, neumím říci s jistotou.
62|Miroslav Zedek , 10.02.2017, 15:56
Dobry den zakoupil jsem si tyto reproduktory do prednich dveri skoda octavia 2 . K tomu autoradio Pioneer MVH-280FD. Chtel bych se zeptat jestli je to dobra volba a o doporučeni reproduktoru do zadnich dveři v hodnote 1600.- Dekuji za odpoved
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 10.02.2017 17:15
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych osadil stejné reproduktory i do zadních dveří, je to, v této cenové relaci, nejlepší volba.
61|Ladislav , 08.02.2017, 11:16
DObrý den, zde v komentářích jsem se dočetl, že tyto repra jsou vhodné do Octavie 1.generace. Mám Octavii rok výroby 2000 a chci vyměnit originální repra, je potřeba k těmto řešit podložku, případně adaptér na uchycení? Případně, zda jsou nějaké vhodnější v této cenové relaci. Mockrát děkuji za odpvěď
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 08.02.2017 17:25
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou vhodné a v této cenové relaci jsou jednoznačně nejlepší volbou. Podložky jsou potřebné. Vše lze najít v sekci PORADNA.
60|Tomáš , 05.12.2016, 03:48
Ještě se chci zeptat, zda pro Mondeo MK4 Titanium budou stačit vyměnit pouze místo předních pokud používám rádio Kenwood KDC 170Y. Případně jak moc velkou změnu očekávat / neočekávat? Děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.12.2016 17:01
Dobrý den Vážený zákazníku, i výměna pouze předních repro bude znát, doporučuji dveře také vytlumit, pak to bude mít požadovaný výsledek.
59|Tomáš , 02.12.2016, 21:20
Dobrý den, jak si s těmito reproduktory poradí rádio Kenwood KDC-170Y? Mají sice hodně udávaných wattů ale celkem nízkou citlivost. Rádio má pouze 50 Wattů max. Jak to bude spolu fungovat? Děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.12.2016 15:32
Dobrý den Vážený zákazníku, poradí si s nimi bez problémů, máme odzkoušeno. Navíc citlivost 90 dB není vůbec málo.
58|Filip , 09.11.2016, 19:24
Dobrý den, chci se ujistit, zda tyto reproduktory půjdou namontovat do Fordu Focus r.v. 2008. Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 10.11.2016 13:39
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory je možné osadit a jsou velmi dobrou volbou, v dané cenové relaci.
57|Benda , 05.11.2016, 20:00
Dobrý den, nebude problém s namontováním do Škoda Felicie? chci si tyto repraky koupit ale doufám že to tam bez problemu pujde. popř. nějakou nahradu děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 08.11.2016 09:26
Dobrý den Vážený zákazníku, standardně jsou ve voze osazeny pouze 130mm reproduktory. Pro osazení 165mm reproduktorů bude třeba úprava dveřní výplně a instalace reproduktorů přímo do dveří, na plechovou část - původní uchycení je v plastu (tapecírunk). Pokud nechcete nic upravovat, volte stejnou řadu reproduktorů, ale v rozměru 130mm.
56|Luděk , 31.10.2016, 17:19
Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda li by tyto reproduktory stály za zvážení s cenou po slevě cca 1700kč oproti https://www.ahifi.cz/reproduktory-gladen-alpha-165.html s cenovýmDěkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 31.10.2016 17:55
Dobrý den Vážený zákazníku, oboje repro je velmi dobrou volbou, v aktuální cenové relaci. Osobně bych volil GLADEN.
55|David , 30.10.2016, 14:41
Dobrý den, jsou tyto reproduktory vhodné do Octavie 1 r.v.2004 nebo jsou v cenové relaci lepší reproduktory a jestli ano tak jaké ? Diky za info
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 31.10.2016 17:36
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou vhodné a v této cenové relaci budeme jen s těží hledat lepší volbu.
54|Jarda , 28.10.2016, 09:52
Dobrý den. Nedávno jsem koupil od vás tyto repro. Kvalita super, přesně jak píšete v komentáři níže. Myslíte že má cenu zapínat tyto reproduktory na zesilovač? Děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 31.10.2016 17:22
Dobrý den Vážený zákazníku, zesilovač zvuku vždy pomůže. I v případě těchto reproduktorů, jsme již několikrát instalovali na zesilovač a vždy to bylo velice povedené, takže proč ne :-)
53|Marek , 04.10.2016, 18:19
Dobry den, potreboval bych do sluzebaku Opel Corsa D 2008 namontovat nejake lepsi komponentni repro nez je original. Vybral jsem si Mac Audio Performance X 2.161. Vlezou se mi do prednich dveri ?2. Bude potreba nejake adapter (ramecek,kabelovy) ?3. Nemuzu provadet zasah do interieru,takze bych asi vyuzil seriove vyskace. popr. bude mozne tyhle vyskace vymenit za seriove ?Predem diky za odpoved.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 05.10.2016 16:26
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci reproduktorů použijte MDF podložky Opel a kabelový adaptér OPEL. Reproduktory je možné osadit a i výškové repro vejde na původní pozice, doporučuji taktéž vyměnit, nekombinovat.
52|Michal , 01.10.2016, 18:09
Dobry den, vejdou se hloubkou do citroen jumper 2014? Popr. doporucil by jste i neco jineho do 2000kc? Výšky jsou zvlášť ve sloupku. Diky za odpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.10.2016 18:37
Dobrý den Vážený zákazníku, nevíme o tom, že by u tohoto modelu vozidla byl problém s montážní hloubkou čili by se tam vejít měly. Inspirace např. ZDE: http://www.ahifi.cz/clanky/detail/obytny-vuz-fiat-ducato-vymena-prednich-reproduktoru-montaz-zadnich-reproduktoru-montaz-2din-autoradia.htm
51|Jiří , 26.09.2016, 09:47
Dobrý den, rád bych se zeptal jakou koupit k těmto reproduktorům redukci do Audi a4 b5 r.v. 1996 pro umístění dozadu za sedačky, děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 26.09.2016 17:05
Dobrý den Vážený zákazníku, dle popisu by se mělo jednat o plastový adaptér AUDI.
50|Lubo , 22.09.2016, 10:08
Dobrý deň, mám na Vás otázku ohľadom týchto repro. Hodnotenie majú celkom dobre, ale myslíte si, že sa oplatí doplatiť a kúpiť GLADEN ALPHA 165 alebo EXCURSION SX 6C. Ktoré z týchto troch majú najlepšie basy a celkové zvukové a kvalitové prevedenie. Dakujem
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 22.09.2016 15:59
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych doporučil reproduktory GLADEN ALPHA 165.
49|Filip , 15.09.2016, 09:04
Dobrý den, zakoupil jsem si u Vás tyto reproduktory a chtĕl bych se zeptat na zapojení výhybky. V autĕ mám momentálnĕ repro od výroby v př. dveří středobas a výškový reproduktor, které mají svůj přívod. Dĕkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 15.09.2016 09:38
Dobrý den Vážený zákazníku, zapojení viz návod. Vyhýbka se zapojí na původní přívod do středobasového reproduktoru a od tud již přiloženou kabeláží na středobas a na výškový reproduktor.
48|petr , 09.09.2016, 12:32
Dobry denDají se tyhle repra namontovat bez úprav do Seatu Leon 1P r.v. 2008?Pojedou jen na 2din rádio.Nebo si připlatit a zvolit nějaké jiné?Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 09.09.2016 17:20
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou velmi dobrou volbou, doporučuji. Pro montáž použijte MDF podložky Seat.
47|Fanda , 24.08.2016, 23:10
Dobry den chtěl jsem se zeptat jaký reproduktory do cenové relace cca 2000,- Kč by jste doporučili do fábie 1. Děkuji za odpověď
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 25.08.2016 14:00
Dobrý den Vážený zákazníku, do Fabie první generace bych doporučil repro EXCURSION SX 6C. Díky omezené montážní hloubce bohužel není možné osadit jakýkoli reproduktor.
46|Libor , 17.08.2016, 22:28
Dobrý den, koupil jsem u vás tyto reproduktory + tlumící materiál a nainstaloval do předních dveří. S výsledkem jsem velmi spokojen, zvuk je výborný. Můžete mi prosím doporučit přiměřené koaxiální repro (také 16,5 cm) pro výměnu i do zadních dveří ? Ještě jsem se chtěl zeptat zda nemůže být problém s čidlem airbagu po takových \"úpravách\" ? Výrobce před zásahem do dveří varuje.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 18.08.2016 15:56
Dobrý den Vážený zákazníku, výměnou reproduktorů nedochází k žádnému zásahu, který by měl mít vliv na funkci čidel airbagů. Vhodné koaxiální reproduktory jsou například MATCH MS 6X.
45|David , 15.08.2016, 13:31
Dobrý den.Budou tyhle reproduktory dobře hrát i bez zesilovače? (autoradio s MOS-FET 50W x 4)
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 17.08.2016 17:31
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory budou hrát velmi obstojně i při zapojení na samotné autorádio.
44|Vojtecho , 11.08.2016, 23:21
Dobry vecer...Vlastnim audi b5 a rad bych se dozvedel zda misto originalu koupit tyto reproduktory - mac audio performance x 2.16 dozadu do plata a zda si polepsim nebo pokud by se nasla jina varianta ? Dekuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 12.08.2016 13:26
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych doporučil reproduktory MATCH MS 6X, které budou jistě lepší volbou, než-li originální repro.
43|Jakub Mokrý , 11.08.2016, 11:06
Dobrý den,koupil jsem si od vás tyto reproduktory, protože jsem tu na ně četl samou chválu a za ty peníze mi to přišlo celkem v pohodě. Repro jsem nainstaloval do Škoda Superb 1 s rádiem Pioneer DEH 1700UBG. Dveře jsem se snažil zatlumit ( plech, ve kterém je uchycen přes MDF podložku a tapec ) s Gladen Aero Neopren. Plech jsem zatlumil cca z 80% a na tapec jsem nalepil pár pruhů do míst, kte do nevadilo prostorově. Zadní dveře jsem zatlumil ještě míň, kvůli špatnému přístupu. ty jsou cca z 50%. Teď ale řeším 2 problémy. První je ten, že z levého reproduktoru syším víc basy, než z toho pravého ( na levé ucho docela nepříjemné ). Není třeba možné, že je jinak zapojené + a - ? A druhá věc je ta, že s rádiem z reproduktorů stejně nedokážu vytáhnout zvuk, jaký bych si představoval. Je možnost vložení mezi rádio a reproduktory nějaký \"mezičlen - equalizer\" který by mi pomohl nastavit nastavit zvuk podle mých představ? Nebo by pomohl jen nějaký zsilovač? Na radiu musím mít nastavený LOUD-High, takže zesilovač v rádiu už asi dostává solidně na prdel...No, docela jsem se rozepsal :-)Díky moc za radu
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 12.08.2016 12:25
Dobrý den Vážený zákazníku, v první řadě bych začal u tlumení, které je zvoleno naprosto nevhodně. Materiál GLADEN AERO NEOPRENE se pro tyto místa vůbec nepoužívá a nemá prakticky žádné vlastnosti, které by zvuku pomohli. Pro vytlumení je třeba použít butylový materiál. Další věc je nastavení autorádia, opět chyba. Funkcí LOUD sice nějákým způsobem zvýrazníte basy, ale výsledný zvuk je pak značně deformován a dříve dochází ke zkreslení, kor pokud je nastaveno na HIGH. Dříve než budete řešit zesilovač a podobně, doporučuji správně vytlumit dveře a zkontrolovat správné zapojení. Inspiraci lze nalézt v sekci PORADNA.
42|Libor J. , 23.06.2016, 10:55
Zdravím a děkuji za radu,...objednal jsem dle Vašeho doporučení :-)S pozdravem Libor J.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 23.06.2016 12:02
Dobrý den Vážený zákazníku, rád jsem poradil :-) Věřím, že budete spokojen.
41|Libor J. , 19.06.2016, 21:49
Dobrý den, \"pomůžu si\" koupí těchto reproduktorů oproti originálním repro v Octavia I Combi, r.v. 2004 nebo by jste mi dopručili něco jiného max. do 2500,- ? Rádio PIONEER DEH-X3600UI u mě v O1 hraje podstatně hůře (chabé basy) než u manželky v GOLF IV na origo repro. Moc děkuji za radu.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 20.06.2016 16:27
Dobrý den Vážený zákazníku, v ceně do 2500 bych doporučil reproduktory GLADEN ALPHA 165. Dveře rozhodně doporučuji vytlumit, bez tlumení se basová složka vpodstatě neozve ani u reproduktorů za dvojnásobnou cenu. Článek o vytlumení a osazení reproduktorů, pro Váš vůz, najdete v sekci PORADNA.
40|Dominik , 08.06.2016, 16:33
Dobrý den, chěl bych vyměnit reproduktory do Alfy Romeo 147 ale nebyl jsme schopen najít jak hluboký reproduktor se mi tam vejde. Je to nějaký velký problém? Předem děkuji za odpověď
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 09.06.2016 13:43
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel montážní hloubku, u tohoto vozu, také neznám. Doporučuji oměřit přímo ve vozidle, ale osobně si nemyslím, že by to měl být problém.
39|Pavel Novak , 04.06.2016, 20:21
Dobrý denden, jaky by jste mi doporučil 4 kanál. zesilovač na tyto reproduktory, děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.06.2016 15:19
Dobrý den Vážený zákazníku, vhodnou volbou zesilovače je například MAC AUDIO ZXS 4000.
38|Ondřej , 02.06.2016, 09:38
Dobrý den, mám Peugeota 406 Break rv 2002 a chtěl bych obměnit stávající původní audio. Již mám od vás Kendwooda 5057SD a sub Infinity REF 1260W. S tímto jsem nadmíru spokojen. Zajímalo by mne zdali si oprotit původním reprům výrazněji polepším těmito Mac Audio x2.16. Nehrajou špatně, ale už by to chtělo obměnit za něco lepšího protože ty původní tam jsou myslím dokonce 150mm nebo míň.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 02.06.2016 11:09
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou velmi dobrou volbou a v této cenové relaci je rozhodně doporučuji. Pro ideální výsledek bych doporučil vytlumení dveří, které zlepší akustiku a velmi pomůže finálnímu zvukovému projevu. Příklad vytlumení ZDE.
37|Pavel , 01.06.2016, 01:19
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat zda se tyto repro vejdou do Seat Cordoba 2005, jde mi o montážní hloubku, děkuji..
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 02.06.2016 09:41
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit.
36|karel , 29.05.2016, 21:49
nebo neco jineho do 3500?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 31.05.2016 10:35
Dobrý den Vážený zákazníku, ZXS je opravdu dobrou volbou - doporučuji.
35|karel , 29.05.2016, 21:43
dobry den, je k temto repro Zesilovač Mac Audio ZXS 2000 jasna volba?dekuji za odpoved.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 31.05.2016 10:35
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, velmi dobrá volba.
34|Libor , 17.05.2016, 11:23
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je nějaký výrazný rozdíl ve kvalitě hudby/poslechu mezi těmito repro a Mac Audio APM FIRE 2.16. ??? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.05.2016 14:49
Dobrý den Vážený zákazníku, výrazný rozdíl tam není, Performance X mají ale lepší zpracování, vyšší výkon i mnohem lepší materiály, použité při konstrukci.
33|Petr , 17.02.2016, 18:16
Děkuji Vám za rychlou odpověď,jaké reproduktory byste mi doporučil, pokud bych chtěl investovat zhruba 4500Kč + - nějaká stovka (dohromady do předních dveří + plata)V pátek mám v plánu návštěvu Vaší prodejny v Brně, tak chci projít možné kandidáty. :-)Děkuji, s pozdravem,Petr F
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 18.02.2016 08:58
Dobrý den Vážený zákazníku, pak bych doporučil reproduktory U-DIMENSION EL COMP 6 a JBL GT7-96.
32|Petr , 15.02.2016, 00:04
Dobrý den,nejdříve musím pochválit kvalitu Vašeho webu a Vaší práce.Ale pojďme k dotazům...Přemýšlím o koupi reproduktorů do auta a zajímalo by mě, zda se tyto reproduktory vejdou hloubkou do VW Polo 6N2 (3 dveř.) Popřípadě, které reproduktory byste v cenové relaci do 2500Kč doporučil?Ještě mě napadla další otázka. ... V Polu mám reproduktory pouze ve dveřích (nevím jestli se 3dveř. dělal i s více reproduktory). Doporučil byste mi koupit 2 kvalitní reproduktory do dveří, nebo o něco méně kvalitnější (levnější) 4 reproduktory (dveře + do krytu kufru)?Děkuji, s pozdravem,Petr F.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 15.02.2016 10:25
Dobrý den Vážený zákazníku, velmi děkujeme za pochvalu. S montážní hloubkou nebývá problém, doporučoval bych osadit reproduktory MAC AUDIO APM FIRE 2.16 do dveří a do zadního plata nainstalovat reproduktory JBL GT7-96.
31|Michal , 10.12.2015, 10:25
Dobry den, planujeme montaz reporduktorov do Citroen Jumpy (dlha verzia, kde je aj vzadu repro). Rozhodli sme sa pre tieto a PERFORMANCE X 16.2 (do zadu). Viete mi poradit, co este budeme potrebovat (MDF podlozky, tlmenie) ? Dakujem pekne
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 10.12.2015 12:29
Dobrý den Vážený zákazníku, pro vůz Citroen Jumpy se nabízejí MDF podložky, do předních dveří. Jiné podložky se bohužel nenabízí, do zadu tedy bude třeba zvolit univerzální. Tlumení doporučuji použít STP ANTIRUST , počet plátů dle velikosti tlumené plochy a za reproduktory umístit GLADEN AERO WAVE, zde postačí pouze jeden kus a rozdělit na 4.
30|Dano , 27.11.2015, 23:29
Dobry den,uvazujem o vymene prednych a zadnych reproduktorov v Suzuki SX4 2012 (nie S-cross) za tieto MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16. Ake vysoke (hrube) MDF kruzky potrebujem, pripadne ktore presne z Vasej ponuky mozem aplikovat pri montazi?Dakujem
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 29.11.2015 09:17
Dobrý den Vážený zákazníku, MDF podložky se pro tento vůz nenabízí. Lze však použít plastové adaptéry Suzuki.
29|Anonym , 23.11.2015, 14:35
Dobry den.Chtel bych se zeptat,jestli jsou tyto reproduktory lepsi co se tyce zvuku,nez originaly v opel astra h r.v.2006.Nebo mi doporučíte nejake jiné do 2500kc.dekuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 23.11.2015 15:09
Dobrý den Vážený zákazníku, v této cenové relaci jsou reproduktory velmi dobrou volbou a zvukově budou lepší, než-li originální repro, doporučuji.
28|Anonym , 18.11.2015, 20:17
dobrý den vejdou se do škoda octavia 1 ?? hloubou
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 19.11.2015 09:07
Dobrý den Vážený zákazníku, ano.
27|standa , 05.10.2015, 19:46
Tyto repra mám od pátku ve vytlumených dveřích na mdf podložkách a musím říct že je to o 100% posun uplně jinám ....jsem velice spokojen jak dobře hrajou děkuji a doporučuji i ostatním.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 06.10.2015 09:19
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste spokojen.
26|František Novák , 30.09.2015, 22:10
Dobrý den,postupně mi odchází repro v octavii 2 rv.2006,dočetl jsem se o něco výše ze toto repro vyhovuje,ale co všechno potrebuji k co nejlepšímu zvuku ( zesik,podložky....?)....mam od vás už subwoofer Infinity 300mm a zesik carpower hpb-1502 v laminatovem boxu (foto jsem posilal).Prosim kdyžtak pripadne návrhy za rozumnou cenu.A jestli je nutné použít zesik na toto repro(dveřní).dekuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 01.10.2015 12:11
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou vhodné i pro zapojení na samotné autorádio. Díky vysoké citlivosti zahrají velmi slušně i bez zesilovače. Pro správné osazení a vytlumení doporučuji nahlédnout do sekce PORADNA, kde je přehledně vše popsáno.
25|Lukáš , 28.09.2015, 20:25
Dobrý den,zvažuji výměnu originálních reproduktorů v předních dveřích Hondy Civic 7g 2004. Originální rádio ponechám. Dle Vašich recenzí jsem našel tyto, a chci se tedy zeptat, zda bude zlepšení zvukového projevu adekvátní k vynaložené investici, a jestli to tedy má smysl?Dále bych se chtěl zeptat co budu k montáži kromě MDF podložek http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-honda-civic.html potřebovat?předem děkuji za odpověď
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 29.09.2015 08:45
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory MAC AUDIO, z řady PERFORMANCE, jsou velmi dobrou volbou. V jejich cenové relaci rozhodně doporučuji.
24|Josef , 26.09.2015, 00:03
Dobrý den chci se zeptat, budou tyto reproduktory pasovat do dveří u škody octavie I r.v 2002 bez jakýchkoliv úprav, musí se použít mdf podložky? Předem díky za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.09.2015 13:25
Dobrý den Vážený zákazníku, je třeba jen lehce ohnout rohový plech dveří, dělá se to běžně a nemá to vliv na konstrukci auta ani na korozi. Hodně informací se dozvíte v naší poradně: Co je potřeba k montáži reproduktorů ve Škoda Octavia 1?
23|Lukáš , 25.09.2015, 15:45
Dobrý den, nemohu se rozhodnou mezi reproduktory MAC AUDIO PERFORMENC X 2.16, SINUS LIFE 16il nebo HELIX BLUE B62C.. Mohu poprosit o radu.. Repro příjde do zadních dveři a ve předních dveřich jsou nainstalovány Rainbow CSX 265 tak abych to nějak sladilMoc děkuji za odpověď..
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 25.09.2015 17:15
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych doporučil do zadních dveří osadit reproduktory MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16.
22|Pavel Tóth , 24.09.2015, 14:21
Zdravím, potřebuji repro do předních dveří Toyota Yaris 1,5TS, hodí se tyto ?? A odchází mi i repro v palubce ty malé, jaké doporučíte ?? Celková cena jak dveřní tak palubka cca do 2500,- Díky za odpověď
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 24.09.2015 15:31
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se o komponentní sytém, tedy středobasový reproduktor a výškový reproduktor (palubní deska). V cenové relaci okolo 2500,- doporučuji velice dobré repro GLADEN ALPHA 165.
21|Vašek H , 23.09.2015, 22:13
Dobrý denZvažuji koupi těchto repro do předních i zadních dveří . Rad bych je zapojil přes zesilovač a oživil to i subwoofrem . Jaká by byla nejlepší kombinace . děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.09.2015 09:39
Dobrý den Vážený zákazníku, můj Tip na zesilovač je Mac Audio MPE 4.0 XL. Můj Tip na výhodný set subwooferu se zesilovačem za rozumnou cenu: http://www.ahifi.cz/jbl-gt5-set-2-jbl-gt5-1204br-mac-audio-mpe-2-0-xl.html
20|gejza , 23.09.2015, 10:05
Dobrý den, chci tyto repráky dát do Clia II r.v. 04. Zřejmě k tomu bude potřeba redukční podložka... chci se zeptat jestli k jejich instalaci budu potřebovat ještě něco jiného? A co montážní hloubka, je ok? Díky za odpověď.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 23.09.2015 14:46
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci 165mm reproduktorů je nutné použít MDF podložky Renault. Pro připojení použijte adaptéry pro připojení reproduktorů Renault. Montážní hloubka by měla vyhovovat.
19|Tomas , 20.09.2015, 14:08
Dobry den rozhodujem sa medzi tymyto mac audio, HERTZ DSK 165.3, Reproduktory JBL CS760C, JBL GT7-6C. Co by ste doporucili? mam rrad presne basy a ciste vysky. Dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 21.09.2015 09:53
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych šel do Hertz DSK 165.3, ale jsou také nejdražší.
18|Karčy , 15.09.2015, 14:22
Ptám.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.09.2015 14:27
Jsou zapotřebí: http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-renault-clio.html
17|Karčy , 14.09.2015, 15:30
Podlozky není treba na Renault Clio 2002
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.09.2015 11:46
To se ptáte nebo oznamujete?
16|Karčy , 13.09.2015, 17:00
Dobrý den, chci poradit ci tyto repro, popřípadě mac-audio-apm-fire-2-16, radio pioneer 180 ui (které zatím není v nabídce, nebo http://www.ahifi.cz/bezmechanikove-autoradio-kenwood-kmm-121y.html,http://www.ahifi.cz/bezmechanikove-autoradio-pioneer-mvh-170ui.html).A co budu potřebovat na montáž + dá se použít původní ovladani pod volantem? Renault clio 2002,děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.09.2015 10:59
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych šel do Kenwood KMM-121Y, nabízí nejlepší poměr cena/výkon. Pro montáž je třeba pouze ant. redukce: http://www.ahifi.cz/antenni-adapter-iso-din.html. Budou mě fungovat tlačítka na volantu?
15|mac , 10.09.2015, 00:29
Dobrý den, hrajou lépe tyto reproduktory nebo MAC AUDIO APM FIRE 2.16? Popřípadě raději zvolit HERTZ DSK 165.3? Napájení bude čistě z autorádia. Děkuji.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 10.09.2015 09:44
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych reproduktory MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16.
14|Vlada , 05.09.2015, 12:15
Dobrý den potřeboval bych vyměnit originální reproduktory ve Focusu III combi z roku 2012.Byly by ty to reproduktory vhodný na originální radio?Případně co bych dále potřeboval k montáži.Děkuji Berka
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 08.09.2015 14:07
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory jsou vhodné k zapojení na samotné autorádio, doporučuji. K jejich montáži budou potřebné MDF podložky Ford a adaptéry k reproduktorům Ford.
13|Damian , 04.08.2015, 11:47
Můžete mi poradit jak mám výbybku zapojit? Na reproduktory jsem zapojil adaptér (zakoupeny také od Vás) ten jsem propojil s druhou částí adapréru (oroginální - přesně zapadla) a výškové repro jsem zapojil jednoduše ustříhnutím a výměnou. PS: Může se repro poškodit i při malé hlasitosti?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 04.08.2015 11:50
Dobrý den Vážený zákazníku, schéma zapojení je přiloženo v balení. Výškové reproduktory se mohou bez vyhýbky poškodit i při nižší hlasitosti.
12|Damian , 03.08.2015, 22:29
Zdravim,mám od vás tyto reproduktory a nedávno jsem je namontoval do Škody Rapid do předních dveří vyměnil jsem jen kus za kus bez použití výhybky a jsem zklamaný ...myslíte že je to tím že jsem nepoužil výhybky? Repro hraje huř jak original co jsem tam měl.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 04.08.2015 09:55
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory musí být namontovány včetně frekvenčních vyhýbek. Nejen že nebudou hrát, jak mají, ale může dojít i k jejich poškození, zničení.
11|Michal , 09.06.2015, 15:05
Dobrý den,mám po renovaci AR 156 sedan pro občasné vyjížďky. Pořád mám ještě dole tapecírunk a rozhodl jsem se vyměnit sériové repro (papíráky 165 zalisované do rámečků, hloubka asi 5 cm basák) + výškáče (ty časem z držáků vypadly do dutiny dveří). Potřebuji repro, které by tam dobře sedlo ( i výškáče, a rád bych využil stávající kabely + konektory). Díval jsem se tady na montáž do 156 a byly tam právě tyhle repra. Jde mi pouze o náhradu sériovek. Rádio od vás - starý Clarion (2007 +- 7000 Kč) 4 Ohm. Co navrhujete?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 09.06.2015 15:12
Dobrý den Vážený zákazníku, řada PERFORMANCE od MAC AUDIO je v této cenové relaci velmi dobrou volbou, doporučuji.
10|Pepa , 16.05.2015, 21:43
Dobrý den, koupil jsem tyto + ty stejné ve velikosti 13. a radio mám toto : Bezmechanikové autorádio PIONEER MVH-170UBG . Nyní mám zájem o sub.+ zesilovač, mohl byste mi poradit nějaký set který by byl kvalitní a zároven za dobrou cenu cca do 2až3tis. děkuji + kabeláž
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 18.05.2015 13:54
Dobrý den Vážený zákazníku, v této cenové relaci bych doporučil set MAC AUDIO MAC ONE. Kabelovou sadu lze zvolit SINUSTEC BCS-600.
9|Simi , 29.04.2015, 13:41
Dobrý den, bavím se pouze o výškáčích. Budou hrát lépe jak moje stávající? http://www.ahifi.cz/reproduktory-vibe-blackair-1.htmlKoupil jsem auto s temito a protrhlýma stredama.. chtel bych vyměnit.. popřípade koupit pouze stredobasy. Děkuji predem za radu
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 29.04.2015 15:22
Dobrý den Vážený zákazníku, omlouvám se, ale bohužel formulaci dotazu zcela nerozumím. Reproduktory MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16 hrají ve své cenové kategorii opravdu slušně, tudíž je to dobrá volba.
8|Karel , 26.04.2015, 11:17
Dobrý den, nemám v octavii 2 reproduktory v zadních dveřích, je vhodné řešení tyto repro dát do předních dveří a originální přesunout do zadních? Popřípadě co lze doporučit?
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 27.04.2015 13:09
Dobrý den Vážaený zákazníku, ano, je to řešení. Repro MAC AUDIO z řady PERFORMANCE je v této cenové kategorii dobrou volbou.
7|Tomáš , 23.04.2015, 11:05
Dobrý den chtěl bych doporučit nějaký reproduktory ....myslíte že tyhle budou pasovat do golf 4? díky za info
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.04.2015 11:17
Dobrý den Vážený zákazníku, budou pasovat na 100%, při použití plastových redukcí pod repro: http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-audi-seat-skoda-vw.html
6|Milan Rezničák , 02.04.2015, 12:38
Hezký den, chtěl bych se zeptat zda-li se vejdou tyto repreáky do předních dvěří Citroena Xsari, a které naopak koaxiální do zadních dvěří. Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 02.04.2015 14:03
Dobrý den Vážený zákazníku, do předních dveří vozu Citroen Xsara pasují reproduktory 165mm, tudíž lze použít MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16. Zadní dveře jsou osazeny 130mm repro, ideálně tedy osadit stejnou řadou - MAC AUDIO PERFORMANCE X 13.2 .
5|Jiří Sajler , 24.03.2015, 15:07
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké repro je lepší volba, zda MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16 nebo SINUS LIVE SL-165W + NEO-13S. Případně co by jste doporučil s cenou do 2000. Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 24.03.2015 16:26
Dobrý den Vážený zákazníku, oba modely reproduktorů hrají v dané cenové relaci velmi slušně. Já osobně bych volil spíše repro Sinus Live, které je o něco lépe zpracované.
4|Petr , 06.02.2015, 10:00
Dobrý den, tyhle repra jsem koupil před půl rokem mezi tím se mi pěkně zahořely a teď hrajou opravdu výborně, vůbec jsem to nečekal že to takhle může v autě hrát 2x 165mm repro. výšky středy a hlavně středobasy jsou vyspělé, žádný přechod v dělícícm kmitočtu vyhybky, aspoň v autě neslyšitelné.opravdu dobrá volba, samozřejmostí je vytlumení(dle vašeho vzoru) dveří který je posunou o level výše.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.02.2015 10:24
Dobrý den Vážený zákazníku, jsem rád, že se Vám zvuk líbí a jste spokojený.
3|vacha tomas , 30.01.2015, 12:56
Dobry den a jeste se chci optat vejdou se do prednich dverich ford mondeo rv. 2003 pac maji vetsi montazni hloubku
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 30.01.2015 16:21
Dobrý den Vážený zákazníku, neumím na tuto otázku odpovědět, nevím jaká je montážní hloubka u tohoto auta, omlouvám se.
2|vacha tomas , 29.01.2015, 22:17
Dobry den navysit urcite chci ale taky jak na tom sou s kvalitou zvuku a budou stihat tomu zesilovaci mpx 4500
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 30.01.2015 10:51
Kvalita zvuku je slušná, lepší jak u řady Performance a zesilovač je pořád vyhovující.
1|vacha tomas , 28.01.2015, 21:14
Dobry den mam tyto reproduktory zapojene na zesilovaci mac audio mpx 4500 a chtel bych misto nich silnejsi protoze tyto tomu zesilovaci nestaci jaky je vas tip do 4000kc za par ja koukal na mac audio star x 2.16
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.01.2015 16:59
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud chcete navýšit výkon na reproduktorech tak STAR X jsou určitě super volbou, výkonově si polepšíte.

Hodnocení

Celkové hodnocení
95 %
33 zákazníků hodnotilo
26×
Dalibor Hippík
28. 2. 2017

Skvělá volba vůči originálním reproduktorům škoda 100% zlepšení vřele doporučuji

11. 2. 2017

Pro Tomáš Pácl problém není u repara ale u autorádia právě zesilovač autorádia zkresluje ono pouštět do 100w rms 25w rms a to nad 18w rms už je zkreslení k tem 25w. Já osobně mám zesilovač 4x150w rms a repro 100w rms a frekvenční pásmo 80hz až 20000Hz a žádné zkreslení není. Většinou zkreslení nepochází od reproduktorů ale od koncového zesilovače.

Eliška Macíková
5. 2. 2017

Super zvuk a cena parádní, doporučuji

Robert Bohm
19. 12. 2016

dobrý výkon

Ověřený uživatel
3. 10. 2016

Za tu cenu super, asi budu kupovat další do zadních dvěří.Jen kabely od výhybky jsem si musel prodloužit.

miroslav petruš
6. 9. 2016

Kvalitně spracovane repro. Vyhybky by mohli mít silnější kabel nebo spíš připojovací svorky. Vymenil jsem je za magnat edition 216 a rozdíl je znatelny.

Jiří Albrecht
29. 8. 2016

Hrají perfektně a to i na poloviční výkon které dává rádio 50W. Vřele rád doporučuji.

Marek Polák
19. 8. 2016

Na radu po telefonu jsem koupil jako repro do Škoda Octavia 1, byl jsem ujištěn, že výškové repro do sloupků pasuje. Nepasovalo, musel jsem celé vnitřky vybrousit a repro do držáků vlepit.

Ověřený uživatel
15. 8. 2016

Splňují očekávání dle popisu. Spokojenost.

Tomáš Pácl
29. 7. 2016

Repra hrají solidně, basují, výšky jsou taky dobré, jen mě mrzí, že na určitou hlasitost celkem dost nestíhají a zkreslují a to jsou zapojeny jen na radio přemýšlel jsem nad zesíkem a teď teda nevím zda ho má cenu vůbec koupit.

Michal Vondruška
29. 7. 2016

Za ty penize skvely zvuk

Pavel
10. 6. 2016

Za tu cenu maximalne spokojen,hraji bomba a ted uz jen k nim sehnat vhodny zesilovac abych vyuzil maximum vykonu :-)

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.