Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Set pro odhlučnění podlahy Expert

set špičkových tlumících materiálů pro odhlučnění podlahy Expert
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Set pro odhlučnění podlahy Expert
Novinka

Set tlumících materiálů pro odhlučnění podlahy Expert

Set špičkových tlumících materiálů pro odhlučnění podlahy auta ve variantě Expert. Pro odhlučnění vozidel používáme výhradně materiály Comfortmat, u kterých garantujeme nejvyšší účinnost na trhu. Počet kusů jednotlivých materiálů odpovídá standardnímu vozu, jako je například Škoda Octavia. Pro přesnější výpočet dle typu vozu přejděte na náš konfigurátor odhlučnění. Tento set odhlučnění podlahy ve variantě Premium obsahuje následující tlumící materiály:
 • 20x antivibrační materiál Comfortmat Dark D3  pro zamezení vibrací a rezonancí podlahy.
 • 18x zvukově izolační materiál Comfortmat Vision pro odhlučnění podlahy včetně prostoru pod zadními sedačkami.
 • 10x protihluková bariéra Comfortmat Blockator pro zamezení hluku, který by byl schopen překonat první dvě vrstvy .

Jak aplikovat set tlumících materiálů pro odhlučnění podlahy Expert

 1. Nejprve demontujte přední a zadní sedačky a obložení podlahy.
 2. Následně celou podlahu důkladně vyčistěte a odmaštěte.
 3. Aplikujte 20 ks antivibračního materiálu Comfortmat Dark D3 na celou plochu podlahy.
 4. Pro snadnou aplikaci doporučujeme používat přitlačovací váleček Comfortmat Roller.
 5. Jako druhou vrstvu aplikujte 18 ks Comfortmat Vision na celu plochu podlahy včetně prostoru pod zadními sedačkami.
 6. Nakonec aplikujte jako třetí vrstvu Comfortmat Blockator na všechny vodorovné plochy podlahy kromě prostoru pod zadními sedačkami.
 7. Namontujte zpět přední a zadní sedačky a obložení podlahy.
 8. Pokud si na instalaci netroufáte, rádi vám podlahu odhlučníme na naší brněnské dílně.

Antivibrační materiál Comfortmat Dark D3

Špičkový antivibrační tlumící materiál Comfortmat řady Dark, který patří mezi prémiové materiály společnosti Comfortmat. Skládá se ze speciální samolepící butyl-pryžové vrstvy a hliníkové fólie s obdélníkovou lisovanou strukturou. Nejnovější modelová řada Dark byla kompletně inovována v roce 2019 a přináší zcela jedinečné vlastnosti díky vysoce účinnému a ultralehkému složení tmelu D-Formula. Sériová výroba antivibračních materiálů řady Dark byla možná až poté, co byla vyvinuta nová vícestupňová technologie nízkoteplotního míchání DarkAir. Žádný jiný antivibrační materiál na světě nedisponuje takovým poměrem hmotnosti materiálu a jeho účinnosti. V Comfortmatu se tedy povedlo vytvořit unikátní materiál, který si v mnohém odporuje -  výrazně se snížila hmotnost a zároveň se zvýšil akustický ztrátový činitel na dříve nedosažitelné hodnoty. Tak jako všechny materiály Comfortmat vyniká i řada Dark vysokou přilnavostí na kov, odolností vůči vodě, vlhkosti a olejům, má antikorozní vlastnosti a díky odolnosti proti extrémním teplotám si ponechává stejné vlastnosti v létě i zimě. 

Zvukově izolační materiál Comfortmat Vision

Comfortmat Vision je vysoce účinný zvukově izolační materiál, jehož největší devízou je velmi nízká hmotnost a zároveň excelentní schopnost absorpce hluku. Moderní materiál uvedený na trh po mnoha letech vývoje v roce 2019 je vyroben z vysoce účinné akustické pěny AcoFoam na bázi směsi syntetických kaučuků. Vision je extrémně lehký materiál o měrné hmotnosti pouhých 440 g na 1 m², který byl vyvinut zejména pro instalace, kde je hlavním úkolem příliš nenavýšit hmotnost vozu a přitom jej velmi účinně odhlučnit. Materiál je velmi flexibilní a je možné jej aplikovat i na výrazně reliéfní plochy. Důležitou součástí materiálu je i nejnovější generace moderního montážního lepícího tmelu vyvinutého pro sezónu 2018/2019, který zaručuje stejný lepící účinek při teplotách od -50 do +150 stupňů. Lze tedy zaručit, že Vision se samovolně nikdy neodlepí ani na velmi zakřivených a reliéfních plochách.

Protihluková izolace Comfortmat Blockator

Comfortmat Blockator je unikátní protihluková bariéra z nějvyšší řady Expert, která eliminuje vibrace a hluk, který byl schopný překonat první dvě vrstvy odhlučnění. Aplikuje se tedy jako třetí vrstva na plochy s obzvláště vysokou úrovní hluku, jako je podlaha, zavazadlový prostor a zejména zadní podběhy. Navzdory své skromné tloušťce 3 mm se díky speciálnímu složení povedlo dosáhnout měrné hmotnosti 6 kg na m², což umožnilo vytvořit membránový materiál s velmi vysokou úrovní zvukové izolace (až -32 dB) v rozsahu od 50 do 3000 Hz. Důležitou součástí materiálu je i nejnovější generace moderního montážního lepicího tmelu vyvinutého pro sezónu 2018/2019, který zaručuje stejný lepící účinek při teplotách od -50 do +150 stupňů. Lze tedy zaručit, že Blockator se samovolně nikdy neodlepí ani na velmi zakřivených a reliéfních plochách. Comfortmat Blockator je samozřejmě zcela voděodolný, neabsorbuje vlhkost, nehnije a nerozkládá se.

O tlumících materiálech Comfortmat

Společnost Comformat působí na trhu již přes 10 let a za tu dobu se rychle etablovala do pozice předního světového výrobce antivibračních a tlumících materiálů. Zejména v Rusku, tedy v zemi, ve které má samotné odhlučnění vozidel původ, jsou tlumící materiály Comfortmat™ momentálně nejvíce využívané pro profesionální odhlučnění vozidel, a to především z důvodu jejich excelentní účinnosti a bezkonkurenční schopnosti snížit hluk ve voze až o 80%. Comfortmat přinesl do automobilového průmyslu nové technologie umožňující maximální efektivitu, nižší hmotnost materiálů, stálou účinnost i v extrémních teplotách a v neposlední řadě velmi snadnou aplikaci. To vše bylo možné dosáhnout pouze mnohaletým výzkumem v laboratořích Comfortmat, nejvyšší kontrolou kvality v každé fázi výroby, modernizací výrobních strojů se zapojením předních světových odborníků do automatizace výrobních linek a vytvoření výzkumného centra vybaveného nejmodernějšími zařízeními. Vysoce kvalifikovaní odborníci společnosti Comfortmat mají rozsáhlé vědecké a výrobní zkušenosti, pravidelně provádějí nezbytné fyzikální a mechanické zkoušky a disponují odbornými znalostmi z oblasti vibroakustických vlastností automobilů. Díky tomu mohou výrobky Comfortmat™ splňovat ty nejnáročnější požadavky současného automobilového trhu. 

Katalogové číslo:ODHLUCNENI15

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.