Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Set pro odhlučnění podlahy Standard

set špičkových tlumících materiálů pro odhlučnění podlahy Standard
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Set pro odhlučnění podlahy Standard
Novinka

Set tlumících materiálů pro odhlučnění podlahy Standard

Set špičkových tlumících materiálů pro odhlučnění podlahy auta ve variantě Standard. Pro odhlučnění vozidel používáme výhradně materiály Comfortmat, u kterých garantujeme nejvyšší účinnost na trhu. Počet kusů jednotlivých materiálů odpovídá standardnímu vozu, jako je například Škoda Octavia. Pro přesnější výpočet dle typu vozu přejděte na náš konfigurátor odhlučnění. Tento set odhlučnění podlahy ve variantě Standard obsahuje následující tlumící materiály:

Jak aplikovat set tlumících materiálů pro odhlučnění podlahy Standard

  1. Nejprve demontujte přední a zadní sedačky a obložení podlahy.
  2. Následně celou podlahu důkladně vyčistěte a odmaštěte.
  3. Aplikujte 20 ks antivibračního materiálu Comfortmat Standard S2 na celou plochu podlahy.
  4. Pro snadnou aplikaci doporučujeme používat přitlačovací váleček Comfortmat Roller.
  5. Jako druhou vrstvu aplikujte 18 ks materiálu Comfortmat Vision opět na celou plochu podlahy.
  6. Namontujte zpět přední a zadní sedačky a obložení podlahy.
  7. Pokud si na instalaci netroufáte, rádi vám podlahu odhlučníme na naší brněnské dílně.

Antivibrační tlumící materiál Comfortmat Standard S2

Základní antivibrační tlumící materiál Comfortmat řady Standard se skládá ze samolepící butyl-pryžové vrstvy a hliníkové fólie s obdélníkovou lisovanou strukturou. Nová modelová řada Standard byla uvedena po mnoha letech vývoje v laboratořích Comfortmat s jedinečným složením S-Formula poskytující vstupním materiálům unikátní vlastnosti, které nabízí prémiové materiály konkurenčních výrobců. Díky použití účelově modifikovaného elastomeru disponuje tlumící materiál Comfortmat S2 vysokým koeficientem mechanických ztrát, vyniká vysokou přilnavostí na kov, je odolný vůči vodě, vlhkosti, olejům i extrémním teplotám, má antikorozní vlastnosti a ponechává si stejné vlastnosti v zimě i v létě.

Zvukově izolační materiál Comfortmat Vision

Comfortmat Vision je vysoce účinný zvukově izolační materiál, jehož největší devízou je velmi nízká hmotnost a zároveň excelentní schopnost absorpce hluku. Moderní materiál uvedený na trh po mnoha letech vývoje v roce 2019 je vyroben z vysoce účinné akustické pěny AcoFoam na bázi směsi syntetických kaučuků. Vision je extrémně lehký materiál o měrné hmotnosti pouhých 440 g na 1 m², který byl vyvinut zejména pro instalace, kde je hlavním úkolem příliš nenavýšit hmotnost vozu a přitom jej velmi účinně odhlučnit. Materiál je velmi flexibilní a je možné jej aplikovat i na výrazně reliéfní plochy. Důležitou součástí materiálu je i nejnovější generace moderního montážního lepícího tmelu vyvinutého pro sezónu 2018/2019, který zaručuje stejný lepící účinek při teplotách od -50 do +150 stupňů. Lze tedy zaručit, že Vision se samovolně nikdy neodlepí ani na velmi zakřivených a reliéfních plochách.

O tlumících materiálech Comfortmat

Společnost Comformat působí na trhu již přes 10 let a za tu dobu se rychle etablovala do pozice předního světového výrobce antivibračních a tlumících materiálů. Zejména v Rusku, tedy v zemi, ve které má samotné odhlučnění vozidel původ, jsou tlumící materiály Comfortmat™ momentálně nejvíce využívané pro profesionální odhlučnění vozidel, a to především z důvodu jejich excelentní účinnosti a bezkonkurenční schopnosti snížit hluk ve voze až o 80%. Comfortmat přinesl do automobilového průmyslu nové technologie umožňující maximální efektivitu, nižší hmotnost materiálů, stálou účinnost i v extrémních teplotách a v neposlední řadě velmi snadnou aplikaci. To vše bylo možné dosáhnout pouze mnohaletým výzkumem v laboratořích Comfortmat, nejvyšší kontrolou kvality v každé fázi výroby, modernizací výrobních strojů se zapojením předních světových odborníků do automatizace výrobních linek a vytvoření výzkumného centra vybaveného nejmodernějšími zařízeními. Vysoce kvalifikovaní odborníci společnosti Comfortmat mají rozsáhlé vědecké a výrobní zkušenosti, pravidelně provádějí nezbytné fyzikální a mechanické zkoušky a disponují odbornými znalostmi z oblasti vibroakustických vlastností automobilů. Díky tomu mohou výrobky Comfortmat™ splňovat ty nejnáročnější požadavky současného automobilového trhu. 

Katalogové číslo:ODHLUCNENI13

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.