Můj účet

Sinus Live BKS+

bateriová svorka plusová
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sinus Live BKS+
Tip

Plusová bateriová svorka Sinus Live BKS+

U této bateriové svorky zůstávají původní kabely nezměněny. Přímé výstupy pro 1x 10 mm² a 1x 35 mm² plus šroub pro další očko, např. pro kabel 50 mm². Zlaceno 24karátovým zlatem, rozměry: 61 x 43 x 40 mm. Jednoduchá montáž - po odpojení originální bateriové svorky od baterie a po nasazení bateriové svorky BKS, nasadíte na kolík bateriové svorky BKS zpět originální bateriovou svorku. Výhodou je možnost připojení napájecího kabelu o velkém průřezu, a to bez zásahu do původní elektroinstalace vozidla. Všechny konektory RCA a pevné terminály mají osvědčený povrch Sinuslive "Goldline". To nejen vypadá hodnotně, ale také umožňuje roky užívat vysoce kvalitní elektrické kontakty.

O značce

Sinus Live je německá značka, která byla založena již v roce 1977 ve městě Kaltenkirchen. Tato značka se prodává ve více jak 40 zemích po celém světě a v kategorii montážního materiálu nabízí jednoznačně nejlepší poměr cena/výkon! Produkty značky Sinus Live prodáváme od roku 2005, můžeme tedy na základně vlastních zkušeností doporučit hlavně montážní materiál nebo kabely, které vynikají svou bytelností, kvalitou provedení a dlouhou životností. Sinus Live ale nabízí také reproduktory, zesilovače a subwoofery. Za těch 18 let jsme si kompletní sortiment důkladně otestovali a nebojíme se vám tuto značku doporučit.
Katalogové číslo13418
ZnačkaSinus Live
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

1|Elza , 25.06.2015, 15:23
Dobrý den, může se tato bateriová svorka použít na padesátku kabel?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.06.2015 16:20
Dobrý den Vážený zákazníku, jak je uvedeno v popisu, vstup je pro 1x35mm a 1x10mm. 50mm kabel lze připojit pod šroub, pomocí očka. Ale samostatny vstup pro 50mm kabel není.

Hodnocení

Celkové hodnocení
95 %
12 zákazníků hodnotilo
Bohdan Lyashko
2. 8. 2021

Trosku dražší ale spokojenost max

Ověřený uživatel
8. 7. 2021

Velmi robustní a kvalitně zpracovaná svorka.

David Jurzica
14. 6. 2019

Bohužel mám na ni moc velkou svorku, má malý průměr celkem

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.