Můj účet

Toyota Proace Verso - špičkové ozvučení (Zapco, ESB Audio)

Toyota Proace Verso
  • Druh instalaceOzvučení a základní odhlučnění
  • VozidloToyota Proace Verso
  • Datum realizace01.12.2021
  • Časová náročnost27 hodin (1 pracovní den pro 3 techniky)
  • Cena instalace79 108 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 79 108 Kč s DPH
Toyota Proace Verso a špičkové ozvučení s nastavením zvuku na DSP procesoru. Do předních dveří jsme instalovali komponenty italského výrobce ESB Audio z pokročilé modelové řady Cinquemila, které vynikají nejen svým zvukem, ale i použitými technologiemi a excelentním zpracováním. Posuvné dveře jsme osadili reproduktory stejného výrobce, pouze nižší řady Tremila. ESB audio se pyšní více jak padesátiletou historií během které vyrobili velké množství dnes již legendárních reproduktorů a svým nadstandardním zvukem vyniká i v současnosti. Abychom vyždímali z reproduktorů vše co umí, zapojili jsme je na šestikanálový zesilovač amerického výrobce Zapco, který se specializuje na audiofilní zesilovače. Součástí zesilovače je i DSP procesor, na kterém detailně naladíme zvuk pro tento konkrétní vůz. Došlo i na základní odhlučnění vozu, v rámci kterého jsme se zaměřili na dveře, boky a přední i zadní podběhy. I takové základní odhlučnění umožní výrazné snížení hluku v interiéru a zpříjemní poslech nově instalovaného ozvučení. Více zajímavých informací o instalaci se dozvíte v naší fotoreportáži.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz