Můj účet

Škoda Kodiaq - montáž reproduktorů

Škoda Kodiaq
  • Druh instalaceVýměna reproduktorů ve předních a zadních dveřích
  • VozidloŠkoda Kodiaq
  • Datum realizace16.10.2020
  • Časová náročnost7 hodin
  • Cena instalace17 953 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 17 953 Kč s DPH
Montáž reproduktorů do vozu Škoda Kodiaq. Základní tovární reproduktory v tomto voze disponují velmi podprůměrným zvukem a pro náročnější posluchače je jejich výměna prakticky nutností. Nejdostupnějším způsobem zlepšení ozvučení je výměna továrních reproduktorů. Pro takové účely je nutné volit reproduktory s vysokou citlivostí, aby si s nimi tovární autorádio se slabým zesilovačem poradilo. Nejčastěji volíme komponentní reproduktory Hertz CK 165, které disponují kromě velmi kvalitního zvuku i extrémní citlivostí, která reproduktory předurčuje pro tovární autorádia. Přední i zadní dveře jsme v rámci montáže důkladně vytlumili antivibračním materiálem Comfortmat z řady Standard. Ten zajistí snížení vibrací a rezonancí dveří a umožní reproduktorům výraznější basovou složku. Akustický materiál Comfortmat Tsunami, který lepíme jako druhou vrstvu za reproduktor, zamezí stojatému vlnění za reproduktorem, což má za následek zlepšení akustiky středobasových reproduktorů. Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz