Můj účet

Škoda Octavia 2 - montáž reproduktorů a subwooferu

Škoda Octavia 2
  • Druh instalaceMontáž reproduktorů a subwooferu v OEM ozvučnici
  • VozidloŠkoda Octavia 2
  • Datum realizace03.08.2020
  • Časová náročnost13 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace33 748 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 33 748 Kč s DPH
Montáž nových reproduktorů a subwooferu do vozu Škoda Octavia 2. generace. Přední i zadní dveře jsme osadili našimi momentálně nejprodávanějšími reproduktory Hertz CK 165. Tyto reproduktory z modelové řady Cento jsou díky velmi vysoké citlivosti vhodné pro zapojení na tovární autorádio, které jim dodá dostatečný výkon. Samozřejmostí bylo vytlumení dveří antivibračním materiálem Comfortmat z řady Premium Dark poskytující reproduktorům výrazně zlepšené akustické podmínky. Dále jsme instalovali subwoofer do bočnice kufru, což je ideální řešení pro ty zákazníky, kteří chtějí zlepšit basovou složku ozvučení, aniž by přišli o jakýkoliv prostor zavazadlového prostoru. K tomuto účelu používáme OEM ozvučnici vyrobenou pro daný typ vozidla a subwoofer, který je vhodný do prostoru s malým objemem. V tomto případě jsme zvolili subwoofer o průměru 250 mm Gladen řady RS-X s výkonem 300 W RMS. Zesilovač téhož výrobce jsme umístili do druhé bočnice kufru. Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz