Můj účet

Škoda Scala - nové ozvučení

Škoda Scala
  • Druh instalaceInstalace reproduktorů, zesilovače a subwooferu
  • VozidloŠkoda Scala
  • Datum realizace25.02.2022
  • Časová náročnost16 hodin (1 pracovní den pro 3 techniky)
  • Cena instalace49 077 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 49 077 Kč s DPH

Kompletně nové ozvučení do vozu Škoda Scala. Základní ozvučení většiny automobilek příliš parády nenadělá a Škoda Scala nepředstavuje žádnou výjimku. Pokud je majitel vozu náročnější nejen na vyšší kvalitu zvuku, ale i výkon a podání basové složky, pravděpodobně se neubrání myšlence na kompletní upgrade systému. V této instalaci si představíme ozvučení od italského výrobce Audison, které pozvedne ozvučení tohoto vozu na několikanásobně vyšší úroveň. Součástí instalace byla výměna všechy reproduktorů, instalace pětkanálového zesilovače a subwoofer umístěný do zavazadlového prostoru. Tedy instalace, která je posledním stupňem před výraznějším upgradem, jehož součástí by byl i DSP procesor a přizpůsobení zvuku nejen řidiči, ale i automobilu. Ale nyní zpět k aktuální instalaci. Do předních i zadních dveří jsme nainstalovali oblíbené komponenty modelové řady Audison Prima, které se chlubí nejen velmi kvalitním zvukem, ale i vysokým výkonem 115 W RMS. Abychom naplno využili jejich potenciál, pod sedačku řidiče jsme umístili pětkanálový zesilovač stejného výrobce, který se postará o poskytnutí potřebného výkonu daným reproduktorům, ale i kompaktnímu subwooferu v kufru tohoto vozu. Všechny dveře jsme samozřejmě vytlumili prémiovými materiály Comfortmat. Více zajímavých informací se můžete dozvědět v naší fotoreportáži níže.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz