Můj účet

Audi TT - nové ozvučení

Audi TT
  • Druh instalaceVýměna továrních reproduktorů a instalace subwooferu
  • VozidloAudi TT
  • Datum realizace24.05.2021
  • Časová náročnost8 hodin
  • Cena instalace25 802 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 25 802 Kč s DPH
Instalace nových reproduktorů a subwooferu do Audi TT nejnovější generace. Tento designový kousek byl ve výbavě pouze se základním ozvučením, které nenabídne náročnějšímu posluchači uspokojivý zvuk ani výkon. Řešením je výměna reproduktorů a jelikož hlavní jednotka poskytuje dostatečnou kvalitu a na poměry továrních autorádií i poměrně vysoký výkon, není nutné v případě zvolení vhodných reproduktorů externí zesilovač. Zvolili jsme nové komponentní reproduktory italského výrobce Audison, které poskytují kvalitní zvuk a díky vysoké citlivosti i dostatečný výkon při zapojení na tovární autorádio. Pro ještě vyšší dynamiku nového ozvučení jsme instalovali do kufru tako subwoofer stejného výrobce v kompaktní ozvučnici. Došlo samozřejmě i na důkladné vytlumení dveří velmi lehkým antivibračním materiálem Comfortmat z řady Premium Dark, který zbytečně nezatíží velké dveře této Audi.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz