Můj účet

Materiál pohlcující zvuk Comfortmat Bitosoft 10 XL

materiál pohlcující zvuk, 1000 x 700 mm, tloušťka 10 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Materiál pohlcující zvuk Comfortmat Bitosoft 10

Comfortmat Bitosoft je materiál pohlcující hluk, který je vyrobený na bázi polyuretanové pěny. Jeho výroba je v souladu s technologií DeepIn, která umožňuje impregnaci bitumenových vrstev pro ochranu pěny před UV paprsky a vlhkostí, a vylepšuje zvukově absorpční vlastnosti materiálu. Bitosoft disponuje kromě vynikajících schopností pohlcovat hluk i mírným paměťovým efektem a oproti klasické paměťové pěně i zvýšenou odolností proti opotřebení. Materiál obsahuje vysoce účinnou samolepící vrstvu uzpůsobenou pro provoz v obtížných podmínkách automobilu, která vydrží i extrémní změny teplot a vysokou vlkost. Tak jako všechny materiály Comfortmat si ponechává stejné vlastnosti v zimě i v létě. Součástí fólie je mřížka o rozměru 5 x 5 cm pro snadné ořezání materiálu, která slouží i jako ochrana proti padělání. Comfortmat Bitosoft je k dostání ve dvou rozměrech: 500 x 350 a 1000 x 700 mm a tloušťce 5 a 10 mm. 

Hlavní vlastnosti materiálu Comfortmat Bitosoft 10

 • Materiál pohlcující hluk s paměťovým efektem a zvýšenou odolností proti opotřebení.
 • Ideální pro zamezení vrzání plastů interiéru a vyplnění mezer mezi plasty a karoserií.
 • Extrémně účinná samolepící vrstva, která zamezuje samovolnému odlepení.
 • Ponechává si stejné vlastnosti v zimě i v létě.
 • Technologie Deepln pro ochranu pěny před UV paprsky a vlhkostí.

Technické parametry materiálu Comfortmat Bitosoft 10

 • Tloušťka: 10 mm
 • Rozměr: 1000 x 700 mm
 • Hmotnost: 375 g
 • Měrná hmotnost: 0,5 kg / m² 
 • Přilnavost: 6 až 8 N / cm
 • Cena za: 1 ks

Kam materiál Comfortmat Bitosoft 10 aplikovat

Comfortmat Bitosoft 10 je zvuk pohlcující materiál vhodný zejména pro zamezení vrzání veškerých plastů interiéru. Aplikovat jej můžete na plastové obložení dveří, na plasty palubní desky nebo středového tunelu. Své využití okrajově najde i jako druhá vrstva na antivibrační materiály pro odhlučnění střechy nebo víka kufru. Pokud si nejste jisti, jaké materiály a v jakém množství použít na odhlučnění vozidel, využijte náš konfigurátor odhlučnění. Nejčastější použití tlumícího materiálu Comfortmat Bitosoft 10:
 • Plastové obložení dveří
 • Plastové obložení blatníků
 • Palubní deska
 • Víko kufru
 • Mezery mezi částmi interiéru
 • Střecha

O tlumících materiálech Comfortmat

Společnost Comformat působí na trhu již od roku 2010 a za tu dobu se rychle etablovala do pozice předního světového výrobce antivibračních a zvukově izolačních materiálů. Comfortmat přinesl do automobilového průmyslu nové technologie umožňující maximální efektivitu, nižší hmotnost materiálů, stálou účinnost i v extrémních teplotách a v neposlední řadě velmi snadnou aplikaci. V posledních letech Comfortmat udává směr v oblasti odhlučnění vozidel a pravidelně přináší na trh materiály s rekordní účinností a excelentními vlastnostmi, kterých doposud nebylo možné dosáhnout. To vše je možné pouze mnohaletým výzkumem v laboratořích Comfortmat, nejvyšší kontrolou kvality v každé fázi výroby, modernizací výrobních strojů se zapojením předních světových odborníků do automatizace výrobních linek a vytvoření výzkumného centra vybaveného nejmodernějšími zařízeními. Vysoce kvalifikovaní odborníci společnosti Comfortmat mají rozsáhlé vědecké a výrobní zkušenosti, pravidelně provádějí nezbytné fyzikální a mechanické zkoušky a disponují odbornými znalostmi z oblasti vibroakustických vlastností automobilů. Díky tomu mohou výrobky Comfortmat splňovat ty nejnáročnější požadavky současného automobilového trhu. ​​
Katalogové čísloCOM BITO 10 XL
ZnačkaComfortmat
OdkazyOficiální webová prezentace
Typ materiáluZvuk pohlcující materiál
Tloušťka10 mm
Rozměr1000 x 700 mm
Hmotnost 1 kusu379 g
Plošná hmotnost0,5 Kg / m²
Přilnavost6 až 8 N / cm
BarvaČerná
Cena za1 kus

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
93 %
18 zákazníků hodnotilo
13×
Rastislav Neupauer
13. 8. 2023

S materiálem se kromě střihání (z důvodu že se lepidlo lepí na nůžky) pracuje moc dobře. Je dobře tvarovatelný a tloušťka byla v mém případě ideální.

Vratislav Ležal
20. 8. 2022

Jako materiál dobré, ale z dosti velkých okrajových částí byla sloupnuta krycí fólie; špatný způsob balení (vyplnění krabice papírovou recykl. vložkou, ze které se uvolňovaly částečky papíru, které se pak nalepily na odhalenou lepicí vrstvu) - pro zamezení kontaminace lepu papírem by bylo vhodní tlumicí materiál před vložením do krabice omotat PE fólií

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 24.08.2022 12:57
Dobrý den Vážený zákazníku, mrzí nás pokud Vám přišel materiál poškozený a proto se prosím obraťte na kolegyně na objednávkách objednavky@ahifi.cz, kam prosím zašlete fotografie poškozeného zboží a kolegyně Vám pak následně nabídnout případnou kompenzaci . 
Ales Klevar
28. 6. 2021

Material se hure striha,protoze se lepidlo lepi i na nuzky.Resil jsem to cistenim sprejem,odmastovacem.Material pekne tlumi a komfort ve vozidle se jednotnacne zvysil.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.