Můj účet

Kia Ceed - montáž reproduktorů a odhlučnění dveří

Kia Ceed (JD)
  • Druh instalaceVýměna reproduktorů a odhlučnění dveří
  • VozidloKia Ceed (JD)
  • Datum realizace28.04.2021
  • Časová náročnost9 hodin (1 pracovní den pro 1 technika)
  • Cena instalace19 607 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 19 607 Kč s DPH
Výměna továrních reproduktorů ve vozidle Kia Ceed druhé generace. Přední dveře jsme osadili zvukově nadstandardními reproduktory italského výrobce Hertz modelové řady Cento, konkrétně komponenty CK 165 a koaxy CX 165. Reproduktory vynikají velmi vysokou citlivostí, díky cemuž jsou vhodné pro zapojení na tovární autorádio, které jim dodá dostatečný výkon. Kromě kvalitního zvuku a detailních, přirozených výškových reproduktorů disponují reproduktory také výraznou basovou složkou. Koaxiální reproduktory instalované do zadních dveří zaujmou možností naklonění výškového reproduktoru, díky čemuž dokáží celkem úspěšně simulovat komponentní reproduktory s odděleným výškovým reproduktorem. Samozřejmostí bylo i důkladné vytlumení dveří pomocí prémiových materiálů Comfortmat, které zajistí výraznější basovou složku, zlepšení zvuku středobasu a zamezí vrzání plastů dveřní výplně.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz