Můj účet

Mazda 6 - špičkové ozvučení s DSP procesorem

Mazda 6
  • Druh instalaceInstalace reproduktorů a zesilovače s DSP procesorem
  • VozidloMazda 6
  • Datum realizace11.05.2021
  • Časová náročnost18 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace63 737 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 63 737 Kč s DPH
Výměna reproduktorů a instalace zesilovače s DSP procesorem do vozu Mazda 6. Jelikož v této Mazdě bylo pouze základní tovární ozvučení, jeho majitel si přál výrazné zlepšení zvuku bez zkreslení ve vyšších hlasitostech. Co se týče nových reproduktorů, tak volba nakonec padla na set komponentních a koaxiálních reproduktorů od německého výrobce German Maestro z vyšší modelové řady Epic. Jelikož ve předních dveřích byly původně reproduktory o průměru 200 mm, chtěli jsme zachovat tento rozměr i kvůli výraznější dynamice, kterou reproduktory o průměru 200 mm umí poskytnout. Nové reproduktory German Maestro Epic ES 8009 to umožní a navíc přidají excelentní zvuk. Do zadních dveří jsme zvolili koaxiální reproduktory stejného výrobce i modelové řady. Abychom maximálně využili potenciál reproduktorů GM, instalovali jsme i osmikanálový zesilovač Audison s integrovaným DSP procesorem, který se pyšní označením "Best Product" ve své kategorii od uznávané organizace EISA. Na procesoru jsme nastavili výhybky, propusti, časové korekce, strmost i detailní ekvalizér a nakonec spolu s majitelem jsme zvuk naladili podle jeho preferencí. Samozřejmostí bylo i důkladné vytlumení dveří pomocí prémiových materiálů Comfortmat z modelové řady Dark, které umožní zlepšení basové složky i zvuku středobasů a nezatíží dveře zbytečnou hmotností.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz